Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě ta hra ztrácí význam v momentě kdy to jednou přehraju - hrát to znovu a hledat jiný způsoby zabíjení lidí mi přijde jako hodně slabej důvod pro replay. Přijde mi divný se v tom vyžívat - stejně jak se prezentoval Dishonored 2 - jako sandbox s možností zabít nepřítele stopadesáti způsobama - nechápu co je na tom zábavnýho. Chci příběh, atmosféru a používat hlavu. Ale ani předchozí Hitman mě nebavil..přehrál jsem to jen ze zvyku. asi jsem jen špatný publikum.

  • Ristoro

    Dá se to vypnout :). A doporučuji taky hrát bez Instinktu a bez mini mapy, je to pak jako Blood Money :).

  • JakubT

    Ugh... jak je možné v recenzi Hitmanovské hry napsat

    "Hra je naštěstí natolik chytrá, že vás dokáže nenápadně navádět a před startem mise vám umožní projít si Výzvy – tedy výčet toho, jak je možné jednotlivé cíle v rámci mise odstranit."

    nebo

    "Objektivně vzato je skvělé, že máte výčet možností dostupný ještě před samotným začátkem hraní"

    Nechci se nikoho dotknout, ale pokud někdo nechce používat mozek, není lepší hrát prostě jinou hru? Myslím že radost z přicházení na způsoby likvidace protivníků je jeden ze základních pilířů Hitmana, a když se to takhle blbě prokecne, tak to je dost hloupé. 

    Dá se to brát jako integrace určité formy návodu přímo do hry, ale myslím, že je celkem očekávatelné, že hraní s návodem vede k horšímu prožitku, a když se člověk podívá jednou, spíš už se podívá i podruhé, atd.

  • TheGGG

    v roce 2013 vyšlo druhý metro nebo čtvrtý battlefield a ty na ultra vypadají pořád zatraceně dobře, takže to stejně nic neznamená... a já hitmany hraju stylem john wick met punisher, takže za mě ne, ale kdo to hraje správně, ten zabíjí jen cíle a to jsou vždy nějaký svi*ě, takže defakto hitman je takový superhrdina...

  • Veskoslav

    Jak může být najemný vrah superhrdina? Superhrdinové jsou jenom ti "klaďasi". Navíc na obranu Hitmana, to fakt není grafika z roku 2013. Není to nejhezčí hra, ale rozhodně bych netvrdil, že je tam 5 let stará grafika. Navíc když říkáš, že je hratelnost stejná a nepřesvědčil tě, takže předpokládám, že jsi tedy předchozí díl hrál. Nebo vycházíš z youtube videí?

  • TIRsk

    Niekedy menej je viac.

    Takzvane moc velka volnost riesenia... radsej chcem len par sposobov, 

    cize nemusim moc rozmyslat iba sa zabavat.


    Najlepsi je preto pre mna stale uplne prvy Hitman.

  • Lukass

    No grafika se zasekla nekde v roce 2013,  hratelnost je roky stejna a spis jeste otravnejsi. Znamku moc nechapu,  ikdyz rozumim ze kvalitnich stealth her je malo.  Hitman me opet nepresvedcil,  uz ponekolikaty a to byl driv pro me neco jakp modla a superhrdina. 

    8/10 je tady skutecne vysmech,  samotny text jde taky uplne proti znamce.  Divite se ze vas herni novinare nebere nikdo vazne,  ale muzete si zato sami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit