Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • usarny
    Super článek... Autor me ted donutil ke stazeni spousty knih a seriálu o japonsku... Díky
    • ke stazení xD stahl jsem si knihu taiko ale na compu se spatne čte tak jsem si ji objednal
  • Ono něco málo je i v té encyklopedii ve hře...
  • No Ještě takový postřeh... Prvky co jsou v Limitovaný edici nejsou "cheaty", ale spíše výzva... Takový klan Hattori je docela těžkej (špatný umístění a špatná diplomacie) a set brnění ti přidává -1 k morálce... To je snad první hra, která to neulehčuje :-)
    • ale nezapomen na pocatecni obrovskou armadu pozice taky neni spatna a muzou rozmistit vojaky vsude po mape
  • Nóó tak to čumim, moc pěknej článek a poučnej článek.
    Dobře Aleš Smutný.
  • Skvělý článek, hodně informací. Vivat Aleš Smutný
  • Neviem si ani predstaviť čo by CA urobilo s fantasy tematikou.. Ja viem ja viem, že hromada fanúšikou si asi vyžaduje historické témata ale ja ako fanúšik fantasy budem len dúfať že raz...... :-)
    • third age je fantasy mod pro medieval 2 a je vic jak dobre udelanej, doporucuji.
      • Zkoušel jsem, ale nedokázal jsem překousnout, že spolu válčí všichni - tedy časem třeba Gondor proti Rohanu, trpaslíci proti elfům atd. Jinak modely jednotek špičkové, na custom butvách se dá vyblbnout
        • tak to se mne nikdy nestalo, ze by gondor bojoval proti rohanum, zrejme si hral nejakou ranejsi verzi. Nicme se me stalo, ze mordor bojoval proti pasu, ale to az ve chvili, kdy byl minas thirit mordorem dobitej, a stretli se s pasem na byvalym uzemim rohanu. Coz jsem ale privital, protoze byl mordor i pas znacne rozlezej po cely mape
    • To snad raději ne. Na podobný chujoviny máte jiné tituly, ale jinak nic proti kolegům s fantasy interestum samozřejmě...
    • KIMCID
      myslim že to bude neboj...i já bych byl rád
    • Radši ne. Ono by to totiž bylo skvělé, vysoce hodnocené, a autoři už by se nevrátili k historii. Jinak si umím představit třeba Total War podle Písně ledu a ohně
      • Tak to 100 % ... ALE Píseň ledu a ohně je fantasy (sice dost netradiční) :-)
        • Jistě. Myslel jsem to tak, že bych si dokázal představit vynikající fantasy Total War (třeba podle Písně ledu a ohně), ale nechci, aby s tím CA začínali - protože už by se nevrátili zpátky
          • No já bych si dal ještě 30letou válku ta tady nebyla :-) (jemný náznak v Med2)
  • Bravó.. Viac takýchto článkov, nikdy nie je na škodu sa trochu vzdelať...
  • Odulin
    Paneju já zírám. Fakt moc pěknej článek, z kterýho sem se jako Japanolaik dozvěděl hodně zajímavých infromací. Série Total War jde bohužel mimo mě, ale snad se mi to podaří časem změnit.
  • Hele není Takeda na té mapě tady někde jinde? :-) Díky za pěkný článek... Jinak určitě musim pochválit zábavný mulťák téhle hry ze spoustou funkcí a kampaně avatara(včera jsem se od toho nemohl dostat a moje skóre je 5 vyhraných bitev/0 *2* )

    Jinak námořní bitvy jsou docela fajn ... Ale jak má nějaký hráč dělový čluny tak to jde špatně i s malými loděmi....
  • hned mne nekamenujte ale tohle není špatné dílko:
    http://www.csfd.cz/film/37332-posledni-samuraj/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit