Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    Omg
  • Trochu mě zarazily ty ťápoty rukou místo nohou v písku... To jako to mimino chodí po rukách .?!
  • takhle to dopada když se netalentovaný vývojar rozhodne delat hry se silnzm pribehem. ješte že ho ve filmovem prumyslu nechteli *1* proti nemu je i uwe boll oscarovy režiser
  • Hov@da. Když už máte u každýho videa reklamu, tak ať není pokaždý na plný koule. Takhle hlasitě není kódovaný na internetu jediný video. Právě jste mi odpálili uši. Radost se tady na cokoliv podívat. Člověk má nastavenou v systému nějakou hlasitost, která drží standard na všech běžnějch místek a pak přijde sem a dostane infarkt. To se jinak říct nedá.
  • prečo ma usb kluče na krku ? žeby nejake future
  • Vymyslel jsem to v pauze mezi vyděláváním peněz spekulacema na Steamu a masturbací nad MKP a CoD ;)
  • MGS5 je nedodělaná, nezábavná a novináři naprosto nesmyslně vyhypovaná hra. Potrvá to zase dlouho, než budu Kojimovi věřit nos mezi očima.
  • Blue.Shark
    Zahodit možnou spolupráci se slavným a charismatickým hercem, který přitáhne další potenciální hráče, by nebyl zrovna chytrý krok, nemyslíš?
  • no ak je nezaťažený hernou minulosťou tak assasini majú celkom pútavý príbeh, ale keby predtým hral 20 predchádzajúcich assasinov jeden ako druhý, len v iných kulisách, tak neviem či by mu to neprišlo stereotypné
  • no střílej se tam uspávací šipky a samozřejmě že nemjde hrát jen stealth uplně v klidu jde celou hru dohrát rambo stylem za podpory vrtulníku tanku minigunu raketometu a mini mecha. já se snažím o stealth ale když to podělám tak se nerozpakuju vytáhnout težkej kalibr a rozjet menší apokalipsu *1*
  • Kamarad si poridil konzoli a k ni tri AAA hry - GTA5, MGS5 a AC Syndicate. A hadej, co ho - nezatizeneho herni mánulosti - bavilo nejvic - AC Syndicate, ty ostatni hry mu po case prisly stereotypni a nudne.
  • Veskoslav
    Napiš to pod každý článek a pak si to proklikej do nebe:)
  • TheGGG
    wau, to ti muselo zabrat celou družinu... toto vymyslet...
  • TheGGG
    tak asi proto, že norman bude dabovat a dělat motion... smlouvu měli a tato role na něj asi taky pasuje...
  • Tak to ty musíš asi nosit plínu, abys za sebou nedělal mokrou cestičku jak slimák, když vidíš nový CoD, viď? :)
  • Femto
    Super a vedle toho kartičky od CDP *15*
  • Ty vole ten song!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hidea Kojima našiel na disku v PC tvar herca zo zrušeného silent hillu kde vypadal stejne tak prečo tvar nepoužiť znova inde :) keď už sme zaplatili za herca a jeho tvár
  • OneLineMan
    Myslím, že o vysokých kvalitách her Hidea Kojimy se nedá moc pochybovat, když dva největší zoufalci, co svět, bohužel(Nebo snad bohudík?), kdy viděl, s nimi mají problém.
  • MickeyMutant
    Zrovna takovej pěknej zámeček na kufr mi celníci nedávno přeštípli na letišti. Sv!ně. A někdo jich má šest jen tak okolo krku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit