Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mdkGT
    Jasne, ale take tam neni zdaleka vse, treba C&C serie (EA *16* )
  • Hru jsem koupil hned jak vysla, jde o skvost stejne tak i ground control 1 i 2 jsou skvele hry. Je az s podivem jak velkou smulu melo studio massive. Skoda.
  • erikse
    Ja nezapomnel, stale si tu hru uzivam a je pro me stale tou nejlepsi strategickou zalezitosti za poslednich osm let.
  • jj "Z" sem se snazil zdimat na XPckach, na DOSboxu, ale nikdy to nebylo uplne ono. No a pak je tady "ZOD ENGINE" kde je predelana cela hra do trosku novejsiho enginu. :-) Porad stejna hra, vse je original, a taky ta obtiznost stoji za to. Pro me prakticky neuhratelne. :-) Jo... hra:

    http://zod.sourceforge.net/

    Kdyby nahodou chtel nekdo si zahrat z nostalgie.
  • V tu dobu pro mě nejlepší hra, měl jsem jí opravdu rád a na MP jsem strávil spousty času.
  • Paul_cz
    Fantastická hra. Ten singl zapůsobil opravdu hodně, MP jsem ani nikdy nehrál. Nebylo třeba.
  • Miserius
    Jako zlodej nemas vubec narok na to nejakej argument mit v prvni rade... Mazej lůzo
  • Ono jak který. Na Z vzpomínám dodnes, Ufo: Enemy Unknown a Master of Orion si rozehrávám doteď a až na GoG snad konečně dostanou TIE Fightera tak hned poběžim pro kartu.
  • to je spíš takové call of duty mezi strategiemi
  • 15k3
    Why is my argument invalid... Please tell me.
    Tak když je ta angličtina tak cool tak teda pověz?
  • super cutscény, s vrtulníky moje oblíbená. Singl hodně jednoduchý. Mulťák super. A MOAB vždycky potěšila :)
  • God-of-War
    Lol:D Z Steel Soldier to byla moc parba:D. Pěkně na disketě:D
  • Ve WiC se staras o par jednotek a na relativne malem kousku zeme a vsechno je takovy jednoduchy akcni a rychly.

    Ve wargame mas jednotek mnohem vic a musis umet dobre kombinovat a vyuzivat pruzkumne jednotky. Vetsina jednotek ma taky podstaten vetsi dostrel a mas mnohem vetsi kus zeme o ktery bojujes a navic v AB mas letadla ktery jsou proste udelany absolutne na jednicku. Celkove to ma mnohem bliz simulaci. Jedina skoda je ze se moc bitvou nepokochas.
  • World in Conflict byla s Ground Control asi jedna z mych nejoblibenejsich strategii. Rychla a v zasade jednoducha co se ovladani tyce ale zaroven hodne tymova. Ja ten multak proste miloval.
    I kdyz singl po pribehove strance byl trochu klise a nektere postavy mi tam tak pily krev tak to porad zeru... a navic se skvelyma animackama pro coz ja mam slabost:
    http://www.youtube.com/watch?v=4hjnl5gDgCM
    http://www.youtube.com/watch?v=gML_7GoRfr4
  • God-of-War
    A máme tu dalšího dementního Trolla. Já sem tu hru hrál a bavila mě dost a to hodnocení si zaslouží, páč je to kvalitní počin.
  • U EE byl ještě jeden problém který mě odradil. Jednotky se tam odemykaly postupně za XP. Což znamená že déle hrající hráči mají oproti nováčkům obrovskou výhodu. Airland Battle tenhle systém naštěstí už nemá.
  • EE nema letadla, par narodu a ma mene jednotek....vetsi zmenu vidim v singlu, ktery ma AB totalne predelany ala TW, ale zatim pokud jej neopravi tak za me 6/10 singl a 10/10 multiplayer.
  • Miserius
    Tak pořídim to první a když to bude KO pořídim to druhý časem, každopádně konečně něco ala WiC
  • Miserius
    Your argument is invalid zloději
  • Jen bych upozornil na jednu věc. Wargame EE bude teď mít už celkem mrtvej MP, protože před chvílí vyšlo pokračování Airland Battle, který jsem také popisoval, protože jsi se zmínil o novém Wargame. EE jsem nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit