Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že vydávají tolik úsilí na filmový zážitek .. až z toho zapomínají na game play ... osobně si myslím že největší sílou herního zážitku je možnost interakce. Raději si scénu prožiji herně než abych se koukal na cutscenes ( QE mi raději ani nezmiňujte)
    • press "F" to feel
      • Jack1947
        Like real american feg. *5*
  • jestli nas v budoucnu cekaji hry jako the order, tak uz to hrani fakt radeji povesim na hrebik...
    • Bože, právě z těhle apokalyptických vizí se mi chce smát. Vyšla jedna filmová hra a čeká nás všechny konec světa. Kristova noho! V době, kdy je herní průmysl snad nejrozmanitější od 70. let 20. století, se najdou lidé, kteří nevidí/neslyší/nechtějí ani jedno z toho, a kteří brečí jako staré babky nad hrobem, vyjde-li jedna hra, která není podle jejich gusta. Tak hraj erpégéčka z kickstarteru, hraj nezávislé indie plošinovky, hrej 8-bitové adventury, nebo si počkej na nějaký AAA open-world. Marie, matko boží... her je jako sr*ček, různých kvalit a žánrů a on bude věšet flintu na hřebík kvůli jedné prvoplánově filmové hře na konzole!
      • presne takovy hry hraju, bez kickstarteru bych se na to vyflaknul uz davno, bohu dik za pecky jako pilars of eternity, nebo divinity, z AAA produkce me je proste na bliti a bohuzel si pamatuju doby, kdy i ty AAA hry byly vazne dobry, proto me ten upadek tolik vadi
        • Nebylo to tím, že dříve tvořily AAA tituly většinu produkce? Já si pamatuju, že vycházela taky řada her, které byly totálnó sr*čky. Lidská mysl má jednu zajímavou vlastnost. Tou je, že vyselektuje vše zlé a ráda uchovává jen ty dobré vzpomínky. Pamatuji si na bugy a technické problémy her, které ve své době mohly přivodit sebevraždu celému OS. Pamatuji na "revoluční" koncepty, které však byly tak šíleně implementované, že činili kolikrát hru zcela nehratelnou. Krom spousty dobrého, paralelné vycházela spousta špatného. Na to špatné si ale dnes nikdo logicky nevzpomene.
          Vždyť jen za poslední rok vyšlo tolik dobrých AAA her, že je skoro člověk neměl možnost ani dohrát. A pokoud jsou mainstreamové střílečky filmové, tak ať jsou. Vždycky se najde nějaká first person akce, která se tomuhle modelu alespoň trochu vymyká. Vždyť jen za poslední rok tu byl namátkou bezvadný Wolfenstein, ze kterého redakce na začátku roku doslova učůrávala a když přišlo na lámání chleba v hodnocení top her roku 2014, tak jej trochu odsunula stranou.
  • Santo01
    Cutscény a filmečky, pokud jsou rozumně dávkované, dokážou hru výborně oživit a hráče "odměnit" např. za vítězství v předešlé misi. Hrál jsem mnoho her, kde jsem se vyloženě na tyto předěly misí těšil. Takže za mě určitě ano, v rozumně míře. Nevadí mi ani příběhové adventury typu The Walking Dead od Telltale.
  • maros.goc
    clanok ospravedlnujuci vasich 8/10 ? *15*
    • asi sotva, když z článku vyznívá, že je Order hnědka *3*
    • samozrejme, clanek s tou samou myslenkou se objevil i na bonuswebu a zingu, pochybuju,ze je to vlastni iniciativa, sony hasi co muze, protoze to byl multimilionovej propadak
    • del0
      Působí to tak. *15*
  • C-BEAM
    V FPSkách si vystačím s intro a outro a keď mi hra vezme kontrolu nad postavou a začne sa nejaká blbá animácia, tak mám chuť rozbiť monitor. Čo sa týka hier typu Order tak človek predsa vie čo kupuje a že hra je založená na filmových princípoch čomu sa treba prispôsobiť. To že samotná hratelnosť je na ***** je druhá vec. I keď graficky je to fantastická práca a mať hru ako napr. Thief2 v tejto grafike ...
  • Nemám rad cut-scény... Od chvíle, co jsem projel první Half-Life před xx lety, soudím, že příběh by měl být vyprávěn jinak a hráči by neměla být ubírnána volnost - hra je prostě jiné médium a měla by experimentovat s jinými způsoby vyprávění...
    • nicméně i u toho HL je to spíš iluze volnosti - hra tak jako tak na chvíli omezí tvoji akceschopnost, takže nemůžeš dění ovlivnit. jinak mi ale podobné řešení taky připadá šťastnější než generické přepínání mezi (herní) akcí a (filmovou/textovou) narací.
      • C-BEAM
        všetko je ilúzia, ide o mieru. V HL je podstatné, že i keď sa deje okolo niečo čo nemôžeš ovplyvniť máš postavu stále pod kontrolou (okrem tých pár momentov keď ta niekto omráči alebo podobne) a môžeš vykonávať určitú činnosť ale dokonca i možnosť zasiahnuť. A páči sa mi prístup Valve aj v tom, že Freeman nič nekeća, čo sa mnohým nepáči, mne to ale pomáha splynúť s hlavnou postavou. Dúfam, že v tom všetkom zotrvajú aj v budúcnosti.
        • A mimochodem, člověče - když se tak se mnou zamyslíš, to pro ně bude při vytváření/designování HL3 velký oříšek první (Half-Life totiž něco definoval - byl archetypální, jenže druhý díl byl už "epic" - rozvíjel ságu - kdybys chtěl tu ságu dále rozvíjet budeš nutností přímo vyprávět stále více odbočovat od toho, čím byl první díl)...
        • První Half-Life je obecně dost hezký příklad, druhý díl už "smrděl hollywoodem"... Já mám fakt rád, když se hra alespoň pokouší o jiný způsob vyprávění, respektive když je k tomu využíván "nepřímo" okolní živoucí svět (jeho iluze)...
    • To máš bezersporu pravdu, nicméně ani literatura není omezená jedním narativním typem. Nevidím proto nejmenší problém v tom, aby se autor sám rozhodl, který jaký narativ je pro jeho dílo nejvhodnější. Pokud je tedy záměr udělat hru s cut-scénami a s tzv. "hollywoodským střihem", prosím, své obecenstvo si to jistě najde. Já osobně kupříkladu ve filmu vyhledávám spíše evropskou či latinsko-americkou tvorbu. Mým oblíbeným žánrem je sociální drama. Nebudu se však zlobit na nikoho, kdo si zajde do multiplexu na nějaký letní blockbuster. Ten jistě není pro mne, ale to snad netvrdí ani sám autor.
  • Keyz
    Také to je *11*

    Namísto aby se využila maximálně hra a hráč tedy hrál. Hledí na trapné scény a musí mít filmové standardy (pruhy,málo fps atd.)
    Do toho často super kamera někde u zadku aby to bylo akční a bylo málo vidět...
    • "trapne sceny"? Prosil bych o vysvetleni.
      • Keyz
        Takové to když po 150 vidíš jak někde něco bouchne a borec běží, skočí 10 metrů, poté spadne, prorazí vše možné, vstane a hodí drsný-vtipný kec a pokračuje.

        Anebo ty bioware romance ve 3D. *15* Tak nějak víš co čekat.
        • Vojta_Ilavsky
          Bioware romance jsou od začátku myšlený jako parodie. :)
          • bohuzel ne jen scenar psala zena (oskliva a tlusta ke vsemu)
          • To je jedno, je to hnus až by z toho člověk blil. A podle toho co sem četl tak to jako parodie není.
      • scény jak od Michaela Baye a obecně hollywoodský klišé
        • mhmm, a co jako s tim. To je na skodu? Ty pozadujes aby ti to sdelilo smysl zivota?
  • Sice to jsem nepatri,spofiti uz je na storu!V menu ps4 do news.Je formou aplikace,ma 9.8mb a chtej 27kc.
  • Rejsek
    Cumel jsem na to v datartu, kde to meli zaple jako ukazku ps4. Vypada to fakt moc krasne a mit ps4, tak bych asi neodolal, ale jak tu nekteri pisou, pouze po sleve. Kdyby tam triskli aspon naky chaby mp, treba jen hloupe "stvury vs lidi", ci "lidi vs 1 vlkodlak" tak by spousta lidi urcite tolik nepi*ovala.
  • He7he
    No a co. Jsou to ve výsledku pořád hry? Jsou. A kdo tvrdí opak, je kus deb*la, co tomu kulový rozumí. Jednoduchý.
    • del0
      Přesně tak. Skákání na jedné noze je taky forma pohybu, tak proč chodit po dvou. Jednoduchý.
    • No tak hlavně že Ty tomu rozumíš natolik, že si dovoluješ kohokoliv s jiným názorem označit za debila.
    • Hry zalozene na prochazeni koridorem, mackani jednoho tlacitka a obsahujici vic cut scen jak 50% herni doby jsou pry neskutecne zabavne.
      • He7he
        Pochopitelně. Jsou to hry.
        • Hry pro spravne hrace, jako jsi ty a tvoje parta. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit