Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud filmovy zazitek bude znamenat filmovou cenu, tak proc ne? ale nehra order 1886 za cenu dvou filmovych trilogii (pan prstenu a hobbit ve dnech premirery), to je proste ulet, ze to navic je pribehove jeste plytkej skvar, ani pripominat nebudu *6*
    • 1+ *3*
  • Vždycky když vidím ten obrázek orderu musím se smát *1* Ten hype opadnul stejně rychle jak u inquisition a pak, že to nejsou trapné dotované hry *1*
  • Problém nejsou hry které se soustředí na filmovou prezentaci,problém jsou hry kde se nastrčí absolutně průměrná interaktivní složka jen proto aby se to mohlo prodávat za 60 babek.
  • Nie sú to hry to je ako si navliect na hlavu ponožku a vykrikovat ze je to čapica lebo ju mam na hlave.
  • To sa na taketo hry neda uz ani Lets Play natocit.. to je rovno Lets Watch. Naco mi je potom taka hra ked ju ani nemozem hrat? Si radsej pozriem Lets Watch zadarmo a je to.
  • The Order: 1886 interaktivni Béčkový film za cenu AAAhry
  • Blue.Shark
    Zajímavé je třeba srovnání cutscén v Red Alert 2 a Red Alert 3. Při hraní prvního zmíněného jsem se vždycky těšil, jak se dál vyvine příběh. Při hraní druhého zmíněného jsem se těšil na modelky, co si hrály na vojandy. Obojí má něco do sebe, ale moje hráčská část více oceňovala příběhové cutscény bez prvoplánově nastrčených koz.
  • Je spousta her, ve kterých bych "filmovost" použil jako klad, ale problém je, že v posledních letech se to v marketingu AAA her používá jako výmluva krátké herní doby a špatného gameplaye.
    RE Remake je podle mě filmová hra, protože díky kameře a krásným předrenderovaným pozadím opravdu působí jako filmový horor, ale zároveň to funguje jako skvělá hra. The Walking Dead a Life is Strange jsou filmové hry, ale nabízí interaktivitu v dialozích a hráčova rozhodnutí mají vliv na vývoj příběhu.
    The Order 1886 je filmový tím, že má krátkou herní dobu, je velice lineární, nenabízí interaktivitu a používá zastaralé herní mechaniky. Nesnaží se propojit dva druhy médií a využít vlastnosti obou, snaží se násilně natlačit jeden druh na druhý.
    Tady se nabízí se srovnání s ruskou němou filmovou tvorbou. Oficiální produkce se tehdy vyznačovala dlouhými statickými záběry a snahou přiblížit se co nejvíc divadlu, přestože tahle imitace byla dost omezená kvůli absenci zvuku. Pak ale přišli filmaři jako Ejzenštejn, Vertov a Kulešov, kteří pochopili skutečný potenciál filmu. Používali krátké záběry, montáž, důmyslnou střihovou návaznost, zkrátka upřednostnili jedinečné vlastnosti filmu. Jejich experimenty ovlivnily podobu filmu na celém světě a zavedly postupy, které se používají dodnes. Hádejte, které filmy byly zapomenuty, a které jsou považovány za klasiky kinematografie.
  • Cut scény a filmečky ke hrám patří, co snad hry existujou (v 80s to byly statický obrazovky popisující děj/příběh), v 90s to byly hrané sekvence a mnohdy krásný rendery, teď se to vyvynulo do animací v engine.
    Pokud se má ve hře nějak vyprávět příběh, nevadí mi to tam, pokud to není na úkor samotného hraní.
    Neumím si ani představit, že by třeba v prvním C&C nebyla příběhová linka podpořená filmy. Kane byl výbornej záporák. Stejně tak v RA se jim výtečně podařilo zpodobnit stalina.

    Některý hry na tom jsou i stavěný, viz třeba serie detektivek s Texem Murphym v hlavní roli a rozhodně nešly filmy uvnitř na úkor hraní. Bezvadná věc byla i Black Dahlia.

    Super je, že třeba poslední příběh Texe Murphyho (TESLA EFFECT) pokračoval stejnou cestou s filmy, jako předchozí díly a výsledek byl dle mne bezvadnej.

    Je potřeba, aby ale vývojáři vyrobili HRU, ne jen sled scén s klikáním, pak se musím přiklonit k názoru, že už se snad ani o HRY nejedná a je potřeba to s tím taky lidem presentovat a tak to prodávat. *5*
  • Ten chlápek na úvodním obrázku ... ta jeho zbraň, tím střílí kotvu?
    • Ne tím střílí imperiální křižníky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit