Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už to někdo smazal :)))))))))
  • Jack1947
    Hlavně nečti Veskoslava atp... ten podává zcestné informace... je to přesně takové jaké to představovalůi, nic víc nic méně pokud byl někdo tak blbý a očekával více jeho problém.. na zabití času, občas i celého odpoledne. Byla by chyba asopon nezkusit když nic jiného v tomhle žánru ani hra není.
  • a ta hra si snad hraje na realitu? pšonci prostě udělali hru na odreagování, kterou můžeš po 20 minutách klidně vypnout. nechcou tě na celé noci připoutat k monitoru, jako CD Projekt (no hate na Zaklínače, jen přirovnání)
  • fallanga
    Když to bylo oznámeno, tak jsem jásal. Řekl jsem si, že když nic jiného, tak si při tom zavzpomínám na Postal, ale jak tak čtu různé recenze, tak se tomu obloukem vyhnu.
  • Veskoslav
    Jo ale s realitou to má asi tolik společného jako že Santa nosí dárky, když všichni ví, že je nosí Ježíšek.
  • Chim
    11/10 *1*
  • No urcite by som nechcel hrat za nejakeho zasraneho studenta :) Dlhovlasy typek s pohnutymi citmi je podla mna perfekt.
  • Veskoslav
    A gay pedofil nejlépe:-D
  • Kdybych chtěl udělat kontroverzní hru, tak tam nacpu katolického faráře s židovskými kořeny, který by měl zálibu v BDSM v nacistických uniformách. Svým obětem by dělal obřízku a vyžíval by se v znásilňování starých lidí. A do toho všeho by hrálo něco z Šlágr TV. To by se prodávalo samo *15* .
    Edit: A jmenoval by se Wojtyla
  • Vegen
    A co když ta hra nenabízí zajímavé mechaniky, špatně jede skoro na všem, má krátkou hrací dobu, nulová znovu hratelnost, nulová variabilita? :D Ale budeme to hezky hodnotit, protože hra je kontroverzní a tam si nemůžeme dovolit říct, že hra je odpad :D
  • maros.goc
    test dospelosti :D v mojej recenzii som napisal ze tato hra sa bude pacit pubertiakom ktori si budú mysliet ze je cool ...a hla, mal som pravdu :) :)
  • maros.goc
    musela by byť hrozná aj po technickej stránke a to Hatred nie je
  • hledají v tom nějakej vzkaz pro budoucí generace, najednou se hry musej brát strašně vážně... pffff.
  • Veskoslav
    Problém je ten, že ta hra se bere tak vážně, že je to až trapné. A to je ten problém. Typický vrah, co střílí do lidí je nejčastěji student. Udělat démonického metalistu z toho udělalo jenom frašku.
  • maros.goc
    na hru som sa strašne tešil, doslova som hltal každý jeden záber...hra vyšla a ja som sa rozplakal z toho aké je to zlé :( ...takže žiadna politická korektnosť, hra je skutočne s4it
  • Nuz, hra je mozno typicka isometricka strielacka s priemernym obsahom, ale napr. explozie su podla mna skvele. Dalej, je to konecne nieco normalne po najmenej 10+ rokoch. Dnesne hry casto obsahuju suchy a trapny humor a neberu ani sami seba vazne. To fakt nemusim. Tato hra aspon dava pocit old school prave koli gore. A nakoniec, stale je to lepsia hra ktora ma aspoon nejaku hratelnost nez tie posledne "art" a "scenery walk" kraviny typu Dear Esher a pod. kde vlastne len drzite kurzor vpred!
  • postavený je to na stejným scénáři - vyhrávej závody a zlepšuj se. akorát v NFS na to máš víc možností a v F1 jezdíš jen velké ceny no...
  • tak ja vim ze to tohle nekterym lidem dělalo, ale taky znam dost lidi kterym ne, otázka je cimpak to je, preci jen nelze povazovat bug za zasadni když to dela jen nekomu. Ale to je porad dokola, nekteri lide proste Skyrim nezkousnou do konce svého života, nastesti je jich dost malo.
  • Veskoslav
    Jasně a F1 je to samé jako NFS, protože v obou jezdíš na okruhu.
  • Manhunt měl alespoň crazy snuff režiséra a špetku nadsázky (i když tak super hra to taky nebyla). Tohle podle mě naráží na to, že se to tváří tak zatraceně vážně. A fakt mě nebaví ta černobílá. Víš co mi připomíná? Brutální scény ve hře Punisher, se taky vždycky přepnuly do černobílé (možná proto, aby úroveň brutality nebyla tak "realistická" a starostlivé matky je za to nepřetáhly koštětem po hlavě). No a z téhle hry mám takový pocit, že černobílá stylizace sloužila přesně tomu samému. Jako taková přizdisráčská pojistka ve stylu: "hej, to není realistický snuff, podívejte na tu stylizaci".

    Edit: a navíc takovou podobu "psychopata/antikrista" si představuje jen snad místní farář. Na psychopatech je děsivé to, že zpravidla vypadají jako zcela průměrní občané.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit