Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Andromeda mela ty obliceje a animace lepsi a to je uz co rict. Tak ja ti nevim Vavro, ja ti nevim..
    nejsou finalni?...snad..
  • Autor místy nevybíravým způsobem vyjádřil to, co si o hře z dosavadních střípků, které jsme mohli vidět, myslím. Pořád mi to přijde jako budget, ale to asi nejspíše z toho důvodu, že vidíme vývoj úplně od začátku, což nebývá u velkých her zvykem a tak jsou všem zřejmé velké nedostatky. Jsem na to ale stále zvědav.
    • Jsou tu destiky dalsi her, kde muzes sledovat prubezne vyvoj, a ten probiha daleko lip a efektivnejs, kazda aktualizace je znat. Jako sorry, ale 1/2 roku pred vyranim musi bejt hra dokoncena na 100%, a maximalne se ladi vykon/hledaji bugy ... a ne ze v ni 1/2 veci neni. To znamena jediny, ze bud nebudou, nebo ze se vydani zase bude odkladat. S cimz ma Vavra a M2 bohaty zkusenosti ze ...

      Schvalne jo ... otevreny zivy svet ... moznost navstivit kazdou budovu ve meste, vymahani vypalnyho ... Coz je asi tak tisicina toho, co vsechno do M2 slibovali.
  • PreidaQ
    Vidím jak po stránce překrásného prostředí, tak podivných animací i strnulých obličejů inspirativní paralelu se Skyrimem. Docela fajn, jen tak dál!
    • flash789
      myslim ze Skyrim to mel o dost lepsi, a to je sedm let starej..
      • Flashi, můžeš bejt fanda Skyrimu jakej chceš, to ti neberu... ale sorry, ta hra nebyla graficky žádná velká hitparáda už v době vydání. Tvrdit, že Skyrim vypadá líp, než Kingdom Come... nevzal sis dneska špatný brejle? Leda bys měl namysli vzhled v kontextu doby, a i tam se obávam, že aspoň co se týče prostředí Deliverance vyhrává na celý čáře. A ještě bych podotkl, že 7 (a víme jak to chodí, dost možná i víc) měsíců před vydánim.
        • flash789
          ja nemluvim o prostredi ale o ksichtech a animaci..a neboj ja si na Kingdom Come smlsnu az vyjde..znas to ..100 duvodu proc je to blba hra atd ..hehe:)
          • Fordzy
            Ale narozdil od Vavry, tvuj nazor nikoho nezajima. ;) Takze pekne zalez zpet do sve diry.
            • Fordzy
              Smlsni si na Todovi, uz na tebe ceka v tvem doupeti. ;)
            • flash789
              ja samo nic sepisovat nebudu, to za me udelaji jini, ja si na tom jen smlsnu:)
      • Paulcz
        to je dobrej vtip.. :)
        • ne, není, to je realita chlapče...
          • Paulcz
            Ty jsi ale tvrďák :)
      • Co měl Skyrim lepší? To myslíš tu hru co měla nehorázně nudný prostředí, vyblitý barvy, animace útoku co měla pět snímků max? Aji Gothic 3 o pět let starší než skyrim, je mnohem lepší hra. A jestli začnete mluvit o modech, tak si dejte facku.
        Srovnávat Skyrim s Kingdom Come mi přijde taky jako pěkná blbost.
        • PreidaQ
          Mě naopak to srovnání se Skyrimem přijde naprosto v pořádku. Krásné prostředí, ve kterém se člověk dokáže zapomenout, uncanny valley pocit při pohledu na postavy, otevřený svět na vyblbnutí s denními cykly postav. KC má tedy propracovanější bojový systém, ale jinak je to opravdu takový "Skyrim bez draků", což je fajn.
        • flash789
          Skyrim je legendarni hra s obecne vysokym hodnocenim jak od hracu tak od kritiky, tvuj osobni nazor je jedno, uvidime jak si povede Kingdom. A co vim tak Gothic 3 to od obou taboru taky pekne schytal. nepodcenuj globalni mineni, samo ze si muzes myslet co chces, ale nepresvedcis :)
          • Fordzy
            Ale chlapec ma pravdu. Skyrim a TES obecne je tolik obdivovane, protoze Amici vubec neznaji mnohem lepsi evropsky Gothic. Gothic 3 byl hejtovany jen v dobe vydani, protoze vysel nedodelany a chvilku trvalo nez ho opatchovali, ale uz davno je to plne hratelne a komplexni RPG, prakticky ve vsem lepsi nez Skyrim, akorat kun tam neni, ale engine umoznoval chozeni do interieru bez loadingu, o cemz si hry od Bethesdy mohou nechat jen zdat. A Pirane byli tak genialni, ze ani nepotrebovali hloupy kompas, ktery by hrace navadel k cili. A pokud si dobre pamatuji, tak sli zabit uplne vsechny NPC, coz se o Skyrimu rict neda... Paradoxne ani Kingdom Come nemuze byt v nekterych prvcich, tak komplexni jako Gothic.
            • flash789
              Nebud deebil. byl to jen priklad aby to i takovy nechapavy jelito jako ty pochopilo. Ale stejne to bylo marny protoze jsi to nepochopil a porad si meles svou o hazeni mece na zem..skoda casu.
            • Fordzy
              Nevymyslej si nepravdy. To neni ten duvod. Pravy duvod je ten ze chteji zakryt svoji neschopnost vytvorit interiery odpovidajici exterierum a proto je vytvareji samostatne a nejspis jsou umistene nekde za hranicemi mapy. Interaktivni hlavka zeli nebo kybel na hlave s tim nesouvisi. V Gothicovi 3 taky najdes predmety kde si je zahodil a bez loadingu.
              Ty me povazujes za naruseneho ze jsem vsechny NPC zabil meteoritickym destem jen proto abych mohl pravdive tvrdit jak moc je to komplexni hra a presto ti prijde ok pokladat interaktivni zeli na mec a vracet se tam za 20 h jen proto aby si mohl tvrdit ze to jde. To neni moc koser...
            • flash789
              I N T E R A K C E....chapes co to znamena? To neni vyhodit mec z invu, ale ten mec vzit, polozit ho na stul a na nej polozit hlavku zeli, treba. A kdyz se tam za 20 hodin vratis bude to tam porad lezet jak jsi to odlozil, proto se kazda cast jejich her nahrava zvlast.
            • Fordzy
              Flashi ty si taky slepy a naruseny nebo si nehral Gothic 3. Predmety jsou normalne 3D modely jako ve Skyrimu a interaktivni. Klidne si muzes vsechny predmety vyhodit z inventare primo pred nohy a vsechny uvidis i bez loadingu.
              V Piranha bytes bohuzel nepracuje prolhany Todd s plnou kapsou vylhanych dolaru a tak Nemecke Piranhe museli ustoupit Americkemu kapitalismu. Bohuzel...
            • Fordzy
              PreidaQ: Si slepy? Psal jsem o Gothicu 3. Gothic 1 a 2 jsou mnohem mensi a technicky zaostalejsi hry, ale presto take i dnes vcelku hratelne.
              Gothic 3 nabizi tri ruzne zeme(snih, lesy, poust), kompletne cely svet bez loadingu, moznost zabit vsechny NPC, dabovaneho hrdinu a jeho oblicej viditelny v dialozich, questy bez ukazatele, lepsi pribeh, plus vetsinu z toho co nabizel Skyrim. Ja si nepotrebuji sundat ruzove bryle, ale ty by sis mel nasadit normalni bryle abys videl.
            • flash789
              Kdyby mel Gothic tu samou interakci s predmety jako TES loadovali by se mu domy taky. A proc by nekdo chtel delat takovou kravinu jako zabijet vsechny NPC? jsi normalni? nepodstatna zbytecnost kterou vyuzije jen narusenej hrac. Gothic je fajn, nic proti nemu nemam, ale holt TES mam radsi, anvic to je serie ktera po trech dilech nechcipla a da se tesit na dalsi pokracovani.
            • PreidaQ
              To jsou akorát tak růžové brýle. Já například druhý Gothic (který je rozhodně považovaný za nejlepší Gothic) hrál poprvé asi před rokem a rozhodně není nijak výrazně lepší (ale v žádném případě ani horší), než série Elder Scrolls. Obě série jsou solidní. Třeba ve dvojce Gothicu nejde zabít každá postava, ty kritické jsou prostě nesmrtelné, stejně jako v TESkách. Rozsahem světa i jeho propracovaností se zase Gothic nemůže TESu rovnat. Každá z těch sérií má něco do sebe a to říkám jako člověk, který není zatížen růžovými brýlemi nostalgie ani k jedné z nich.
  • Hru hodnotit nechci, na to bude dost casu az to vyjde. Kazdopadne uroven clanku je silena. Tohle si dokazu predstavit tady v komentarich, ale ne na webu ... kazdopadne kdo sleduje podcasty, atd ... tak je mu jasny, ze Vavra tady fakt protekci nema, spis naopak :D
    • takže autoru nemůže ani subjektivně komentovat svoje dojmy ze hry/ videa/ aféry? Musí být s uřvanou PC kominout PC kiddos z Games.cz, jinak je úroveň článku tedy špatná. Jděte do hajzluu, hlavně že se oháníte svobodou pod modama u GTAV. Zkurveni pokrytci..
      • Nejde o obsah, ale o formu jakou je to napsany. Je to cely psany ironicky a posmesne a to se proste k "seriozni" novinarine nehodi. Tohle si mohl nechat na fight club s Rynesem ... aspon by si hezky notovali.
      • BohumilCisar
        Pokud někdo slušně sepíše subjektivní dojmy, tak ok, ale tento článek je jen hloupý výsměch, který nemá hlavu ani patu a celkově je někde na úrovni kritiky restaurací, které psal Homer Simpson... Už tam chybí jen fráze "blbý Flanders!" nebo spíš "blbý Vávra!" ? *2*
        • já tam nic neslušného nevidím, můžeš citovat? Myslím si, že je to na úrovni kritiky u Mass Effect:A, tam jsi s tím měl taky problém?
          • Slušný nebo třeba ucházející, poctivý, solidní (synonyma). Jsi se zase něco dozvěděl co? Budeš mezi prvňáky vynikat. Co to tady komentuje za děti, když nerozeznají význam slova.
  • Můžu se zeptat kdo schválil zveřejnění článku? To se nestydíte zveřejňovat takový nesmysl?
  • A já jsem za tyhle "nudné" souboje rád. Konečně to není jen pouhé klikání, ale musí se přemýšlet. Takhle to vypadá jako nuda, ale až se to bude hrát, mám pocit, že se člověk hodně zapotí. Jsem rád, že se snaží realinost dodržet i zde.
    • BohumilCisar
      Popravdě mně se ty souboje z prvních videí taky nelíbily a říkal jsem si, že to vůbec nemůže nikoho bavit... No a když jsem si pak zahrál betu, tak jsem změnil názor. Ty souboje jsou rozhodně mnohem zábavnější než jen přijít k nepříteli a bušit do tlačítka. Doufám ale, že ještě doladí damage systém, protože když jde na mě někdo bez pokrývky hlavy a dostane po ní mečem, tak mu to téměř nic nedělá... To samé šíp do oka atd.
  • Víte, projížděl jsem si různé záznamy z E3 a podobně a poslední dobou docela lidi globálně hatují KDC. například jeden z mnoha příkladů https://www.youtube.com/watch?v=e32z_Q6C4b4&t=56s, nejvíc to teda schytává všude obličejová animace, což kritizuje Adam už od začátku, což jak se Dan chvástal, tak je to opravdu BULLSHIT...Je to už klišé ale musím to říct, Zaklínač je a bude stále nejlepší RPG...
    • Až na to, že Zaklínač neni nejlepší RPG ani zdaleka. Ale jinak jo, ty obličejový animace jsou dost tragický. Ještěže to neni finální verze.
    • The production quality of your new story trailer exceeded my expectations tremendously (congrats to 2mils views in 8 days just on WH channel), but there are some people hoping for improved facial animations. Will you take some extra care to improve on those in final product?

      Yes, we are all very much aware of how Mass Effect: Andromeda ended up, so our animation department will definitely try their best to make the facial anims as polished as possible. It’s a tough job, though, especially in the span of 4 hours of dynamic cutscenes.



      Why do you have procedually generated mouth animations, but have to craft every blink and eye movement yourself? It should be easier to create a similar algorith which automatically lets character blink from time to time, move the eye in a natural way, and so on. Other games have done this as well. Would it not be a waste of your time to handcraft everything?

      You are probably referring to the “dead faces” seen in our E3 demo. No worries there, the facial “moods” for in-game dialogues are one of the last things that are implemented. Basically, for each paragraph of our in-game dialogues, a character mood needs to be set and somebody has to set it. This, however, was not finished when we set out for E3 this year. Don’t worry, it will be ready for the final product, the characters will be blinking, have different emotions etc.
    • Jeste jednou... animace obliceju v KDC zatim nejsou finalni.
  • U toho souboje jsem malem chcipnul nudou. Doufam, ze ve finalni hre to takhle k uzoufani dlouhy nebude. A ne, neverim, ze se v minulosti dva typci takhle mydlili 10 - 15 minut.
    • klidně 4 hodiny kurde....klidně 4 hodiny. Dokud nevykrváceli, nebo nepadli vysílenim. Kingdom Come koupím ať bude recenze jakákoli - tohle totiž z vlasteneckých důvodů nejde upirátit. Držím palce
      • Blbost...přečti si něco o tom.Kovařík například popsal podrobně.
  • Autora článku bych rovnou vyhodil, protože takové kecy na seriózní herní web nepatří. Jinak celkově nechápu ty negativní reakce, které tady poslední build vyvolal a celkově když čtu ty komentáře tady, tak se nedivím autorům, že se na CZ dabing vybodli...
    • Jaké kecy ? Má pravdu, běžte už do p*dele s tím alpinismem, začínám být na to uctívání Vávry už alergický, nikdo netvrdí, že neumí dělat hry, tady jde o to, že má hubu plnou keců a potom skutek utek...
      • Vyvracíš sám sebe, kámo. Odsuzuješ adorování Vávry a horuješ za právo kritizovat developery, ale když sám Vávra kritizuje jiné developery, shazuješ ho, že má plnou hubu keců. Tak si vyber, o co ti vlastně jde!
      • BohumilCisar
        Jednak nechápu, kde vidíš uctívání Vávry, protože já o něm nenapsal jediné slovo, vyjadřuji se pouze ke hře, na které dělá asi 150 lidí a jedním z nich je Vávra (který je mi navíc úplně ukradený). Tvá poslední věta je navíc výmysl. Ten člověk má plnou hubu kecu a zároveň dělal na dvou nejlepších českých hrách a zrovna pracuje na další, která v mnoha ohledech vypadá úchvatně, ale v některých ne příliš podstatných věcech zaostává... Čili skutek utek platí tak maximálně pro tebe - předpokládám, že anonymní vykřikování v diskusích je dosavadní vrchol tvého fungování. *3*
      • jestli seš na něco alergickej, dojdi si k doktorovi.
        žádný uctívání vávry v diskuzi není, pokud ho tam vidíš, dojdi si k doktorovi.
        a do p*dele by si mohl jít ty sám
  • Jestli nedotáhnou ty animace kvalitně do finále, Dan se asi bude muset přestěhovat do jiného státu. Jinak je to celkem nuda, ale KCD poráží svou zábavnosti Ordinaci v Růžové Zahradě. Kladu si otázku, jestli po desítkách hodin strávených v betě mě bude plná verze mít ještě čím pořádným překvapit, ale držím jim palce, jestli to nezvládnou oni, tak už nikdo, prodám PC a vrátím se zpět k šachům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit