Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,mám veliký problém.Koupil jsem si originál hru a nemůžu vidět pod vodou.Ukazuje mi to šedivou.Na starým pc to běhalo v poho,ale teď sem si koupil nový a tohle mi to dělá.Nevíte někdo jak na to?Díky
  • Ten inventar je opravdu prisernost, dal to radeji rozvadet nebudu..
    • Ta hra má inventář? Kde prosím tě? :DDD Jn asi tak. Je to konzolovej paskvil
  • Hairy_Ass
    Menu je zpočátku trochu krkolomné, ale po pár hodinách hraní si na něj člověk zvykne, jen pořád lituji toho, že myš v menu není moc podporovaná.

    PS: Je docela fajn pocit, když si člověk vyrobí komplet vybavení ručně. *4*
    • Interface je hnusne konzolovitý, myška sa v 80% prípadov nedá použiť. A to teda fakt nazlostí. Sčasti som to vyriešil namapovaním e, r, tab etc. na myšku, ale to žonglovanie v "invertári" a "skill tree" to je fakt katastrofa pre pc only hráča.

      Dokonale to skazilo dojmy z prvých hodín hrania skyrimu. *13*
      • Bohužel ten samý interface prostě přehodej z kozolí na PC.I přesto,že je to nelogické.Byla by to práce navíc to upravovat.Jak někdo psal,že si prostě po čase zvykl.Člověk si zvykne na ledacos,Na špatné jídlo ze supermarketu,na šmejdské řemeslníky a státní správu.Je to až zvláštní na co vše se dá zvyknout :).Bohužel tím,že si prostě zvykneme tak schvalujeme tu realitu na kterou jsme nadávali.Tedy pak to má výrobce jednodušší.Prostě dělá tak jak uzná za vhodné a protože téměř nikdo se neozve tak to tak bude dělat dále.
    • No to co jsem zatím mohl vyrobit tak to jsem našel... Ale jo snad to povede ještě dál...
      • Hairy_Ass
        No to já taky, ale stačilo zabít pár vlků a jelenů a pořídil jsem si zadarmo slušivé kožené brnění (do těžkého nefušuju *3* ). Jinak podle perků si budu moci vyrobit třeba i daedrické, na to jsem hodně zvědav (hlavně na ty suroviny!).
        • Lawliet
          deadrické je ale heavy *1*
          • Hairy_Ass
            Píšu, že mě zajímá, ne že ho budu vyrábět. *4*
        • MrSanta
          Což daedrické, ale mělo by tam být i dračí? To bude teprva něco *14*
          • Hairy_Ass
            Dračí neznám, ale o daedrickém něco vím, proto mě zajímá (například kde vezmu tu daedrickou esenci, ebonit asi nebude problém, ten se normálně těží.).
            • MrSanta
              Já to myslel tak, že to brutální bude to ALE *15*
            • Hairy_Ass
              MrSanta: Na to jsem právě tím "ale" narážel. *3*
            • MrSanta
              Ale tam bude určitě brutální. Ono i o tom armoru se v Morrowindu říkalo, že není jisté, zda doopravdy pochází z draka.
            • Hairy_Ass
              MrSanta - Jo na tohle jsem zapomněl, ale v Morru moc dobré nebylo, nebo tedy byly tam lepší. Zatímco tady je jeho perk nejvýš, takže v tom bude asi nějaké ale. *4*
            • MrSanta
              V Morrowindu byl Imperial Dragonscale Cuirass. Nebyl nic extra, ale vypadal hezky. Nosil jsem ho, dokud jsem nezískal dost peněz na nákup Dreugh Cuirass. V tom jsem pak běhal celý zbytek hry. Moc se mi líbilo jak v něm můj nordík vypadal. Pak tam ještě byla Imperial Dragonscale Helm - pro mě jednoznačně nejhezčí helma z Morrowindu a Oblivionu dohromady. Tu jsem nesundal celou hru.
              Esenci, tipuju, vymlátíš z Dreamor.
  • Škoda,že při tvorbě postavy se nepíšou staty číselně.Je to sice hezky popsáno,ale to je prd platné když to není naprosto jasné.U Dark Elfa se píše,že je dobrý bojovník s lukem.A nemá + do luku.Má ale +10 Destruction.To mne jako Mága High elfa naštvalo.Je to blbé,že je potřeba se dívat na internet jak to vlastně je :(
    Jestli teda toto souhlasí: http://skyrimguild.com/picking-your-race-in-skyrim/
    Po cestě do magické guildy jsem koukal na nějaká kouzla (nechápu jak někdo na internetu nadával jak se tam má dostat,že je to daleko a neví kudy tam atd :d) já jel normálně povozem za lidovou cenu 50 zlatých :) ).No zatím nevím co si myslet.Berou dost many a číselný damage nic extra.Ten damage se navíc nezvedá level Destruction ale skilly.Tedy záleří hlavně na daném kouzlu.Co mne celkem vadí je to,že každý může požívat kouzlo když na to má manu.Tedy i klasický bojovník si může použít kouzlo vysoké úrovně.Třeba si vyvolat toho ohnivého astronacha.Tedy rozdíl mezi čáryfukem a jiným je v množství many.Vylepšovat věci také zvládne každy.To je promne škoda.Tedy brnění+silná zbraň a navíc ohnivý kámoš za zadkem :) No to je celkem dobrá kombinace.
    • Masa-san
      Trochu mě vadí že už se nezlepšuje destruction samo tím že ho používám, ale tím že tam dam perky. To už mohl byt normální EXP systém.
      Na druhou starnu je dobré to že mám trochu kontrolu nad tím kam se ubírám ve dovednostech.
    • Hairy_Ass
      Tady se prostě na povolání nehraje, jseš dobrej v tom co nejčastěji používáš, no. Alespoň velká spotřeba výdrže a many trochu nutí se v tomhle směru specializovat - jednak investicí do jedné z nich a jednak perky, které snižují jejich spotřebu. *3*
  • Nevím proč tak všichni nadáváte. Jsem z hry nadšenej. Ovládání jsem zezačátku taky nějak nepobíral, ale během 15 minut jsem si zvykl tak, že mě to vůbec neomezuje a všechno mám vyřízené hned :). Pokuď tuhle hru odvrhnete jen kvůli myši a zdlouhavému ovládání myši tak přicházíte o skvělou hru :), ale je to vaše rozhodnutí. *1*
    • souhlas... nastesti na tu konzoloidnost clovek narazi jen v menu, kam nemusi tak casto chodit... samotna hra je bez problemu a dobre se hraje. v tuto chvili jsem asi 17lvl a spadlo mi to jen jednou, kdyz zonealarm vyhodil nejakou trapnou reklamu a mne to odstrelilo hru...
  • Aleši, díky za odkazy!
  • Whisp
    Keď sa do vašej postavy zabodne šíp a nechce zmiznúť, skúste svoje oblečené brnenie presunúť rovno do nejakej skrine, alebo nádoby. Mne to pomohlo a šíp zmizol.

    Nikdy by som si nepomyslel, že mi bude chýbať inventár z oblivionu, ale stalo sa. Dúfam, že bude čoskoro vydaný nejaký mód s použiteľným inventárom. Taktiež mi chýba klasická prehľadná tabuľka perkov a skillov, ale musím uznať, že perky so súhvezdiami vyzerajú "cool".
    • Hairy_Ass
      Nějakej mod určitě brzo na ovládání vyjde.
  • BoB.2
    Ty zabetonovaný slepice jsou super *12*
  • Hanzales
    Já jsem po odehrání asi 40 hodin spokojen velmi. Těžko to vše popsat a recenzentovi jeho úlohu nezávidím ;o) Dostal jsem se sotva na lvl 25, nasbíral asi 9 řevů a naplnil je dušema draků, získal Azuru a konečně našel kouzlo soultrap, takže se jdou hledat silné duše a výbava na enchant. Taky jsem našel meč, který má při východu obou měsíců v noci slušný bonus, takže vždy vyhlížím oblohu. Úkolů stále přibývá. Když jsem měl vedlejší už jen tři a hlavních 7, po jednom odpolendi bylo vedlejších 15 a hlavních 10. Člověk udělá tři a cestou mu jich přybyde pět :) Questy jsou dost zábavné i pokud jde o ty menší. Souboje jsou přinejmenším zase vylepšeny a možnost kombinovat zbraně a kouzla je kapitola sama pro sebe. S hodně silným healem už člověk useká druhou rukou i skupinku silnějších protivníků. S bonusem do dvou mečů (pokud jsou oba silné) to jde taky rychle a jindy je třeba vzít štít, nebo obouručák a hrát na šikovnost a čas. Občas narazíte na místo, odkud velmi rychle utečete (3 "individuální" duchové s armádou), ale po 5-6 levelech se tam vrátíte a s nějakým tím svitkem, řevem a lepší výbavou je udoláte (hráno na prostřední obtížnost). Level scaling je citelně tak nějak opraven a celkově mám ze hry pocit spíše jako z Morrowindu, než z Oblivionu a to v tom nejlepším slova smyslu. Výšlap na tu horu je jen jedna z mála krásných momentů ve hře a grafika podle mně hodně slušná na open world rpg. Dungeony ke všemu opravdu povedené, každý jiný a i designově se dost liší, což je hlavní. Navíc tak za 2 měsíce z toho lidi udělají ještě krásnější a detailnější podívanou. Ale i v základu to je myslím hodně slušné:
    http://steamcommunity.com/id/Hanzales/screenshots
    Jediné co je na tom "zkonzolovatělé je inventář. Spousta lidí kvůli inventáři a chybějícím detailnějším stats dokážou rychle odsoudit celou hru jako celek. Mně po chvíli přišel hodně užitečný, i díky visuálu předmětů, nutno používat favorites, quickeys a netahat sebou milión prkotin. Ty můžete prodat, zužitkovat, nebo naskládat do vašeho baráku. Jestli se připojíte k nějakému spolku a kolik úkolů jste pro ně splnili se objěví ve stats až poté, co se k nim připojíte. Pořádně se to rozjede právě až tak od toho 15-20 levelu. I to levelování mi přijde takové vychytané. Je to od Morrowindu a těch prvních RPG sice dost zjednodušené, ale místy mi to přijde zase účelnější. Navíc celý ten levelovací systém se od toho Morrowindu zase tolik neliší. Pro mně hra roku minimálně a 95 bych tomu dal. Pokud už jsem na bug narazil, dalo se to pořešit a jít dál a zatím bych takových momentů na jedné ruce nespočítal.
    • Ja mam už 46 lvl :D kolem 15 řevů a hlavně skillim plížení a lukostřelbu :D mam krásnej barák v samotě a v bílym průsmyku :D
    • Naprosto souhlasim. Doufám, že ten inventář dokáže nějakej mod vylepšit, takhle to tý parádní hře docela narušuje celkový dojem, někdy to vážně strašně zdržuje.
      Mám nahráno asi 45 hodin ale podařilo se mi narazit už na dva nesplnitelný questy - pravděpodobně způsobené tím, že jsem v dungeonech zabil šéfa ještě dřív, než jsem dostal ten quest - tohle by podle mě mělo být v takový hře jako je skyrim ošetřený líp.
      • co se týče toho inventáře ta už na to je mod ktery z toho udela takovy seznam s podrobnostmi a muzete filtrovat podle vahy dmg apod. takze hledet ;)
        *5*
  • Problémy se zvukem měl i Gothic 4... Ale ten se bez správného nastavení zvuku ani nerozjel *1*
    • Ještě že jsem ho nehrál, prý to nebylo ani tak dobré...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit