Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne si treba ujasnit že to nebyla strategie ale akční takticka hra, jen pro poradek.
  • Jediné co umírá je PC only AAA segment. Casualu se na PC daří jako snad nikdy .Celý problém je ve vývoji . Zaměstnávat stovky vývojářů , aby si několik frikulínů mohlo proběhnout .."realistické" koridory na svých nejmodernějších grafických přímotopech se prostě v prodejních předpokladech podepisuje utopickým očekáváním.
    Bohužel stagnace která se projevuje nadprodukcí pokračování jednou úspěšných titulů neřeší příčinu a potenciálně odrovnává i nadějné tituly . Představte si minecraft v grafice Crysis ... kolik lidí by na něm muselo pracovat aby jeho obsah byl srovnatelný s aktuálním stavem kostkového univerza ? Nejde o to aby hráč jen mačkal spoušť a procházel neměnné kulisy. A kolik hráčů by takový projekt uživilo aby byl výnosný. Na konzole prostě vydáte minimum titulů které si budou konkurovat a hráči si tu hru koupí ... nejlépe pokud použijete hype majitele platformy který marketingově podpoří titul způsobem jako by jiná varianta opravdu neexistovala (viz . Last of us) . Bohužel PC trh trpí na slepé vizionáře a nestabilní hráčskou základnu a to stejně povede k DRM ve formě cloudu a pomalu se tak rozdíl mezi konzolemi a PC srazí u velkých firem na minimum ...
  • Ja to hral vetsinou ve dvou nebo ve trech lidech. Kombinace tanky, support, air a rozhodne nesouhlasim ze by se nedalo taktizovat.

    Zkusenej hrac dokazal za infantry delat strasny veci a to hlavne v mestskych mapach a nebo v mapach s hojnou vegetaci ale musel to umet.
  • Pro mě je World in Conflict jedna z nejlepších strategií které jsem kdy hrál.
    Nedávno jsem si koupil druhý díl Wargame a vždycky si na WiC vzpomenu.
    Na tu dobu to mělo skutečně krásnou grafiku bohužel jsem si jí nemohl vychutnat v plné parádě kvůli staršímu počítači ale i přesto mě to hrozně bavilo.
    Skutečně nevím proč ta hra tak strašně zapadla a je to docela smutný že taková bezva strategie se už moc nehraje.
  • Tech je minimum staci se podivat na prodeje vis? A ten kdo to dela muze skoncit pred soudem protoze se to co? NESMI! Kradez jako kradez a neznalost zakona co? Neomlouva!
    Jinak je skoda ze se nezacne vice davat velke pokuty,vezeni na zlodeje sw.
  • Díky PC hráčum je vývoj pozadu? asi jsem nějak zaspal, já myslel že to zdržují PS3 a Xbox 360
  • Kr.Pa
    Nejradeji bych byl pro GoG
  • Kr.Pa
    aha a co ty zpravy, ktere si siri po internetu jak pomalu crakuji konzole ! to dalsi duvod, proc vydavaji nove
  • calwin
    bohužiaľ tomu sa nevyhneš... ak všetko bude smerovať ku cloudovým službám ako už dnešné next gen konzoly naznačujú tak sa ani PC nevyhne overovaniu cez cloud a za všetko sa bude platiť... len nechcem vidieť čo to urobí v našich končinách ak zrazu budú musieť hráči platiť... obzvlášť v časoch keď vek priemerného hráča je tak 15-16 rokov... a ak nieje tak trh to tak vníma... ono ti to nikto neprizná v dnešnej dobe ale tie hry sú robené pre publikum ktoré má pod 15 rokov... to sú konzumenti
  • Tady je jasne videt ze pc platforma umira a umia pekne rychle . Predprodeje new next generation ( nova generace) trhaji rekordy po celeme svete , jen posledni basta vychodni eu se drzi jak kliste aby mohla krast hry/filmy/serialy/hudbu . Diky pc hracum je vyvoj her pozadu a vsichni to vime , proc by mel nekdo delt hru kdyz ji 90% ukradne . Hezky priklad je taky Crysis ze, kazdy pc hrac vam rekene jaka toje bomba BOMBA a jak ji kazdy pc hrac hral. Vsichni urcite vime ze se zaplatila asi po 11 letech!!
  • a jeje zase ODS
  • Já hrál WiC v době jeho velké slávy. Singl jsem zkuslil, pár misí a zrovna nějak nenadchly. Zato MP mi sežral hodiny a hodiny. Bohužel mapy se hrály pořád stejně, kdybych jich bylo víc, třeba by u ní hráči vydrželi delé.

    Snad Wargame taková budoucnost nečeká.
  • WIC jsem blahe paměti zkusil a .... na můj tehdejší HW nejel zrovna nejlépe s defaultním nastavením .(Masochista s low nastavením nejsem ) Navíc gameplay kromě detailů z bojiště nic světoborného nepřinesl . Po třech misích šel z disku . A to jsem zejména první Ground control miloval .. Díky European escalation a AB mi WiC vůbec nechybí. Pokud mluvit o zapadlém skvostu , tak bych očekával třeba geniální Joint Task Force , který si mediálního hype užil o poznání méně ...
  • Hmm, no ja si z World in Conflict pamatuji to neskutecne stupidni ovladani a kameru. To mi utkveje v pameti. Jinak hra nebyla spatna, ale do historie se podle mne take nezapsala.
  • jj napalm a chemicky utok, na pechotu jak delane
  • Tak to jsi asi nikdy nezažil setkání třetího druhu s pěchotou zalezlou v lese. Kolikrát já takhle přišel o svou letku vrtulníků nebo projíždějící obrněnou kolonu. Díky bohu za napalm v takových chvílích! :D
  • Zrovna ty které jsi jmenoval jsou legendami ... Možná neosloví dnešní zhýčkané hráče COD ale z paměti starých hardcovníků je nikdo nesmaže . Zrovna před několika dny mi kolega ukazoval komplet Z na mobilu...
  • mozna nekdo pamatuje jeste tohle http://www.youtube.com/watch?v=CtDk7cQchJY melodie ktera byla stazena z menu, nebot v beta etstovani si hraci stezovali na moc velkou depresivitu. WiC byla a je prima hra, zel v dnesni dobe jsou strategie v haji pokud se dotoho nenalejou miliony na reklamu, viz Rome 2. Wargame EE a AB maji tezkou cestu,ale hry jsou to paradni. zel diky konzoloidum je to mrtvy zanr. nejde portovat na gamepady
  • XorxoxTalarius
    No sest let je celkem dlouha doba a tady jdy spise o to si tenhle zapomenuty klenot pripomenout.
  • XorxoxTalarius
    Pokud jsi tema tankama potkal potkal tezkou pechotu, a nebylo to na poli, tak jsi ty tanky mohl odepsat ... a pokud vim (a to jako hrac se skoro tisicovkou bitev urcite vim) tak zrovna CoH (bez Blitzu) ma tezky problem kdy ti dve jednotky rangeru bez problemu znici celou obrnenou divizi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit