Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nech si sakrasmus na tehdy, kdy bude potřeba, tady je naprosto mimo. Tahle hra to měla spočitáné prostě předem. Recenzenti se nemohli dočkat až si nastřelí nějaké to malé číslo. Po dlouhé době tu byla hra s negativním hypem, naposledy Order 1866 měl takový krásný negativismus předem. Order si zaslouží 2/10 v jiném vesmíru *15*
  • MickeyMutant
    A o to právě jde, aby si lidé ze hry odnesli takové drobnosti jako je třeba změna pohlaví hlavního hrdiny, aby jim utkvěly v paměti. Hráči by za každou postavou měli vnímat její teplý lidský příběh, měli by hledat její skryté motivace a nakonec je s pocitem uspokojení také nacházet. To by jim měli umožňovat vývojáři, kteří si konečně uvědomí svou odpovědnost vůči mladému médiu, vůči nárokům doby a koneckonců i vůči vývoji celé společnosti. Kam bychom dnes došli s přístupem tvůrců z devadesátých let! A pokud se v reálném světě začínají čím dál tím častěji uplatňovat kvóty, nevím, proč by se nakonec ke všeobecnému blahu neměly na tahle důležitá témata prosadit i ve světě videoher.
  • Dobrý večer,kdyby to bylo COD tak by recenzent uznale masturboval nad inovativností hry a udělil by minimálně 8/10.Ještě lépe by dopadla mazanice z devadesátek,kde by bylo vyzdvihnuto vizuální zpracování.To nemůže být myšleno vážně.
  • Veskoslav
    No u toho TB je problém ten, že to všichni okolo kromě studia považují za úspěch. Oni chtěli prodat 10 miliónů kopií za první rok....Já si nemyslím, že by Hatred byla tak špatná hra. Problém je podle mě uspěchaný vývoj, měli si to nechat ještě tak měsíc dva u ledu a poladit. Ale aby mi taková hra zatěžovala CPU na 63% (pro srovnání Z3 má maximálně 30%) a FPS lítali od 15 do 60 fps....
  • Veskoslav
    No jo, ale vogonská poezie je třetí nejhorší ve vesmíru:)
  • Vogon
    Počet prodaných kopií jsem nevěděl, možná se zdá malý, ale taky závisí na rozpočtu(viz. Dark Souls s 2 miliony prodaných kopií= úspěch, ale Tomb Raider s 4 miliony prodaných kopií= "katastrofa") a navíc musíme brát v potaz přesycenost Steamu. Ale ani nízké prodeje nemění nic na tom, že "novináři" tomu udělali nádhernou reklamu, i přesto že měli účel opačný a kdyby ten "skandál" proběhl blíže k vydání/po vydání, tak by to mělo na prodeje určitě větší vliv, jelikož na internetu zprávy stárnou strašně rychle. Je ale pěkné, že se tohohle moc neprodalo, aspoň to ukazuje, že hráči si vybírají hry podle kvality a ne podle bulváru.
  • drasta
    Alespon ze Vogon chape poetiku hlasek hrdiny z Hatred :D
  • drasta
    Me je uplne jedno kolik ta hra dostala. Ja jsem sem jenom prisel napsat to ze ta hra nemusi byt pro kazdeho tak spatna a ze me se libi. Jinak objektivne bych ji asi vic jak 6/10 nedal a myslim ze Mickey to docela vystihnul. To ze ja jsem si v ni nasel neco vic neni neco do ceho bych nutil kazdeho.

    Co se dospelosti tyce tak je to proste tema ktere se v diskuzi k tehle hre objevuje casteji a ja jsem podle toho konecne poznal kam patrim. Chapu ze dospelaky to muze zlobit... Tak promin :(
  • Vogon
    Na první vývojářský počin to není až tak marné. Navíc jsem se po dlouhé době zasmál, ty "edgy" poznámky hlavního blbouna nemají chybu(podobně vtipné jak "duchaplné" dialogy z per bioware).
  • Veskoslav
    Pokud měníš názory podle toho, aby se neshodovaly s těmi mými, tak jsi dost jednoduchý. Navíc brát v potaz pořád názor druhých je také nesmysl.
  • Veskoslav
    No moc jim ta reklama nepomohla k prodejům. Za 5 dnů má na Steamu hru necelých 35 000. Možná se to zdá hodně, ale při té negativní reklamě bych očekával aspoň 50 000. Za stejnou dobu má Lego Worlds skoro o 20 000 více či ARK: Survival Evolved, který atakuje už více jak 80 000 a je to navíc hra, která má obrovskou konkurenci v jiných survival hrách. Jo přidává dinosaury, ale i tak. Hatred moc ta reklama nepomohla. Ano na tam malou a krátkou hru je to asi slušné, ale nemyslím si, že se ta hra dostane přes 100 000 bez pomoci slev Steamu. Jako za 3-4 euro je podle mě ideální cena.
  • Jack1947
    Policie je zlá i na easy lol, jenom ti dají více munice.

    Jinak ten engine mi příjde jak z GTAIV to jak padají myslím fyzika tak co už si na základně? jsem si řikal že to vystřílím a hurá na továrnu a ono guvno. To je teprve tuhé.. *3*
  • Tilwaen
    To je určitě tím, že je tohle malinké herní studio, na rozdíl od Bethesdy a jiných velkých firem, nemělo čím uplatit. Kdo to kdy viděl, aby se hry recenzovaly podle toho, jaký dojem na recenzenta skutečně udělají.
  • Jo za tuhle slovní hříčku dávám recenzi 11/10 *1*
  • Vogon
    Tu reklamu nešířili vývojáři ale "elitní videoherní novináři"(původní slova jsou zde zakázána) z Polygonu, kteří ať už úmyslně či neúmyslně tuhle hru dali před zraky veřejnosti, jinak by po ani ani pes neštěkl. Nikdo by takovou reklamu zadarmo neodmítl. Samozřejmě za to nemůže jen Polygon, ale všichni "novináři", kteří se po té modní vlně svezli, a kteří můžou za to že videoherní "novinařina" je naprostá žumpa.
  • irerevantní. Bavím se o tom, že ta hra měla od recenzentů tyhle známy slíbené už předem, stejně jako Skyrim apod..
  • Veskoslav
    Co máš pořád doprd*le s tou podělanou dospělostí? Se cítíš ublíženě, že ta podělaná hra nemá 10/10 za skvělou hru milénia? Prostě se ti líbí a tečka, nese* do toho nějakou podělanou dospělost...Ta s tím nemá absolutně nic společného...
  • *1* díky hlavně za první část recenze, takhle jsem se dlouho nezasmál, ale nevím, jestli je Smutný SJW, chtěl bych vědět pohled na hru ještě od někoho jiného z redakce, hru jsem ještě nehrál ale už z traileru mi bylo jasný, že to je jako postal 1 akorát se to zřejmě líp ovládá, neviděl jsem tam hlubokomyslnou filosofickou hru tak asi mám chabou fantazii, už se těším co o téhle hře vyzvrací Aneta Sarkesian na svém FF, to bude zase (pseudo)science fiction, hotová dystopie
  • MickeyMutant
    Já v určitých detailech zas Jimquisition, TotalBiscuita a asi dva další, co se mi teď nechce hledat.
  • Tilwaen
    Kolik bys tomu dal Ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší