Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, chtel bych se zaptat jestli mi pobezi Skyrim na notebooku Presario cq64 4g ram, amd dual core 2,1 M320,win 7 aspon na low? Odesel mi stolni pc a chci to zaparit nez nasetrim na novej. Diky za radu
    • tak děkuju za pomoc.. . Spustit to jde, dokonce se automaticky nastavý medium detail, na které se to však seká. Podle prvních 5 minut hraní musím říct FUJ ale OPRAVDU FUJ! ještě, že nejsem fanda série. jako mě tehdá neskutěčně zklamal gothic3 zklamalo by mě i tohle. Ať už je to neshopností vývojářů, zaměřením vedení jen na prodej a ne kvalitu nebo třeba marťanama, tohle prostě neni hra udělaná pro pc hráče. Ošklivá grafika a menu bez jakéhokoliv pc prostředí, typický konzlo feel.. brr. 5 minut je ale pořád málo vzájmu objektivity tomu dám dnes 5 hodin a napíšu další názor. irituje mě to hlavně proto, že je to open rpg, které mám rád a které bych řekl, že jsou jako stvořené pro pc komunitu a pak tohle.. . Mno pamatuju si na památný souboj gothic3, oblivion, tehdy neměl vítěze, aspoń pro mě, protoze obe hry byli spatne. A dnes je tomu stějně Skyrim- Arcanie. Takze znovu dekuji vyvojarum, za to ze robi spatne hry a ze se muzu v zivote venovvat dulezitejsim vecem nez hram.
  • Doufám,že co nejdříve bude nějaká úprava mapy.Nevím jak pro vás pro mně je pěkná,ale nepraktická.Nevím co jsem již prošel textura je pořád stejná.To by zas tak nevadilo kdyby šly zapisovat poznámky do mapy.Takto abych si člověk pamatoval co kde viděl co si odložil na pozdější zkoumání :(
    Nevím někdo jestli vás hlavní děj provede všemi městy?
    • chtel jsem napsat neprobehnuty ma cernou, sorry
    • a nestaci, ze se meni ikonky? probehnuty dungeon ma ikonu cernou, ostatni, jiz objevene ikony jsou bile. navic pokud das kurzor nad objeveny dungeon, tak ti napise, jestli jsi ho cely vycistil.

      jinak souhlasim, mapa je delana hlavne na efekt, neni moc prehledna, chtelo by to lepsi zoom a podobne...
      • Me mapa a hlavne questy pripadaj naprosto neprehledny. Potreboval bych u kazdyho questu zaznam celyho rozhovoru, protoze z te kratke vety co tam je neni poznat vubec nic.
        Ve chvili kdy ma clovek 50 zapsanych questu se v tom neda vyznat.
  • Black_Hand
    mala korektura "oteverete soubor" nikoli "otevrete souboj"
    • malá korektura :D :D "otevrete soubor" nikoli "oteverete soubor"
      • Malá korektura: :D "otevřete soubor" nikoliv "oteverete soubor" *1*.
        • samej cenzor tady:D
          • smejki
            malá korektura: "korektor", nikolov "cenzor"
            • Cahir
              Kluci, tohle mě skutečně pobavilo. *1*
            • smejki
              do kelu! *15*
            • za to je hrozan veta ti chybi tecka
            • Malá korektura: "nikoliv", nikoliv "nikolov". (To je hrozná věta)
  • Vůbe mi nejde otevřít ani jeden nový řev. Kromě těch, který mi dali starší na Vyšším Hrothgaru.
    Mám asi 17x duší a označení a zmáčknutí mi nefunguje sem level 27
    • Najeď na řev a zmáčkni R (u PC) pokud jsis změnil klávesy ovládání, najdeš to v nastavení.
  • Tak me zacina Steam pekne s..t, hra nejde vubec naistalovat, po chvili to vyhodi hlasku, ze servery Steam jsou prilis vytizene a instalace se prerusi. Pred chvili se mi to asi na podvacate podarilo dostat do bodu, kdy se zacalo stahovat 5GB rychlosti 300 kB/s i kdyz mam 50Gb pripojeni, to je des, k cemu pak k tomu davaj dvouvrstvy DVD. Tak sem si rek, ze si pustim aspon soundtrack a jaky bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zjstil, ze CD ma jen s bidou 17 minut, to je snad spatny vtip !!! *13*
    • Nechapu jake mnozstvi retardu hraje pocitacove hry. Zamyslim se, parkrat kliknu mysitkem a uz instaluju z dvd. Steam potrebuji pouze na autentizaci a na dotazeni mini patchu. Jenom blazen bude stahovat celou hru pres steam, kdyz ji ma na dvd ....
      • Laskave se umirni ve vyrazech, ono se to snadno mluvi, kdyz ti instalace z DVD desetkrat po sobe nespadne na chybu, ze servery Steam sou pretizeny.
        • Instalace z DVD neni vubec zavisla na pretizenosti steamu. Staci zrusit steam stahovani, deletnout lokalni content Skyrimu a znovu spustit instalaci.
          • Ahoj,
            kdyz jsem instaloval svou prvni "STEAM" hru a to Rage mel jsem 100chuti nakopat nekoho do pr... Zpusob jakym jsem dokoncil instalaci byl desny. Nevim proc, ale pro ty kteri nevedi, kterea bije mohla byt v manualu venovana stranka "Jak spravne instalovat z DVD". Pokud tam byla a ja ji prehlidl, tak nic... "Spustte instalator > nainstalujte STEAM client > vytvorte si ucet > zruste STEAM stahovani > smazte lokalni obsah > znovu spustte instalator z DVD." A dole na tehle strance by v poznamce fontem velikosti 0.5 a mene mohlo byt "Hlavne se nesnazte zmenit cilovy adresar pro instalaci STEAM klienta/hry samotne, ofiko to nejde a neofiko si to vyGOOGlujte!" Cao ;-)
          • Před samotnou instalací samozřejmě dochází k ověření přez Steam, což v případě smůly opravdu končí pitomou hláškou, že jsou servery přetížené a zkus to později. Někteří lidé jako OO jsou tak chytří... až to hází chybu na Steamu ... no nic *2*
          • A mohl by jsi to nějak rozvést přesněji pro nás neandrtálce či neznalé pro tebe banálních věcí? díky
  • Hra je to super, ale chybí mi tam detailnější char. info. ;(
  • Počítám, že za rok už to bude opatchované do snesitelné podoby. Zatím se to déle instaluje než hraje v kuse *1*
  • Ja som to už preobjednal ,dufam že konečne ma niečo prekvapi ako ,ja viem nemam s tym otravovat ale proste wiedzmin 2 bol prekvapenie a najvačšie sklamanie dragon age -je jasne je perfektna hra ked chcete zabijat bosov ,sekat a sekat ,byt čo najlepši ,ale ked chcete kvalitny pribeh tak dragon age podla mna nema s tym nič spoločne ,nehovoriac o umeleckej stranky hry nie o grafike.Teraz čo je to pojem grafiku z toho je človek v chaose ,grafika a umelecka stranka hry je rozdiel ,ked posudzujeme grafiku respektive kvalitu a ostrost textur je rozdiel pozred sa na krasy ,detaily sveta.Asi je je isty že skyrim nieje až taky ostry graficky titul ale je prekvapivo umelecky oni totižto si fakt premysleli že to nebude dalši skok v grafike a dame niečo poriadne umelcke.Oblivion bol zas graficky skok na dobu 2006 bol ostry naozaj aj s gothicom 3 ale zase sa my zdal šedy ,prazdny ,zvlaštny,.Naprikla aj akčne ostre graficke tituly ako crysis alebo battlefield i ked ich velmi nepoznam su graficke špičky ale svet ako samotny že by mali krajši ,na pohlad to sa neda povedat klamali by sme sami seba.Tretia možnost zaklínač 2 ten je aj ostry graficky na špičke na na ultra detailoch je to a take iste najvysplejšie hry ale st ym rozdielom že aj zaroven ako inak umelcky genialne dielo .Takisto aj zaklínač 1 bolgraficky na stejnej urovni ako oblivioon alebo gothic 3 a umelecky fakt uplne iny.
  • Už hraju, mám to nastavený na hight i když by moje sestava stačila na ultra, jede to plynule, ale stejně čas od času klesne FPS....jen takovej malej sek, ale občas to ruší, nevíte čim to je?
    • zatim to hraju na pomalym pc na medium, a to obcasne seknuti myslim ze to je kdyz pobliz je nejaka lokace a ono se to nacita.
  • PROSÍM VÁS POTŘEBUJU POMOC stáhl jsem si mod s přídáním něco do dovedností a mam dovednosti anglicky když ještě předtím byly česky. Odinstaluju mod a je to pořad anglicky.nainstaluju hru znova a je to pořad anglicky.Co mám dělat?
    P.S. vše je jinak česky *16*
    • To se mi stalo taky staci abys sis přehodil steam do aj a zase do cj a bude to v poho
      *1* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší