Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam že to vyjde pozděj i na pc
  • Jedno velký WTF . Naháč (= dítě?) , nějaká ta elektronika , ropa a vychcípané pobřeží . Navrch vznášející se pětka lidských siluet .... Buď se vrátil Hellraiser , nebo by se taky tenhle trailer docela dobře hodil k dalšímu Deus Ex ...
    Tak či onak Kojima uměl zpracovat na výsost byl stealth žánr . Omáčka okolo - všechny ty , paramilitární agentury , klonování , vztahy -táta máma zkumavka a vláda - pak jen vkusně dokreslovala děj .
    Ale řekněte mi, kdo mu ani jednou nevytknul mechanické draky , balonky, ohnivého koně a hlavně nemožnost konečně si pořádně zaovládat toho Metal Geara !!!!
    Pravda MGS mohl být pro Sony tím , co Zelda pro Nintendo . Pamětihodné hry se však nerodí jednou ročně dle plánu , ale klidně pět šest .... jedenáct někomu s štědrými dotacemi kvasí v hlavě a pak se třeba i zrodí Shenmue ;)
  • uz mam jejich album :D
  • Jack1947
    Třeba to bude nakonec lepší volba než kříšení zapomenuté legendy... nová značka Reedus je celkem drsnák *3*
  • PanS
    Koho? Fernetcajze nebo The GGG?
  • To už jsi to mohl doťuknout do konce jako já. Já to nemám úplně za zlé Kojimovi, kdoví, jak to bylo. Ale mám za zlé herním redaktorům (zdaleka nejen tady na games), že takový nedodělek může dostat maximální hodnocení, hru roku atd. Podle mě je to neomluvitelné.
  • Souhlas, dobrá kapela. Tuším, že před pár lety jsem je slyšel živě na KEXP a byla to paráda.
  • Blue.Shark
    Nemyslím si to. Na IMDB je na 99. příčce nejpopulárnějších herců, což jasně hovoří v jeho prospěch.
  • spoock
    Ano, MGS5 je nedodělaná. Dohrál jsem jen Chapter 1 a půlku Ch2, který recykluje Ch1, nicméně za to dle mého může i nedostatek času a rozhádanost Kojimi s Konami.
    Pro mě zůstanou nejlepší MGS 3 a 4, které mi nejvíc sedly, MGS5 je jedna z nej vojenská stealth.
  • Hateri si to zahraji tak jako tak. Pro ne je o to zabavnejsi, kdyz maji na co nadavat. *2*
    Ja myslim, ze mu zavidis jeho pevne pozadi.
  • Velmi nedoceněná kapela Low Roar. Jsem velmi rád za jeji umístění v traileru. Popravdě na E3 zazněli v trailerech 3 indie kapelym, které mě mile překvapily, protože není nic lepšího než oblíbená hudba v dobře sestříhaném traileru.
  • Mně tam naběhlo KFC, ale jestli mi chtěli nabídnou rozvoz zdarma jsem nestihl *2*
  • Pokud to nebude další survival hra, tak to může být zajímavé.
  • A nebo je to zrovna naopak protože spoustě lidim přijde nesympatický takže je to spíš odradí... zvolit jeho by nebyl zrovna chytrý krok, nemyslíš?

    Takže se to logicky dostalo někam na hranici 50/50.
  • Neříkám že je Kojima bůh ,ale Mgs1-4 jsem si neskutečně užil takže až to vyjde za 2-3 roky tak se moc těším.Stopro Negan zabil toho co říkal ve 4 sérii že je vědec(fakt si jeho jméno nepamatuju) dal Rickovy plán na výrobu nábojů a umřel proto aby oni mohly žít.Kdyby zabil Deryla tak by jim klesla sledovanost vždyť to je nejoblíbenější postava ve Walking Dead.
  • Hideo Kojimaaaaaa!!
  • Tak ten byl fakt dobrej. Jakože fakt dobrej. Tak dobrý už sem dlouho neslyšel...
  • To bude nějaká čertovina. Už se těším jak začne Kojima tenhle bonbon rozbalovat. Hlavně aby se Reedus nestal nejobsazovanějším hercem v trailerech.
  • solomon.short
    Redakce, je opravdu tak tezke podobne dementy zabanovat natrvalo?
  • solomon.short
    Ten ale nevymyslel Kojima:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit