Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zanek.s

    No tak to je blbý. To kvůli mě asi opravovat nebudou. Mám klasický Home Theater 5+1 na jacky. A přitom Horizon Zero Dawn v pohodě funguje. Tallneck krásně dunivě dupe a dvojka prd. Pláč...

  • Taronyu

    Zvuk nie je zlý, ale pustil som sa do tejto hry v podstate hneď po Avatarovi a mal som pocit, že mám niečo so zvukom 😀 Tam je ten priestorový zvuk úplne niekde inde. Ale tak je to samozrejme novšia hra.

  • Mám to úplně stejně.. zkusil a po otevření světa, když jsem se podíval na mapu, tak jsem byl zhnusen a hned refundnul. Navíc ani graficky to nebylo v době vydání žádné terno.

    Jen by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi Horizon a libovolnou Ubi open world hrou? Protože já jsem žádný nenašel a na Ubi je normálně hate jako prase. 

  • Mě funguje. Mám zvuk vyvedený optikou do AV receiveru. (Dolby Digital Live 5.1)

    Odkaz na screenshot

  • lito

    asi nejhorší open-world, co jsem měl možnost hrát v poslední době. Neinspirativní, generický s mizernými mechaniky s naprosto nesympatickými charaktery vše umístěné ve  světě, který není radost prozkoumávat, z kterého na míle křičí, že to vymyslela banda kravatáku na místo člověka se silnou vizí. 

    Naprosto chápu ,že to na Steamu skoro nikoho nezajímá a je to propadák.

    Hra za 300+  milionů dolarů a má peak 40 tisíc...

  • zanek.s

    Psal jsem to už jinde, ale fakt nevím kde je problém. Port skvělý, až na jednu "maličkost". U této hry ( a jenom u této a nikdy žádné jiné) mi prostě nefunguje subwoofer. Prostě z mé sestavy 5+1 je tady 5+0. Dost mě to mrzí. Tobě basák fungoval? Dokonce jsem zkoušel i přepnout bedny z SB Audigy na Realtek na desce. Nepomohlo   ☹

  • Škoda., že nepodporuje Ray tracing. 😐 
    Dnes jsem hru dohrál a je skvělá, dal bych 10. 

    p.s.: Musím pochválit i skvělé ozvučení hry a práci s prostorovým zvukem. Snad žádná jiná hra nevyužívá tak skvěle prostorový zvuk. Zde jsou zvuky v pozadí slyšet výborně. Pastva pro uši. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit