Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    toto nemůže pro českého hráče dopadnout špatně, vlastně je to win win situace bez ohledu na kvalitu hry. Pokud to bude pecka, tak super, máme historické RPG zasazené do naších zemí, pokud to bude propadák a fail, tak alespoň budeme ušetřeni Vávrova dalšího pomluvačného kydání a remcání na všechny hry a tvůrce, protože pokud to bude propadák, nikdo už ho nebude brát vážně, takže taky spokojenost...
    • vavra kritizoval dizajnove chyby, myslíš že se tech samých chyb dopustí sám?
      • Ano. Vzhledem k tomu že trošku do problematiky vidím a vím jak to např probíhalo na loňském Rebootu, tak vím že Vávra de-facto začíná sklouzávat k designovým postupům, které tak sám před pár lety kritizoval. Navíc je ještě takový ignorant, že si myslí že je vymyslel jako první :))))

        Ono totiž věci/postupy/principy mají nějakou svojí historii/vývoj a po čase zkoušení doputuješ k podobným postupům, protože jsou prostě nejefektivnější. Celé to jen dokazuje že Vávra vlastně o dělání RPG nikdy nic nevěděl a představoval si to jak Hurvínek válku.

        Schválně se podívejte na GDS 2014-16 - to je jen série banálních problémů, které každá kdo RPG dělal už nepřekvapí :)))))
        • Fordzy
          Jestli myslis tu prednasku v chorvatsku nebo kde to bylo, tak tam Vavra dost slozite mluvil a komplexnosti jejich komplexnich questu. Hlavne to bylo tak moc slozite ze jsem to chvilkami nepobral. Jeden typek tam Vavru chvalil ze jestli je to co rika pravda tak je ten nejlepsi vyvojar nebo neco v tom smyslu. Takze tve tvrzeni je lez.
          Edit: Reboot nejspis smazal vsechny videa z roku 2016, ted uz je k nalezeni jen kratky rozhovor s Vavrou z roku 2017.
          Co se tyce GDS, tak je logicke ze resi problemy ktere vyvojari resili uz pred deseti lety. Vavra dela RPG poprve a musi kompletne vytvorit technologii pro to RPG a Bethesda ani nikdo jiny mu svoje know how neda.
          • Narážím přesně na Reboot - jak vysvětloval ten velký a složitý "problém", když ti PC zabije příběhové NPC, který prezentoval tak jako by ho na světě ještě nikdo neřešil. Před ním seděl Chris Avelone a jen se divil :-D

            Plus ty GDS - například problematika s dvojím časem (NPC umřou hlady během rozhovoru), prostě naprosto banální věci, které najednou nejsou ta banální... ale hlavně že Skyrim všechno dělal špatně ;)

            Ale na druhou stranu, letošní přednáška na GDS byla výborná, velmi jsem se pobavil. Akurát když jsem si nahlas povzdech nad rozsahem cut-scén "to nemůžou stihnout" tak asi 7 vývojářů z WH, co jsem nevěděl že sedí přede mnou, se začalo smát.
            • Smáli se pravděpodobně proto, že stíhání cutscén je jedna věc, se kterou WH problémy nemá.
        • Pobavils chlape *1* člověk, který se na fóru představuje pod hyper-kryptickým nickem "Insider" a hned v první větě tvrdí že "trošku do problematiky vidí" bývá většinou zabeďarovanej tydýt co nevidí ani do svýho panickýho rektálu...
          • Nemůžeš být dále od pravdy. Akurát nechci riskovat džob, takže se podepisovat nebudu.
          • A nejak jinak nez osobnima urazkama s nim argumentovat nedokazes?
          • TheGGG
            ale tvůj rekt už určině panic není... LoL
        • mužeš být konkretnejší?
    • Asharak
      Problém skupiny lidí které fail potěší je ten, že ho berou moc vážně do teď *7*
      • jediné smysluplné názory na skyrim a fallout 3 v ČR jsou od Vávru
        • Kdyz zacnes vetu slovy "jediné smysluplné názory na skyrim a fallout 3 v ČR", tak je uplne jedno, jak ji skoncis.
    • Dneska je jeden z tech vyjimecnych dni kdy s tebou souhlasim na 100%.
  • vypada to dobre
  • Mazii
    Koukám, že jsou tady zase sami nepřející chytráci... Až to vyjde v pořádným stavu (což je mimochodem „až“ v únoru), tak budete všichni koukat. *3*
  • Toto je rozhodně hra z kategorie "počkám, až co se z toho vyklube po vydání". Na jednu stranu fandím čecháčkům, aby udělali s touhle hrou díru do světa - a klidně tak velkou jako poláčci se Zaklínačem, na druhou stranu to zatím stále vypadá na obyčejný propadák
  • Jsem rád, že jsem Vávru prokoukl a tohle NEpodpořil! *1*
    odhaduju hodnocení tak 50-60%
    • jsi moudrejsi nez ja :<
  • smejki
    Si tu něco odložim
    https://forum.kingdomcomerpg.com/t/warhorse-studios-weekly-torch/29593/94?u=madsmejki


    cituji:
    Why do you have procedually generated mouth animations, but have to craft every blink and eye movement yourself? It should be easier to create a similar algorith which automatically lets character blink from time to time, move the eye in a natural way, and so on. Other games have done this as well. Would it not be a waste of your time to handcraft everything?

    You are probably referring to the “dead faces” seen in our E3 demo. No worries there, the facial “moods” for in-game dialogues are one of the last things that are implemented. Basically, for each paragraph of our in-game dialogues, a character mood needs to be set and somebody has to set it. This, however, was not finished when we set out for E3 this year. Don’t worry, it will be ready for the final product, the characters will be blinking, have different emotions etc.
    • Pane Smejkal, a co takhle se taky jednou stavit do podcastu?
      • A brat Hellboyovy spotlight? Nemyslitelne!
      • smejki
        Když já nesmim ani naznačovat!
  • Vypada to ze si Vavra ukous vic zvance nez dokaze snist. Coz je divny pac postavu na to ma. Docela lituju ze jsem to backoval.
  • Mne ty oblicejove animace az tak dulezite neprijdou, ale docela rad bych vedel jak se Vavra na ne diva, pokud nezapomel jak sam kdysi nekompromisne kritizoval mimiku v ostatnich hrach. *7*
    Mne spise vadi animace figuralni, ktere mi pripadaji jaksi drevene. Ale treba je to jenom muj dojem. *3*
    • Na livestreamu řešili, že na obličejových animacích se bude pracovat až nakonec, takže by se ještě měly výrazně zlepšit. Nezbývá než počkat *4*
      • Takže to vypadá na hezky kulaté datum vydání. 2020 *4*
    • TheGGG
      tak k věcem které sám vytváříš jsi vždycky méně kritický než k cizímu... takže možná je vávra naprosto spokojen
      • Já myslím, že je to přesně naopak, než jsi napsal.

        Je to ostatně velmi rozšířený fenomén napříč uměním, že umělec není nikdy spokojen se svou prací a bývá největším kritikem svého díla.
        • Vavra hlavne ty oblicejove animace nedelal, takze to neni jeho dilo. Teda pokud nepouzivate slovo "Vavra" jako synonymum pro "Warhorse, tym ~90 lidi".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit