Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jak ty debilni hadky jestli je lepsi android nebo ios presne takle se hadaji deti ve skolce ja osobne nedam na pc dopustit ale taky mam konzoli je to prosty mam rad hry dobry hry takze me predefsim zajima hra hlavne kvalita hry a je mi jedno jestli je to takzavane AAA titul nebo idie titul nejednou se totis stalo ze indie titul proslavil mali vyvojarsky tym ze dne na den
  • ciste nahodou jsem videl gameplay z teto hry a hruza co tam hrajete na ps4 *11* týpek skáče ze strechy a je nesmrtelnej, kulky ho netrefí nebo mu neublíží, animace hruza a ma nejakej ohnivej bič misto ruky nebo co.
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí,,,... *2*
    • Jack1947
      Ne kdyz se smaze diskuze *2* a vlakno s timto machrikem. 48hodin ? co kdyby to bylo 48dni... vzdyt to vede jen k tomu jednomu a to byva povetsinou Nenavist a zast vuci ostatnim ucastnikum.
  • Parada, ps4 planuji na podzim a tohle si urcite poridim. Jsem rad, ze porad existuji vyvojari, kteri dbaji i na hratelnost.
    • Hratelnost, grafika a tahle hra má dokonce fajn A.I. což jsem tak úplně nečekal.
  • Koukám, ta diskuze je ještě řevnivější než ta o Krymu, a to už je co říct *1* Že vás to baví...ať si každej hraje na čem. Každá platforma má nějaké výhody a nějaké nevýhody...
  • tak si rikam ze si prectu nejake zajimave informace o tehle hre a co vidim! Blbecci se zase hadaji jaka platforma je nejlepsi, bezte uz do rite . Hraje to uz nekdo? Rad bych slysel nazor od nekoho jineho nez od recenzenta
    • frag.ment
      Přesně tak.. Nechápu, proč se u každé konzolové hry vyrojí milion lidí, kteří řeší to, že na PC by hra vypadala lépe a podobné žvásty. No a? Koho to zajíma? Já se chci dozvědět, jak hra vypadá a jak se hraje na PS4. Už se konečně trochu vzpamatujte..
      • protože nextgen by tak nějak z principu neměl vypadat hůř než PC hry před několika lety? *3*
        • Co ty si za osla :D myslíš jako, té všichni jedou hry na full ? Z 20 kamarádů jedou 3 na full. Moc lidi nemá pc za 30 k a navíc před 3 roky byla horsi grafika y:D:D
        • nevim ze by tahle hra vypadala jak nejaka pred par lety. Kdyby vysla na PC chtel bych videt ten arzenal na full
        • To je next-gen konzolí ty primitive. A ukaž mi pc za 10000, které je tak výkoné jako ps4. Nemůžeš, protože žádné není. A za 30000 by si ps4 nikdo nekoupil. Už to trochu chápeš? Podle mě jen pc hráči závidí, že tu hru na svém supervýkoném pc vůbec hrát nemůžou, tak mají kecy. Že? Já to věděl.
        • ucho
          hry nejsou jen o grafice, ale hlavně o hratelnosti. takhle vypadá starej infamous 2 na ps3, minulý měsíc jsem ho zrovna dohrál a rozhodně jsem s grafikou problém neměl: http://youtu.be/L5X8VcrloAY
          tohle mi u her bohatě stačí, no a u ps4 je to ještě o velký skok hezčí, takže vlastně co víc chtít? polygony jim tam opravdu počítat nebudu.
          • nejsou jen o grafice, taky o fyzice, AI, příběhu, zvuku.. a ve většině těch oblastí cítím opravdu jen hodně vlažný pokrok...
            • Ty tak něco cítíš, ty mamlasi. Ty v první řadě nemáš PS4 a pravděpodobně ani ne to PC. Sbal si aktovku a táhni do školy, smrade. Tyhle tvoje žvásty ti tady nikdo nežere.
            • ucho
              a žádného většího pokroku se v těchto oblastech už ani nedočkáš...
    • Ok tak tedy :-D hraji to od úterý a včéra večer jsem to dohral na(za) "hodňáka" a musím říct, že je to vážně pecka! Takhle mě dlouho něco nechytlo, určitě bych nejvíce vypíchl hratelnost a grafiku !!! Je bomba samozřejmě i příběh který mě osobně bral, předtím jsem se dost bál, že budu hrát za 20letého spratka ale opak je pravdou jeho postava a charakter mi hodně sedl a bavilo mě to za něj a rozhodně jsem si užíval to hrat za dobráka a o víkendu mě čeká temná strana síly :-D tak jsem zvědav jak moc se ten děj změní :)

      Hodně mě zaujalo zpracování toho města , není to největší mapa co jsem kdy hrál ale za to je každy kousek Seatlu vážně propracovanej a hlavně to město ŽIJE ať už někde něco uděláte a občané na to reagují nebo jenom když jdete po městě a lidi na vás křičej že jste jejich hrdina, fotí si vás nebo vám dá svůj obdiv ne jedna slečna :-D
  • Nevím proč si v každé diskuzi musí PC hráč poměřovat velikost pindíka s konzolistou. Pokud vám vyhovuje některá z konzolí, kupte si ji, pokud PC, hrajte na něm. Řešte kvalitu hry/recenze, jinak se jděte hádat na píseček před sídliště, tam si můžete sypat do vlásků i písek. Jinak já dneska Second Son objednal, věřím že mě bude hodně bavit a to jsem vzal v potaz i některé negativní recenze na konkurenčních webech. Je to hra u které jde hlavně o visuál a velkou akční zábavu. A přesně na to mám právě náladu a nic víc od toho nečekám. Těším se a díky za recenzi!
  • Erien
    Sláva, po několika měsících kdy nebylo co hrát na PS4, přišla aspoň jedna zajimavá hra. Lepší pozdě než nikdy že.
    • A právě proto si koupím ps4 až nějdříve za rok, at si k tomu můžu pořídit nějaké hry.
  • Ta grafika je super, taková open world hra s takovou grafikou tu prostě ještě nebyla, jak píše Beam. Jen škoda, že to nevyšlo na PC, zajímaly by mě nároky a možná by někteří pc-masters elite hráči byli překvapeni, že by to na takové detaily, jak je vidíme na PS4, potřebovalo 7950/7970.
    • Jack1947
      Ja jsem rad kvuli blbcum ze to na PC neni, kdyz nekdo ma na konzole ma a neresi... to uz by mohli bejt na komp i Forzy GTy atp... a cela konzolova scena by sla do hajzlu.

      Nejsem zlej, preju to ale proste nektere hry na konzole patri a na pc by jen ztracely svuj potencial.
      • A čemu by vadilo, kdyby to vyšlo na PC? By si majitelé konzolí nemohli vychvalovat zase svoje pindíky? Mně by se naopak líbilo, kdyby hry vycházely všude, kde by to HW a ovladač umožnil. (
  • MrSanta
    Tak PS4 má další bodík v mé soukromé válce kterou konzoli si pořídit.
    • ringmancz
      ten sis tam mohl napsat už před vydáním ;) Sucker Punch se dá věřit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit