Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem Betu a při jízdě na koni se mi motala hlava. Po 2 minutách bych asi vrhnul. Ale to je fuk. Stejně jsem málem usmažil grafárnu. Asi to bude chtít optimalizaci.
    • A vzal sis kynedril?
  • Tak grafika a prostředí super, jinak vše ostatní hrůza na úrovni 10 let staré hry.
  • Tak komu se dneska podari dostat na Vavruv FB? Zahajuju soutez o nejdebilnejsi prispevek. Par kandidatu uz tu mame (TheGGG, Asharak, Jamar)
    • všichni věříme tobě, bobe. máš naši podporu
  • Radsi si davejte pozor co napisete. Vavra to tu cte a pak postuje prispevky na svuj FB a vysmivaji se tam fanouskum :q
    • Tak hlavne se ty nejvic mimo prispevky sbiraji, aby se mohly dat do zaverecnych kreditu hry.
    • nevysmívají se fanouškům, jen trotlům
    • Jak se opovazujes ?! Daniel Vavra je Buh.
  • jamar28
    Animace postav fakt moc nezvládli a nevěřím, že to napraví. Nejde jen o směšné pohyby, ale třeba jestli jste hráli betu, tak hned první NPC v cut scéně, se kterým mluvíte, má tak dvakrát větší obličej, než má hlavu, totálně disproporční.
    Nemluvě o animacích při boji. Nejsou povedené, postavy divně chodí, vypadají jako roboti, když mění pozice zbraně, jsou hrozně křečovité a divně kroutí ruce. Takhle se prostě nikdo nehýbe. A ty ženský, co tam nosí obří vědra vody, jak kdyby si nesly igelitku se šminkama, ty mě taky dostávají, takovou sílu bych chtěl mít taky. *1*

    Edit: Ale už teď to má stokrát lepší animace než celá Andromeda.

    Na druhou stranu prostředí vypadá výborně, boj sám o sobě je zatraceně zábavný (i když z videa tak nevypadá) a vkládám naděje do originálních a poutavých questů. Těším se, backu nelituju a držím palce. *4*
    • Chtel by ses dostat na Vavruv FB, jako ja minule, ale tohle bylo ze slabsiho soudku. Musis v tom trollingu pridat ... (ziiv)
  • nevím jestli koukáme každý na jinou hru ale mne ty obličejové animace neprijdou prišerné. jiste, není to nic z čeho bych si sednul na zadek, ale není to ani tak špatne abych z toho mel noční mury jako autor článku
    • Mam dost podobnej pocit. Navic jak uz tu psal Smejki nejsou ty animace finalni.
  • Paulcz
    Mě se líbí jak to redakce, která většinou není schopná jakékoliv kritiky, hejtí. To to mají s Vávrou tak na nože? :)
    • jamar28
      To jo no. Čtu si článek, další a další odstavce kritiky a posměchu, tak si říkám, že teď už musí přijít nějaké věcné informace a bum - článek je u konce. *1*
    • Pusť si pár Fight Clubů, kde je Vávra a Poláček. Původně jsem myslel, že se chytli jen posledně kvůli těm akciím Nintenda, ale historie jejich střetů je poměrně bohatá a sahá dost daleko. Ostatní (Bach, Dobrovský) mají s Vávrou taky střety, ale řekl bych, že mnohem méně vyhrocené.
      • Holt kdyz se stretnou dve arogantni, jesitne osobnosti, z kterych je jeden uznavany herni kritik, dizajner a vyvojar a druhy uboha pisalkovska nula ktera vede potapejici se web, tak to zacne skripat...
        • a ty jsi co, když jsi schopen napsat takovouhle větu?
  • Souboje jsou pořád stejně divný jako na začátku, pochybuju že se to nějak výrazně změní. Radši bych byl za něco akčnějšího (a zábavnějšího) ala Mount and Blade, než nějaký šermování z učebnic. Jinak jim fandim, historickejch her je zoufale málo.
    • TheGGG
      souhlasím, souboje asi dobře načetli z nějaké staré knihy, ale je to jak koukat na ty HEMA mečovače, prostě nuda...
    • Paulcz
      No hlavně to hraje na gamepadu, doufám, že při rozhlížení myší to bude přehlednější.
  • Tři věci-
    Česká hra a čekám na český video...
    Souboj mi přijde sice taktický, ale velice nudný...
    Dialogy jsou prakticky bez emocí...
    • K těm soubojům, při sledování streamů jsem měl stejný pocit. Nicméně po vyzkoušení v Betě, kdy jsem u každého souboje propotil jedno triko a u těch těžších pri výhře obrovský pocit zadostiučinění musím konstatovat, že mně to z nějakého ouchylného důvodu baví *1* . Každopádně chápu, pokud to někomu nesedne *5*
    • nechci ti mocit do polivky ale CDprojekt, podstatne vetsi spolecnost s podstatne vetsim budgetem, vydava witchera taky nejdriv v anglictine. Pravda ten dabing tam nakonec je no.

      Holt uz nejsou doby mafie1 a operace flashpoint :)
      • Asharak
        Kdo by chtěl dneska český dabing, tak asi moc nechodí do kina na předabované filmy. Resp. se ho bojím víc než mě zneklidňuje že není *1*
        • Souhlas, poslední hra, kterou jsem s cz dabingem slysel, byla Mafie 2. Katastrofa. Uplne to tam bylo slyset, jak si ti dabujici herci mysli "co je to zase za ptakovinu"...

          To radeji nic, nez tohle.
        • Paulcz
          Nevím jestli je větší peklo vidět špatně nadabovanej film nebo např. Anthropoid (2016) s anglickými herci a anglickým namluvením :)
  • Spravili už spánek/zrychlení času nebo musím čekat v reálném čase od večera do rána než vysvitne slunce?

    Díky za odpověď.

    Dan Vávra na hrad.

    Smrt státu.

    Volím Svobodné.
    • ty seš holt Peechus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit