Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    Tak RPG mě nelákaj, takže to mi je jedno, že vyjde jen na konzole, horší by to bylo s něčím jako Mafia....
    • Mafie (II , 3, 4, 5 etc.) to je ale sra*ka ze?
      • joo je semnou zaslouží plusy :)
    • To jsi přišel z kritizovat rpg hry? Mě zase neláká hry jako mafia ani trochu takže ta ať je klidně jen na konzole bohužel je na pc :(
      • Phillios191
        idiote, každej má svuj názor
        • ted si ale sám proti sobě,protože já sem řek svuj :)
          • Phillios191
            jenže jen trapně papouškuješ ubožáku....
            • Jenže už po druhý nadáváš já nic proti tobě neřekl koukam že tě to vytočilo.
              Já se nehádam :)
            • Se nehadejte. V demokracii ma kazdy pravo na svuj hloupy nazor, to mu nikdo nevezme :)
  • čus lidi jsem tu *1*
    • zaco ten mínus? *13* *15*
      • a kdo jsi ty lamo *15*
        • mr black?může mí někdo říct kdo to je? *1* nějaká tlama?
  • Ja som si myslel že na tej hre sa pracuje už dosť dlho ale je to skôr asi v počiatku vývoja ,no ale nieje to až také zlé čas ide vždy rovnako a keď to vide v roku 2015 myslím že presne 600 rokov od smrti Jana Husa, no ale zaujímave je ako budú vyzerať tie autentické lokacie, proste keď to má byť historická poriadná autentická príbehová hra tak v inšpirácii ma jednoznačne napáda zaklínač -proste genialná autenticky stredoveko, detektivno, politicko príbehová RPG/Adventúra. Len nie akcia ako Dragon age tp je ten rozdiel.
    • To tak podle zpráv z tisku vypadá vždycky že se na něčem usilovně pracuje... v Brně firma Hra01 několik let "vyvíjela" jakousi tajemnou AAA hru, vycházely o nich články v game magazínech i novinách, ale ve skutečnosti ta firma nikdy neexistovala. Zakladatelé měli jen promo pro producenta, a když tři roky žádného nenašli tak firmu típli. jejich stránky jsou kupodivu stále online - hra01.com
    • To spis rovnou trilogie Boží bojovníci od Sapkowskeho, ta se odehrava primo behem husitskych valek a stylem je Zaklinaci dost podobna :)
  • Trole.diskuzni!

    Chtěl jsi, aby ti dopověděl tajemství Vesmíru! Mohu to udělat! Mohu tě učinit svým učedníkem a naučit tě věcem, které nikdo nepozná!

    Ale!

    Musíš správně odpovědět nejméně na tři z následujících čtyř hádanek!

    Hodně štěstí!
    • In the witch's house, there was a magic kitchen.
      Everyday, it freshly makes a dinner to greet the witch who returns at a set time.
      One day, the witch was very late in returning due to her work.
      When she returned, the foodstuffs went to greet the witch.
      "Welcome home, Madam Witch. I prepared a vegetable stew today," said the pot of stew.
      "Welcome home, Madam Witch. Please hurry up, dunk me in the stew, and eat me," said the stiff piece of bread.
      "Welcome home, Madam Witch. You must be thirsty. Hurry up and drink me," said the white wine.
      "Welcome home, Madam Witch. When you eat me, you'll forget about how hot it was today," said the ice cream for dessert.

      Well, amongst them, there's a liar, but who is it...?
      • A: Stew
        B: Bread
        C: Wine
        D: Ice Cream


        Druhé dvě až pokud správně vyřešíš tyto dvě!
        • za predpokladu doslovneho prekladu bude lhat ice cream, pac jidlo uz je studene, pokud ho kuchyne neohrala. Ale neni to moc dobra hadanka, bo jidlo neumi lhat :)
          Jinak hadanky jsou bezva diky za ne
          • jsi strasne zvlastni typek vis to?
        • Trol.diskuzni
          Hele, Mistře Miki, a existuje teda jen jedna správná odpověď a je to jedna z těch, které pod otázkami zmiňuješ? *5*
          • To zůstává nejasné. Ale povím ti pravidla:

            No Dine. No Knox. No Fair.

            In other words it is not a mystery.
            • No Fair. -> No clues.

              A tyhle jsou celý jen takto. U některých jiných tam je i japonský přepis, kde to je potřeba k vyřešení. Z toho usuzuju, že u těchto potřeba není. Pokud je... no Fair.

              Ale ano, tyhle nejsou zrovna ty z nejlehčích... jsou tam i jednodušší.
            • Miki, ale i v té hře je nápověda, jak se co řekne japonsky.
            • Nemilé. Nezbývá mi než to uzavřít jako tvou prohru.

              Je mi líto.
            • Trol.diskuzni
              Mistře Miki, jelikož nemám vůbec tušení, čeho se tvé otázky týkají, pozbývám jakékoliv indície, která by mi napověděla, jak najít správné odpovědi! *13* *13* *13*

              Co kdybys to tajemství pověděl a otázky mě nechal zodpovědět poté, až nabudu onoho posvátného vědění o Vesmíru? *5*
            • Ty jsi mi ale Nerdicek ze? Nolifericek u kompiku coz?
    • There is a building with 14 floors.

      The companies residing on each floor are as follows.
      On floor 14, there's Okamura Securities Corporation.
      On floor 13, there's Iwamura Realty Corporation.
      On floor 12, there's Tamura Transportation Corporation.

      Well, which floor is Murakoshi Publishing Corporation on?
      • A: Floor 1
        B: Floor 3
        C: Floor 5
        D: Floor 7
        E: Floor 9
        • pokud je firma v dane budove pak ma sidlo v patre 1 - 14 :). pokud ma kazda firma svoje patro pak 1 - 11. :)
          • ty vole fakt? to bych nevedel KURWA
  • Tak si pan Vavra udelal pred mesicem krasnou reklamu na jeho novy, jiste ackovy titul. Nicmene musim priznat, ze jsem velmi zvedavy a hru si klidne koupim - pokud bude stat za to. Odbobi husitu je imho velice zajimave, pokud se to dobre pojme.
  • Proč né pro xbox 10.000? Jestli chce paní vysokou návratnost tak by měla vybrat někoho jinýho než p.Vávru, aby zase při vývoji neodešel jako krysa z potápějící se lodi... ono nadruhou stranu, když je to takto financováno mohl by přijít o palce kdyby odešel :D
    • Pani se 70 miliony bude asi skutecny fanda her, protoze podle me, kdyby chtel nekdo garantovanou vysokou navratnost, asi by se poohledl po uplne jinych projektech a oborech. Nic proti Warhorse. Taky jsem na to zvedav, jestli jeste za 3 roky (nebo vic..) me budou hry zajimat, vlastne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit