Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jen tak mimochodem - jedna z nejvetsich zlodejin, co se pomeru ceny/hraciho casu tyka, jsou datadisky Falloutu... Kdybych si tak vzpomnel, ktera firma za tim je ... ;)
    • trefa do černého:D
  • No, nejsem si jisty, jestli se takove "uprimnosti" da tleskat. Argumentace typu "ostani hry by mely stat 20USD, nase teda stoji 60, ale to proto, ze je fakt dobra" spis zavani trochu demenci. A kdyz takhle argumentuje firma, ktera s pofidernim odkazem na velikost hry odmita pro tak drahou vec udelat demo (pritom kolik jinych rozsahlych her ho melo...), tak to trochu hranici spis s drzosti.
    Jsem velky fanousek Bethesdy a verim, ze Skyrim bude skvela hra, kterou si rozhodne koupim, ale takhle dementni pokus o PR vlastni hry jsem jeste v zivote necetl :)
    • c-z06
      Upřímně - viděl jsi někdy demo k RPG? A kdyby, tak ti toho stejně kulové řekne. Pokud ovšem demo nepoukazuje na opravdu "veškerý herní obsah"...
      • Třeba demo k Risen, Falloutu 1 ...
    • Pravda,ze tohle prohlaseni "jine hry jsou moc drahe,ale ta nase za tu cenu stoji" zavani sebechvalou a nadutosti.Trochu pokory by jim neuskodilo.
      Ale na druhou stranu,pokud se bavime ciste o delce hry,tak maji nejspis i pravdu,protoze jen oni vedi,jak ta jejich hra bude dlouha v porovnani s ostatnimi.
  • Nalejme si čistého vína - pirát bude pirátit, i kdyby nov hra stála jen stovku.
    • A to si ja zase nemyslim.Samozrejme ,ze jsou taci,kteri si hry stahuji proste z principu a hru by si nikdy nekoupili.
      Ale osobne si myslim,ze vetsi nebo alespon nezanedbatelna cast z nich pirati spis z toho duvodu,ze hry se prodavaji prave za dost vysoke ceny.At uz tolik za ty hry dat nemohou nebo nechteji.
      Staci se podivat na akce na steamu pri 75% slevach,kdy se hry prodavaji ve velkem.
      Muj nazor je,ze kdyz hra stoji mene,tak mnohem vic lidi to nalaka ke koupi,zatimco pri cene vyssi mnoho z tech potencionalnich kupcu sahne po piratske verzi.
      • Kdyz mas slevu, tak mas pocit ze to je vyhodne (spousta lidi kupuje zbozi u ktereho je napsano sleva i kdyz ve skutecnosti slevneno nebylo), to je psychologicky jev. Kdyby ty hry tak staly normalne, tak ti to zase prijde drahe. V polovine 90 let stavaly hry 1200 Kc a spousta lidi rikala, to je moc drahe, kdyby hry staly tak polovinu, to bych je kupoval. A dnes je kupni sila minialne 3x vetsi, takze v tehdejsich cenach dnesni hry stoji tretinu a kradou se porad stejne.
        • To by me zajimalo,kde beres ty cisla,kdyz tvrdis,ze se krade porad stejne.
          Krast se bude vzdy a jsou lidi,kteri budou krast i kdyby hry stali 10Kc,ale je taky spousta tech,kteri si nemuzou dovolit koupit hru za 1000kc a tak si bud pockaji az zlevni a nebo stahnou,pripadne stahnou a pozdeji koupi az zlevni.
          • Já si taky nemůžu dovolit auto za milión - znamená to, že si ho můžu ukrást?
      • Ja kupujem hry hlavne za zlavy, pretoze sa mi uz nechce platit tolke peniaze. Ked si zratam vsetky hry ktore som kupoval, to by som dopadol blbo, keby som musel dat za kazdu 40-50€. Aj ked za nu dam 3-4€, kolkokrat zistim, ze ma to nebavi a nehram to. To by ma velmi potesilo pri 50€. *1* Iba vynimocne som ochotny platit viac. Ale tazko povedat, ci si nejake decko alebo teenager hru kupi aj za 4€. Mozno polovicka.
    • tve kdyby stala stovku tak si myslim ze to koupi i pirati
      • Tak to jsi na omylu. U nas v praci lidi kradou i filmy za padesat korun, jeden si to koupi a deset dalsich zkopiruje. Proste je tu velka skupina lidi, ktera bude krast za jakychkoliv okolnosti.
        • Filmy nejsou hry... Film je na dvě hodiny a konec. Dávat za to částku v řádech stovek je blbost. Dobrá hra vyjde na desítky hodin, někdy i na stovky a tisíce a to už pak má sakra význam si hru kupovat. Já bych třeba film nikdy nekoupil. Do kina si zajdu, ale to je něco jiného. Tam platím za intenzívnější zážitek a ne za film jako takový.
  • sťažnosť na CoD - 3... 2... 1...
  • O cem se bavime? Pokud nemusite mit kazdou hru IHNED po vydani,tak se da kolikrat uz po mesici sehnat za zlomek ceny(treba vikendove akce na STEAMU). Hry za plnou cenu kupuji jen ty,na ktere se proste tesim uz dlooouhou dobu. Ale kolik jich je? Jedna za rok?
  • Návrh na snížení cen her ke 20 dolarům jsem dával již před 5 lety. zatím se mi podařilo dosáhnout rychlejšího zlevńování což je taky dobrá cesta. stahovatelným hrám jaksi neholduji, takže ze brutální slevy ani nepočítám, i když u tohoto sortimentu jsou jasné. *3*
  • Kdyz se budu bavit ciste o SP hrach,tak pokud hra nabídne rekneme 20+ hodin,tak at si tech 40-50ecek klidne stoji.Ale platit stejnou castku za hru s kampani do 10 hodin je fakt docela mimo.
    Podle me je docela dobre,ze je tedkom ten boom levnych her na smartphony apod. protoze jde videt,ze velkym spolecnostem co delaji "velke" hry na pc a konzole se tento trend nelibi.
    A i kdyz si nemyslim,ze tyto "male hry" nejak ohrozi ty "velke" jak nekteri kravataci hlasaji,tak si myslim,ze by to mohlo mit vliv na snizeni cen tech "velkych" her,coz jako zakaznik bych uvital.
    Osobne si hry za 40+ecek kupuji jen vyjimecne a vetsinou si pockam az hra slevni,zatimco kdyz nejaka hra stoji rekneme do tech 35e ,tak mnohem casteji hru koupim uz v dobe vydani.
    A nejde tak ani o to,ze bych si hru za tech 50e nemohl dovolit,jako spis o to,ze je me to lito za hru dat tolik penez.
    • taktak , a nejdrazsi hrou v pomeru k nabidnutym hodinam je bezesporu Portal 2, to je za tech 40S normalni podvod...
      • Tak zrovna portal 2 je jedna z mala her z posledni dobu,kterou jsem koupil v den vydani.
        Jednak clovek vi,ze muze pocitat s pridavky zdarma a kvalitativne je ta hra na hodne vysoke urovni a osobne jsem se u ni bavil tak,jako u maloktere hry z posledni doby.
        Sp kampan je cca 6 hodin a coop taky tak,takze rekneme 10-12 hodin,coz me prijde na dnesni dobu spis nadprumer.
        Takze v tomhle pripade tech penez nelituji.
        • trolo
          sp kampan za 6 hodin? wot? ja som to hral celkom rychlo a bolo to 9 + nepocitam cooop a znovuhratelnost. + je to neskutocna zabava
        • 6 hodin na dohrání hry je strašně málo a jde o selhání vývojářů. Hra by měla trvat tak dlouho, aby jí běžný hráč hrál aspoň týden či spíše dva. Pro mě je dobrá herní doba až někde od 30 hodin +.
          • taky nestala €60, ale polovinu.
            • Navic je tam coop.
  • Konečně už to někdo pochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit