Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Prave koukam na svoji originalni krabicku, kterou jsem koupil po te co jsem dohral piratskou verzi :D
    WiC byla skvela hra, multak mne moc nezajimal a tak jsem si blbnul jen v singlu, kterej byl skvelej a aby se nam ta nostalgie trochu vylepsila, tak se tady kouknete na toto krasne videjko :)

    http://youtu.be/ZkduC4nRWAc
  • calwin
    hral som ešte betu WiC a hra ma prekvapila svojimi kvalitami... aj napriek tomu aká je tá hra dobrá bohužiaľ v multiplayeri trpela nedostatkom hráčov a kampaň túto hru nezachráni... WiC je jeden zo ztratených klenotov a svojho času mi dosť pripomínal ďalšiu veľmi kvalitnú hru Conflict zone... hru som kúpil za nejakých 15 € aj s datadiskom na steame... možno si ju opäť zahrám :D dostal som chuť
  • http://www.youtube.com/watch?v=G2591m-NWeY
  • Kdyby Earth 2150, ale což teprve jeho základ Earth 2140, to byla hra. Hra co dle mne, má nejlepší soundtrack co jsem slyšel ... http://www.youtube.com/watch?v=fDOlBOAmgr0 , kdo nezná doporučuju projet všechny tracky.

    Jinak WiC moc dobrá strategie a na svou dobu s úžasnou grafikou. Která na plné nastavení rozbrečela nejeden počítač:)
  • tak bylo to spis gra o technice no .. Pechota tam bylo k nicemu ...mozna jen sniper team stal za neco
  • protože jsem v té době holdoval (a pořád holdujuú company of heroes a slyšel že je to dobrý tak jsem si koupil world in conflict originál (bylo to v době kdy jsem ještě nebyl poznamenaný takovými věcmi jako uloz.to, cz.tracker.cz nebo isohunt.com) moc spokojený jsem však nebyl už od samého začátku. připadalo mi že tam člověk nemá skoro žádnou šanci nějakým způsobem taktizovat, jen jsem prostě posílal armádu na určená místa aby už sama splnila úkol a stačilo to.
    a navíc se ve world in conflict vyvjáři nedokázali vyhnout jednomu problému, který sužuje víceméně všechny strategie z druhé světové nebo moderní doby snad až na zmíněné company of heroes - pokud má hráč k dispozici pár tanků nebo jiné těžké techniky, vystačí si s tím a nějaká pěchota jako by tam nebyla
  • UFO hraju na mobilu :D doporucuju dosbox a silnejsi tel.
  • Magister_Peditum
    Bezva strategie. Jasně, byla to arkáda, ale měla senzační atmosféru. A cutscény a intra na tu dobu (a na strategii) fakt parádní.
  • Magister_Peditum
    I SP byl výtečný. Lepší než u většiny jiných strategií (a vlastně i akčních her, když se to tak vezme).
  • a jeje 20ti lety ,,pametnici,, vzpominaj :D
    Me to prijde jako celkem nova hra, tak nechapu tu vzpomínkovou seanci a clanek:p
  • torrentz.eu/... vsechno jde kdyz se chce.. ja treba oprasil Company of Heroes anthology (+datace v cene ( cena = 0.0,-) ) .. a stejne si nejsem vedom, kdy na to budu mit cas, ale uz jenom z videi na youtube se mi dela nostalgicky usmev na rtech, a hreje me u srdce pocit ze to mam placnuto na disku :)
  • Blue.Shark
    Už jsem si pomalu začínal myslet, že Earth 2150 vážně nikdo nezná. A přitom je tam tolik skvělých věcí: systém návrhu jednotek, mise, nutnost doplňování munice...já si to snad zase nainstaluju :D
  • mdkGT
    Hlavne ne Origin, ja si ho nechci instalovat *5*
  • Kr.Pa
    Neustále čekám, kdo vyhraje bitvu o prodej Homeworldu 1 a 2. Origin, GoG nebo Steam. GoG má naslapnuto nejvice. Proste se ted nedaji nikde koupit, jediny zpusob, jak si je zahrat je warez. *13*
  • WiC bylo celkem dost "filmovy" a plny American hero klise, ale moc se em to libilo, i ten filmovej nadech mistama a grafika s detailama na tu dobu byla vyborna.... pravidelne kazdej rok dostanu chut si to zahrat :) - hlavne jsem miloval podporu ve forme jednotek a delostrelectva vseho druhu, kobercovy nalety, napalm atd atd... perfektne se to dalo vyuzivat a kdo pamatuje na obranu maleho mestecna na pobrezi , tak da asi za pravdu ze tam velice rychly a promysleny rozhazovani artylerie bylo nekdy o nervy :)

    MP .. hral jsme pouze po lanu s kamosem ale zazitek vybornej, setrit body na konec kole a pak vyresit nepritele 6ti "Tactical NUKE" ;)
  • Jseš takovej č+urá+č*k nebo to jen hraješ?
  • Vzpomínat, vzpomínám a nezapomněl jsem. Tvůrci WiC mě nadchli zkrze Ground Control 2 a nikdy jsem nelitoval. Do dnes se na mě krabička WiC směje z poličky. Musíte sami uznat, že RTS, ve kterých se nestaví jde jenom o čistou strategii a to se jim povedlo.
  • sleepless
    C&C hry jsou v prodeji na Originu zase http://store2.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.255335500/sac.true
  • 15k3
    Jasný, stejně jako CoD *1*
  • Miserius
    *14* Na to intro jsem uplně zapomněl *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit