Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden vdolky ,druhej holky
  • Inquisitor
    Úplně zbytečná hra. Chtějí hrát na negativní reklamu, ale to jim asi nevyjde. A tří hodinová hrací doba tomu dává jenom korunu.
  • Ale no tak. Vždycky jsem si o tobě myslel, že jsi slušný chlapec a že nemáš potřebu nikoho urážet, narozdíl od kde koho v naší malé komunitě. Chápu že tě Veška sere, ale nemusíš se snad snižovat na jeho pozici osobních urážek.
  • Chtel bych se vam k necemu priznat :( Libi se mi spatne a hloupe hry ktere maji dobry pocit z akce a strileni. Strasne moc se mi libil Warhammer 40k Space Marine a libi se mi i Hatred. V Hatred mam nahrano dokonce 10 hodin a porad me laka to hrat. Je to ode me velmi nedospele a chtel jsem se vam vsem timto za to opravdu moc omluvit.
    Az vyrostu chtel bych byt tak dospely jako vsichni co prohlasuji je nekdo nedospely.
  • Jack1947
    Chceš abych byl sprostý ano? Ano??? *10* Na tebe...
  • Jack1947
    Pokud by to byla pravda, tak by to byl jeden z nejlépe vymyšlených "převlek" vůbec. Obávám se však že se jedná o 2 naprosto odlišné osoby.
  • Caincz
    Hrál jsem to dneska, vydržel jsem to asi dvacet minut. Asi mi ani není líto těch 17€, aspoň jsem si mohl udělat obrázek o duševním stavu lidí, co tuhle hru obhajují. Je to tak nebetyčně nudná pitomost, tak extrémně hloupá a zbytečná hra, která ani to jediný, co měla oproti jiným (kontroverze), nedokázala udělat dobře. Asi bych to nenapsal líp než Aleš, kterému tímto vzdávám hold, že to dokázal dohrát. A nevěřim tomu, že si ti největší drsňáci, co tady půl roku do předu křičeli, jak to bude největší orgáč, teď nervou vlasy, že radši nevzali holku do kina.
  • A co to má safra společného se statistikami "střelců zabijáků"?
  • se máš čím chlubit *15*
  • Samotného mě to děsí, ale pokud nejde o politiku, tak si vcelku rozumíme *15* .
  • Jacku nebuď zlý, to se k tobě nehodí *9*
  • Nuz ja myslim ze v realnom zivote ma rovnaku sancu niekoho zabit jak dlhovlasy typek tak i student. Nevidim na tom nic nerealne ani zvlastne. De facto, dnes ta uz moze na ulici odpravit i stara mama.
  • Hanks se vždy objeví tam kde Šášoslav, zajímavé a vždy ve stejnou dobu a vždy stejně připitomělé názory.
  • Pokrytečtí jsou tak autoři té hry.
  • Proti proudu *15* . Ty určitě čteš parlamentní listy, co? Kriste, tady nejde o žádnou ideologickou válku. Hra je pokrytecká šmíra. Slibovali kontroverzi a nedošli ani na půl cesty. Je to čajíček pro slečinky.
  • přesně ta hra, kde mužou pokrytečí recenzenti udělovat nizké známky. Pěkně jako stádo 3, přesně ve stylu jak se sází 10 Skyrimu a podobným shitům. Herní novinařina *11*
  • C-BEAM
    nic ve zlém ale to, že se mi líbí nebo nelíbí obyčejná akční hra ze mě nedělá ani dospělého ani puberťáka. Hra mě baví, protože akční stránku mě vyřešenou dobře, má slušné a detailní prostředí, vynikající destrukce které nenajdeš ani v řadě áčkových her a vysoká obtížnost je příjemná změna oproti tomu co je dnes běžné. Pokud jsem proto v tvých očích puberťák, tak ať je po tvém.
  • Veskoslav
    Vysvětli mi proč by nemohli? Jim jako někdo zaplatil aby psali proti té hře? Podívej se na Steam na recenze....1/2 řeší tragickou AI, tragickou optimalizaci, stereotyp. Ti mají s komercí co společného? Nebo meta i když ho moc nemusím, tak tam si také hodně lidí stěžuje na ty samé věci jako jsou v recenzi. Takže špatně jsou asi všichni okolo když tomu nedají 7/10-9/10 a úsměv k tomu jako dárek?
  • Jack1947
    *1* ( nejhorší je že i kdybysme si ho odfiltrovali stáler budeme žít s vědomím že tu je a káže svá moudra ale radši už nebudu přikládat do ohně že... )
  • jen si to zahrej, nenič si touhu zaujatými reckami komerčních serverů, které si nemohou dovolit jít proti prooudu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit