Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo.ted jsem zvedav s jakou nextgen hrou zitra prijde pc scena.bf4?dota2?hnusny day z?koukal jsem na posledni jmenovane na youtube,to je hnus velebnosti!a na kazdym videu to vypada hnusne,nebo hnusneji,podle toho,kdo ma co za pixlu *3*
    • Není důvod zmiňovat PC platformu. Ta platforma konči s AAA hrami. Exkluzivity už nemá žádné, a když ano jsou to trosky jako Rome 2 nebo X-Rebirth. PC se přesměřovalo na dětinské publiku viz. DOTA 2, LOL? WOT apod. a Indie scénu. Až opadne boom indie a těch MOBa her, které považuji za rakovinu hraní, skončí i PC jako herní platforma.
      • Tak zrovna konzolak nadava pc hracum do deti:))) To je jak kdyz Putin tvrdi ze to je domoobrana:)))
        • kennyB
          A když je to naopak, je to v pořádku???
          • Rozhodně, na konzole se může a msuí nadávat jak chce...přecijen když konzole podělaly herní průmysl a PC mělo našlápnuto k tomu, že by celý herní průmysl uživilo samo jen s podporou hardcore hráčů...prostě PC je omezováno konzolemi v rozletu. Konzole můžou za vše, co je špatné na herním průmyslu...
            (sarkazmus...)
            • Jack1947
              Je to jako u otazky viry v tu jedinou dobrou a to krestanstvi, vsechno jine je jen trapna napodobenina ( prestoze to bylo jeste pred nasim letopoctem kdy zadny jezis nebyl).

              Nebo barvy (rasizmus) bila a o statni byt byli drive... no je pravda ze tu bylo nejdrive pc ale to jeste neznamena ze by konzole - byli nejak znevyhodneny ba naopak byli zde pred upadkem a jsou i po upadku, tech par mohykanu co stale veri v PC jedine pc scenu, by jsme si meli vazit.
              ( je to jen o tom umet se adaptovat na zdejsi opodminky, jak v v jinem casovem pasmu nebo na jine strane polokoule to je fuk... vyjde to niemlich na stejno).
      • Tak toto sme tu este nemali, dalsi jasnovidec
      • C-BEAM
        Alucard pobláznený, nechcem búrať tvoje naivné sny ale vďaka podobnej architektúre sa budú AAA hry na PC portovať častejšie ako u predošlej generácie. A keďže PC má k tomu bohatú indie scénu a žánre ktoré na konzolách akosi nefungujú (a teda nie sú naštastie prznené masovými "nárokmi") bude na PC vždy čo hrať a z čoho vyberať.
        • To podobnou architekturou se klidně nadále můžeš uklidňovat. Oba dobře víme, že nikdy nešlo o to jestli to jde zportit nebo ne. Order 1866, Destiny, Deep Down a další a další se na pc neobjeví a jen kvůli slabé finanční hodnotě pc. Kde není zisk, nejsou hry.
          • C-BEAM
            *1*
            film Order 1866 a Deep Down sú PS4 exkluzivity, na PC sa neobjavia kvôli dohode medzi sony a výrobcom hry. Navyše PC je tu v rovnakom postavení ako konzoloví hráči s Xone, vlastne to môžem otočiť proti tebe a napísať, že na xone nie sú peniaze preto tam tieto hry nevýjdu *1*
            • C-BEAM
              áno konzole sú silnými platformami, kde je ľahšie predať hru aj vtedy keď cena často neodpovedá kvalite alebo dĺžke hry.

              Najočakávanajšie AAA hry ako watch dogs, division alebo wolfenstein vyjdú aj na PC takže rozhodne sa neboj, že by PC scéna nemala čo hrať alebo že by nebodaj končila. Teraz konzole bojujú o miesto na trhu takže bude viac exkluzivít, postupne to opadne a bude sa pravidelne portovať na PC.

              Navyše PC čakajú skvelé indie hry s fantastickou hratelnosťou, osobne sa teším na hry typu Routine ktorá zase nevýde na konzolách. Myslím, že je to dobre rozdelené a malo by to tak zostať.
            • Samo, protože PS4 je silná platforma, proto si můžou dovolit udělat dohody s vydavatelem. PC je na pokraji srdečního infarktu, proto se exkluzivity na PC nehrnou a spíše naopak odcházejí viz CD Project Red a jeho Witcher, Blizzard s Diablem.
      • Tak urcite mas pravdu. A s touto novatorskou a originalni myslenkou si prisel sam? Ja jen, ze tohle hlasaji konzolovi hammer legion members uz nejakej ten patek a hry na pc tu porad jsou. Tak kde je ta chyba mistre?
        Ja bych naopak rekl, ze v dobe, kdy indie hry uz nejsou zdaleka jen jednoduche a male plosinovky a na kickstarteru uspely v soucasnosti 2 hry, ktere se AAA hrami daji celkem v klidu nazvat, je tohle tve tvrzeni hloupejsi nez kdy drive.
        Pokud SC a KC uspeji, tak otevrou vratka dalsim podobne velkym projektu. Na druhou stranu pokud vsak neuspeji, tak muzou herni pc scene zlomit vaz.
        • SC nikdy nevyjde a bude to největší tunel v dějinách hraní a KC vyjde a bude to stereotypní nuda.
          • crack nikdy pouze prirodni halucinofeny.... jsem ten tvuj komentar precetl vytrzenej z kontextu. Dobry. Crack nikdy a kdyz uz tak...
          • Kde si sehnal tu vesteckou kouli? A to infikovani fanatismem pribaluji k tomu, nebo to si musim koupit zvlast?
            • vlastik.plaminek
              Crack nikdy, pouze přírodní halucinogeny a THC.
            • Tilwaen
              Když to říká Vlastík Plamínek, tak to bude pravda, on v tom má už nějakou praxi *2*
            • vlastik.plaminek
              Věštecká koule to asi nebude. Spíš bych to typoval na takové ty hrudky, které praskají, když je nahříváš.
            • Ne stačí si sehnat kvalitní Palantir a vše jde jak po másle. Pozor za deset let na přechodu, dívej se doprava.
    • Jo, to pc je hroznej sh*t vid? Ja bych to pc zakal a pc hrace postavil ke stene. A Playstation bych povinne naordinoval vsem a kdo se odmitne podrobit, tak zavrit a mlatit hlava nehlava.
      ulmes, nech se vysetrit, protoze vetsiho fanatika zde fakt neni a to je zde konkurence hodne velka. *1*
  • Ronox
    Oproti meh pocitu z Shadowfallu a Knacka konečně dobrá hra na PS4. Fakt jsem se u toho bavil. Tempo je rychlejší oproti původním dílům a některý scenérie jsou fakt kouzelné. Nejvíc mě, ale dostávala kvalita obličejů a efekty schopností. Navíc docela zábavný aktivity v městě a to hlavně sprejování, který je boží a podle mě neomrzí. Navíc Delsin je borec prostě.
    • Tak Shadowfall je v podstate technologicke demo PS4. Pekne ale jako hra nepouzitelne. :)
    • jj Troy Baker je na spici! *5*
      • Ronox
        Jo Baker jede, ale teda tady se mi zdál, že hrál nejvíc sám sebe. Hlavně jsem myslel Delsina jako takovýho. Sympatickej "hrdina".
        • Perfektni vykon mel v Batman Arkham Origins.
          • Ronox
            Nejlepší jako Joel v The Last of Us podle mě pak jako Booker v Bioshocku. Jako Joker spíš kopíroval to, co mARK HAMill nastolil v AA a AC, ale ano byl tam taky dobrý.
            • Joel byl vynikajici! Ale jako Booker se mi nelibil vubec (tady bude asi otazka osobniho vkusu, coz zcela toleruji). A jako Joker ta zmena hlasu je neuveritelna! Klobouk dolu. Nebude Baker hrat i Ocelota v MGS:V (ted si nevybavuji)?
  • No ja nevim teda. Gameplay video mi prijde docela nuda, ale nehral jsem to, tak treba na tom neco bude.
  • Je to sice už na seznamu napsané, ale podtrhuji si!

    PS: moc pěkná recenze pane Rybář.
  • Jack1947
    O kvalitach tehle hry jsem ani na chvily nikdy nezapochyboval. *3*
  • skvěla a zatim nejlepší recenze!!!
    • God-of-War
      Asi tak. Recenzent chválí superlativy, to ale pár lidí nedokáže překousnout. Je to prostě bomba! Deal With It!
  • God-of-War
    Bože ať už je zítřek. *14*
  • Hráno s přáteli na kolejích. Po prvních hodinách bych tomu dal 5/10, pokud jste fanda značky, přičtěte si dva body k dobru *4*
    • Ty si sa s praitelmi na kolejich akurat sjel pupavou a davali ste si to navzajom.
    • deridon
      *1*
  • ucho
    hm, dopadlo to lépe, než jsem doufal. což je samozřejmě ta lepší varianta :)
  • RazorProduction
    videorecenzia prosim ot Lukase *11*
    • Ty vole, seš na ty videorecenze nějakej nadrženej, ne? Nic jinýho sem nepíšeš.
      • Jestli umí číst stejně jako psát, tak z klasické recenze nic nemá...
      • RazorProduction
        lepsi je videt a slisetm, jak jen sliset...
    • Taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit