Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejak ten clanek nechapu, vzdyt to by pak snad mohli psat ke kazde hre ne? a i prestodle je to porad takovej vystrel do tmy
  • Jo, hra je možná super, ale mě to při instalaci píše, že Steam servery jsou zaneprázdněny, tak to nevypadá, že si dneska zahraju. WTF *11*
    • Pete.palis
      -možná ti poradim...tenhle problem jsem měl při instalaci taky u jedný z her....zkus si změnit jazyk steamu na angličtinu (restartuje se i steam)....pak by ti to mělo jet...
      -nevim proč, ale mě to minule pomohlo...pak samozřejmě můžeš přepnout zpět na CZ:)
      • GlaDOS
        Mít Steam v češtině ja hardcore. Způsobuje dost problémů (např. hry na Source enginu rádi s češtinou nejdou spustit a hází chyby). Zase tolik nepotřebuji mít české popisky a tlačítka.
    • smejki
      vrhni se na to večer, až opadne vlna
      • Navíc nechápu, proč to nemůžu naistalovat z DVD a lidi se mi diví, že ač STEAM používám, tak na něj neustále nadávám.
        • smejki
          jak nemůžeš instalovat z DVD? to nechápu.
          to máš jako placku ale taháš to online? čuju chybu na tvé straně.
        • Me se ta instalace povedla az po hodine...chce to trpelivost.I kdyz nechapu co ma instalace z DVD dpolecneho s pretizenymi servery...tohle celkem pohnojily.
        • neviem ci sa jedna o to iste, co pri rage, ale tam tiez mame 3 dvd a hra si chcela tahat 24GB zo Steamu ... obist sa to da takto:

          https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5357-FSQM-0382

          neviem ci je to ale mozne aj pri cenega veciach...
          (a ked vravite, ze cenega -- tak si asi na svk / cze skyrim kupovat nebudem...)
        • Ja zase nechapu, proc si to na Steamu nemuzu koupit, kdyz ho to stejne vyzaduje.
          • Ringwraith
            Protože Ceneze se musí vyplatit tady hru vydat s českým překladem a tak si musíš koupit krabicovku od nich.

            Kdyby jsi si mohl hru koupit na Steamu, tak by tam asi nebyla žádná čeština... a to by bylo breku...
            • Mne prislo hrozne smutny videt to Skyrim (PL) ...
      • To nemůžu, šel jsem schválně z práce dřív *1* *1*
  • Ta hra je cisty fallout v ovladani len v inej dobe bez strelnych zbrani :) grafika je velmi pekna,hlavne neni farebna ale taka temnejsia napr ked pada dazd,jedine co ma zamrzelo je ze vsetky veci nieco vazia i knizky,male prstene a tak,hned nazbieram maximalnu vahu ani neviem ako :)
    • MrSanta
      Nic ve zlém. Jenom mě pobavilo, když jsem si vzpomenul, jak se o Falloutu 3 říkalo že je to Oblivion s pistolema. Teď se říká, že Skyrim je Fallout 3 bez pistolí *1*
      • Ja jsem FO3 nehral a tak rikam: "Je to proste novej Oblivion" *4*
      • jde o to, ze tady to bije do oci o mnoho vic... a nejen prostredim, ale i ostatnimi principy. zatimco v oblivionu jsem porad enchantoval veci a menil zbrane, tady jsem od asi pateho do patnacteho levelu nosil stejnou zbroj a mec
    • Jj, souhlas - je ta fallout, a je to jen dobre ;-) taky jsem vzpominal, jak jsem se plizival postapokalyptickou krajinou... a stejnym zpusobem i tady jako tam - priplizit na dohled a nekolika presnymi vystrely z dalky potichu vymlatit veskere hlidky ;-) hmotnosti jsou hodne neprijemne, i kdyz chapu duvod (precejen odnaset z boje 10 brneni a 15 zbrani neni uplne realne). pamatuju se, ze muj hrdina v oblivionu mel problem unes komplet daedric zbroj a mec. co bych dal za nejaky mod, ktery by to upravil
  • nevim jak vy, ale ja se kdysi tesil na vydani nejakeho pokracovani oblibeny hry. Dnes uz je bohuzel predem jasny jak to cely dopadne, teda pokud nejste zavislaci na konzoli
    • proto rad hraju multiplayer u her tam nikdy nevis co se ti stane.
  • http://www.skyrimnexus.com/ *3* *14*
  • Poradí mi někdo prosím,jak otevřít mříž ve Slavičí síni?Když na to najedu,zobrazí se hlášení-tuto věc nelze momentálně použít.A Brynjolf už je nervózní.Dík
  • JohnyTheZik
    hraju 1920*1080 ultra, vse na max a vypada to paradne O.o.. rozhodne o mnoho lip, nez Oblivion a popravde o dost lip, nez to, Jindrou zminene, CoD.. (nic proti CoD)..
    Po hodine hrani me mrzi, ze jdu dneska na akci zlatopramenu 2 jedenactky za 11 korun, takze se na to poradne vrhnu zejtra.. prvni dojmy? bomba, smekam..
    • Já to nechápu. Stal se ze mne přes noc Fanboy anebo je Dan Vávra cvok (stačí si najít jeho Twitter)? Oblivion jsem nikdy nedohrál... Upřímně jsem se nedostal daleko od hlavního města a většina věcí mne na tý hře nudila... U Skyrimu mám pocit že pokud co nejrychleji neobjevím co se skrývá za další a další zatáčkou tak že mi to uteče...
      • Hairy_Ass
        Nápodobně (i když já jsem měl rád TES odjakživa). *3* Jako správný Dunmer jsem se vydal nejdříve na duchovní pouť k svatyni Azury a pak mám v plánu co nejdřív vstoupit do služeb Legie. Nejlepší na tom je jak se člověk postupně z rozhovorů a knih dozvídá dějové pozadí, o občanské válce, o Domininiu atd...
        • Ty jo tak to já hraji za Norda takže asi budu proti Císařským... Ale zatím se tak plahočím kolem první vesnice :-D
  • Taky mám chut si jí koupit...ale co biochemie...mimo to mě ted čeká nové čelní okno... :-/ Doufám, že do doby, než na ní našetřim, už bude pár patchů...

    Jak je to s levelováním okolních potvor? Jako v Oblivionu, Morrovindu, nebo něco na půl cesty?
    • Lawliet
      spíš fallout
  • Skyrim je super, důstojnej nástupce Morrowindu. Oblivion mě nebavil, Skyrim je ovšem v mnoha aspektech tam, kde do týhle chvíle bylo nejlepší TES.. Počkejte si na mody, pokud vás na hře něco štve, mě nutnost používat klávesnici v menu neva a hodně rychle jsem si zvykl udělat si favorites a používat Q.. Grafika venkovního prostředí nádherná, auto balance ustoupil systému F3, spousta unikátních dungů, zbraní, parádní animace a ač trochu přestřelená, tak fungující fyzika. Jo - je to konzoloidní, ale co dneska není? Tohle je na rozdíl od jiných opravdu dobrá hra a nebál bych se jít k 90%

    Btw komu vaděj statický stromy, určitě se dočkáte patche/modu, to není problém..
  • Pro hru si půjdu až v pondělí, akorát mě mrzí, že to musí být přes Steam, protože jen aby se ukázalo okénko "Connecting to your Steam account" trvá dobrých 15 minut a pak když se Steam konečně rozeběhne, tak mi to hodí chybu "Program neodpovídá..." nebo je Steam hodně zasekanej a každou akci v něm si musím předem promyslet, aby mi ten Steam nespadnul. Už řeším tenhle problém asi rok a půl, byl jsem i v opravně a nikdo nemůže přijít na to, čím to je, takže asi tak.
    (Mimochodem stahování čehokoliv přes Steam jde maximálně na 1,5 kb/s, takže peklo *11* )
    • steam je zlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit