Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    SpectOra.

    Mě jediné, co vadí na MGS, jsou uspávací kulky. Každá správná stealth akce vždycky měla možnost buďto dělat věci hlasitě a krvavě (kulky) či potichu a obtížněji (kontaktní eliminace a něco jako kuše či luk a uspávací šipky), ale koncept uspávacích kulek mi do tohohle vůbec nesedí.
  • Já jí dohrál do půlky a taky musim říct, že mě to moc nechytlo. Hratelnost je slušná, spíš mě nebavil příběh. Na mě je to všechno prostě moc ujetý asi :D
  • samozřejmě Warrena Spectera
  • sám nevím proč, ale ta hra MGS V je mi naprosto nesympatická, aniž bych ji vůbec hrál. Stačilo mi vidět ty gamesplaye na ytb, jedna mise jako druhá padesátkrát dokola, hnusná žlutá grafika někde v Afghánistánu. Možná to bude tím, že nemám moc rád stealth hry - samozřejmě až na hry od Warrena . Takže je mi celkem šumák, co dělá Kojima. *2*
  • TheGGG
    prostě nahatej norman co drží v ruce děcko... jako byla quiet magnet na všechny nerdy a nolifery, tak toto je magnet na všechny šílené fanynky... hádám, že hodně jich muselo vyměnit spodní prádlo.
    No já se určitě těším, Kojima je bůh a Norman je taky týpek, myslím, že to bude slušná pr*el.
    BTW: snad není Daryl ten koho zabil Negan...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit