Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • main
    Dotu a podobne zalezitosti jsem videl jen zdalky, dota konkretne me nikdy nechytla, ale tohle je mi sympaticky. Urcite i diky blizzard hram a postavam. Takze se tesim, ze to vyzkousim, ale jsem uplnej novacek. Jestli se nekdo prida, tak mrknete na muj steam profil, cim vic stejnych her hrajem, tim lip. http://steamcommunity.com/id/main_cz/
  • Rejsek
    Jdou prebindovat skily treba na mys? Zkousel jsem a nedomluvil jsem se s tim. Neprehledl jsem neco? Hral jsem jeden zapas a konec, to ovladani a system pousteni skilu je proste hrozne. Zlaty smite.
    • Asharak
      No jo, né každý hráč se dorozumí s klávesnicí *4*
      • Rejsek
        Vzhledem k tomu, jak jsou hry od blizzu "user friendly", tohle opravdu nechapu. Za to bych tomu tvurci zlamal hnaty. Ta hra vypada pekne, ale ovladani si fakt diktovat nencham. Aspon kdyby sel skill namirit a spustit dvojim zmacknutim te same klavesy. Ostatni mechaniky jsou mozna vpohode, ale toto celou hru v mych ocich poslalo na same dno zebricku moba her.
        • edykon
          Co je na tom těžkého používat základní 4 klávesy QWER + myš pro pohyb, to stačí.
        • Asharak
          Sorry, ale napsal jsi, že neumíš používat klávesnici. Nevím co víc tu chceš řešit :D Blizzard keybinding je zatím nejlepší co jsem kde viděl. Shift, alt, ctrl... milion možností k bindování, co víc si přát, hlavně u WoW. Pro rozšíření bindování je jen třeba zajít do Advanced u Hotkeys.
          Quick-casty tam jsou taky že, pokud nemáš ale reakce a kombo kombo klávesa-klik nechceš, a je třeba klávesa-klávesa pak jo, tady BLizzard selhal, nevím ted jestli je to u LoLka myslím že by mělo, hmm.
          Pokud máš Razer nagu a neumíš si ji nabindovat, není to problém Blizzardu.
          Pokud ale hra nepodporuje/nerozezná co je Mouse(x), pak to beru zpět.
          • Rejsek
            Nic takoveho jsem nenapsal, mel by sis zajit k ocnimu ;-) Hral jsem jednu hru, ovladat jsem to zvladl, dal jsem i first blood a to jsem to hral poprve, ale ta uprava ovladani mi proste prijde omezujici a nedostatecna, tot vse.
        • ales.smutny
          Když v menu nastavíš Quick Cast, tak se skill po stisku klávesy spustí okamžitě tam, kam míříš kurzorem (a nebo se prostě aktivuje). Výrazně to urychlí jejich používání, ale chce to kontrolovat kam člověk s myší jde.
  • Musím říct, že patřím asi do zvláštní skupiny lidí, který MOBA vůbec nebere, a jediný co mě na ní fascinuje jsou profíci kteří to hrajou fakt dobře. Takže i když si na své amatérské úrovni zahraju DOTu líbí se mi když potkám někoho, kdo si to fakt dává. Stejně jako se mi líbí na wowku hrát areny na vysokým ratu, třeba jen chvíli než spadnu níž, abych potkal ty co si to fakt dávaj. Heroes of the Storm je pro mě totální přešlap, hrál jsem to pár dní a není tam pro mě vůbec nic - zatím ani skilleři, a hra je tak osekaná, že tam není moc co vymýšlet. *3*
  • No teda 9/10, pritom jsou tam naprosto nevyvazene herni mody, kde kvuli sdilenym xp se muze stat, ze proste po prvnim prohranym team fightu taky prohrajete nejaky objective a nepritel ma najednou o 2 - 3 lvl vic. Jestli nejsou retardovani, tak se to uz moc prohrat neda.

    Uprime, tady jsou nejlepsi mapy snad dragon shrines nebo ta nova s pavoukama, prip. dokonce se shamblerama, protoze ani jeden objective neni uplne OP. Tady by se mi naopak mnohem vic libila mapa bez nejakych objectivu, kde by byli lajny a max tak mercenary. Nebo alespon lobby kde bych si tu mapu mohl vybrat a vybrat si i championa podle slozeni teamu.
    • :D jojo kolikrat se stane že se cela hra prohrava, pak se povede v latu team wipe a vyhraje tym ktery celou dobu prohraval ....jestli se ti tohle nikdy nestalo (jako že se to většinou stane minimalně v 1 hře z 10) tak zapni i jiny hry jak ty proti AI *7*
      • To co jsi napsal se muze stat max tak po 20. lvl kde to jde pomaleji a jestli jeden team prohrava, tak muze ten druhy dobehnout. Coz, ale ve spouste pripadu je uplne jedno, protoze ta hra tak dlouho uz netrva.
        • dneska už se snad každá hra dostane na 20. level ne ? :D za poslední měsíc se mi to stalo snad jen jednou když jsme je totalně vydrtili před 2. golemem a hra pak trvala 11 minut ...ale to už musiš potkat fakt potato tým proti sobě...za to hra a mapa nemuže
          • Porad ale opomijis tu pointu, ze spousta map ma udelany objectivy tak, ze kdyz vyhrajes jeden team fight tak mas obrovskou vyhodu celou hru a ten druhy team s tim nic moc neudela. Nerikam, ze jsou to vsechny mapy (dokonce jsem napsal ty, ktere jsou podle me celkem zabavne), ale protoze si nemuzes vybrat co vlastne budes hrat, tak je to dost naprd.
            • a ktore mapy su to konkretne?

              mimo tych co si spomenul ze su fajn:
              cursed hollow - ak dojde k team wipu, tak super ziska maximalne tak jeden tribute, na curse potrebujes 3 a ani jedna curse nema sancu rozhodnut o celom zapase.
              blackheart's bay - jeden bombardment nic neriesi, hlavne nie zo zaciatku a nijak neovplivni to ci bude tvoj tym schopny ziskat dalsi alebo nie.
              sky temple - tu tiez nevidim problem, obcasne sa spawnu aj 2 naraz, takze pokial tvoj tym nie je uplne na h*vno, tak objective nerozhodne o nicom.
              haunted mines - tuto je to ako tak pravda, ak dojde k team wipe a super ma sancu pushovat s golemom (ak je este aj silny dostatocne) tak vie dojst velice daleko. ak sa golem dostane za druhu branu tak je vlastne vyhrane.

              jeden wipe moze spravit vela, preto sa treba snazit newipovat... pokial ti vykape cely tym, je to problem tymu a nie hry.
  • kostejnesmrtelny
    Zkusil jsem to taky, nicméně na mě je to opravdu příliš přímočarý. Navíc jsem asi rozmazlenej Dotou; sbírat skrze dailies nějaký posraný zlaťáky, abych mohl hrát toho nebo jinýho hrdinu a hrát kvůli tomu s jinou postavou, než se mi zrovna chce, na to nemám čas, dvacetiminutová hra nedvacetiminutová hra.

    Další věc pak je, že už nehraju ani Dotu. Po 1100 hodinách s D2 a ještě zhruba jednou tolik s jedničkou nakonec opravdu přišel den, kdy jsem těch rusáků měl prostě plný kecky. KeyZ má pravdu, F2P je (zejména) v tomhle žánru naprostá zhouba...
    • Dotu jedině s kámošema, na všechno ostatní je tady tlačítko mute
  • Kr.Pa
    No, bloodline champions je stále lepší než toto, ale byznis model mají napr obě.
    • Asharak
      TO je nějaká novinka z E3?
      • Kr.Pa
        Vyzdvihuje se tu, že to má spoustu map, silně týmové boje, žádné předměty a skilly. To už ale 3 roky existuje v bloodlinech!
        • Asharak
          Škoda že jsem pak nenarazil na BLoodline dřív :/
          • Kr.Pa
            No, oni začali těsně po LoL, takže byli zazdění. Pak se trochu vyzdvihnuli, když se v LoL dělily servery v EU.
  • Je to super hra ted jak jsem si po nějaké době pěkně doexpil acc na 40 aspon můžu na plno jit Hero league, protože quick match se absolutně nedá a háže vás to pokud jednou leavnete s ostatnimi leavery takže jestli vám spadne net jste jasný .. :D ale hero league už je zábavná už jen to rozdělování hrdinů a hlavně .. Je to rychle a neusnete u té hry !! :)
  • Zrzzek
    Adam Homola dal Heroes of the Storm JEN 9/10? To byl donucen zmírnit hodnocení zbytkem redakce, či co? *1* *1*
    • taky jsem si říkal, že se tak žinýruje *1*
  • A Heroes of the Storm mi prijde nej Dota bezkonkurencne, hrat porad dokola jednu mapu to by me asi jeblo s prominutim... o zonglovani s itemama ani nemluve

    A na rozdil od Lol a Doty je to tymova hra, hraci v tymu nehraji proti sobe jako v Dote a Lol
    • Super hra http://www.heroesofthestorm.name/
    • Vzdycky zalezi kdo s tebou hraje. Stejne jako je nesmysl, ze v dote a lol hraji ostatni hraci vzdy proti sobe, je i nesmysl, ze v hots hraji hraci vzdy spolu. V casual gamingu se proste setkas s ruznymi typy hracu. Hraje se 5vs5 a jeden mesuge ti muze rozesrat hru v dote, lolku i hots. Jinak musim rict, ze me hots zatim velmi bavi, ale to me nejakych 550 her bavila i dota a dneska bych na ni uz nesahl. Uvidime az budu mit 550 her v hots, jestli porad bude tak paradni. Btw ted mam 275 her tak jsem v pulce .)
  • z mojej vlastnej skúsenosti, quickmatch je nehrateľný, nemožne ľahké. Heroes league - tam začína zábava, určite Team league cez skype je top. Pre mňa je hrdinov veľa, prakticky hrávam len za 3, vybral som si podľa meta reportov a sadli mi.
    Čo mi na hre vadí sú hlášky noob team, retard, idiot, %"!ing idiots a podobne. Blizzard by s tým mohol niečo robiť, niekedy už po prvom prehranom teamfighte nastáva čas na obviňovanie druhých za vlastné zlyhanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit