Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si rikam ze si prectu nejake zajimave informace o tehle hre a co vidim! Blbecci se zase hadaji jaka platforma je nejlepsi, bezte uz do rite . Hraje to uz nekdo? Rad bych slysel nazor od nekoho jineho nez od recenzenta
    • frag.ment
      Přesně tak.. Nechápu, proč se u každé konzolové hry vyrojí milion lidí, kteří řeší to, že na PC by hra vypadala lépe a podobné žvásty. No a? Koho to zajíma? Já se chci dozvědět, jak hra vypadá a jak se hraje na PS4. Už se konečně trochu vzpamatujte..
      • protože nextgen by tak nějak z principu neměl vypadat hůř než PC hry před několika lety? *3*
        • Co ty si za osla :D myslíš jako, té všichni jedou hry na full ? Z 20 kamarádů jedou 3 na full. Moc lidi nemá pc za 30 k a navíc před 3 roky byla horsi grafika y:D:D
        • nevim ze by tahle hra vypadala jak nejaka pred par lety. Kdyby vysla na PC chtel bych videt ten arzenal na full
        • To je next-gen konzolí ty primitive. A ukaž mi pc za 10000, které je tak výkoné jako ps4. Nemůžeš, protože žádné není. A za 30000 by si ps4 nikdo nekoupil. Už to trochu chápeš? Podle mě jen pc hráči závidí, že tu hru na svém supervýkoném pc vůbec hrát nemůžou, tak mají kecy. Že? Já to věděl.
        • ucho
          hry nejsou jen o grafice, ale hlavně o hratelnosti. takhle vypadá starej infamous 2 na ps3, minulý měsíc jsem ho zrovna dohrál a rozhodně jsem s grafikou problém neměl: http://youtu.be/L5X8VcrloAY
          tohle mi u her bohatě stačí, no a u ps4 je to ještě o velký skok hezčí, takže vlastně co víc chtít? polygony jim tam opravdu počítat nebudu.
          • nejsou jen o grafice, taky o fyzice, AI, příběhu, zvuku.. a ve většině těch oblastí cítím opravdu jen hodně vlažný pokrok...
            • Ty tak něco cítíš, ty mamlasi. Ty v první řadě nemáš PS4 a pravděpodobně ani ne to PC. Sbal si aktovku a táhni do školy, smrade. Tyhle tvoje žvásty ti tady nikdo nežere.
            • ucho
              a žádného většího pokroku se v těchto oblastech už ani nedočkáš...
    • Ok tak tedy :-D hraji to od úterý a včéra večer jsem to dohral na(za) "hodňáka" a musím říct, že je to vážně pecka! Takhle mě dlouho něco nechytlo, určitě bych nejvíce vypíchl hratelnost a grafiku !!! Je bomba samozřejmě i příběh který mě osobně bral, předtím jsem se dost bál, že budu hrát za 20letého spratka ale opak je pravdou jeho postava a charakter mi hodně sedl a bavilo mě to za něj a rozhodně jsem si užíval to hrat za dobráka a o víkendu mě čeká temná strana síly :-D tak jsem zvědav jak moc se ten děj změní :)

      Hodně mě zaujalo zpracování toho města , není to největší mapa co jsem kdy hrál ale za to je každy kousek Seatlu vážně propracovanej a hlavně to město ŽIJE ať už někde něco uděláte a občané na to reagují nebo jenom když jdete po městě a lidi na vás křičej že jste jejich hrdina, fotí si vás nebo vám dá svůj obdiv ne jedna slečna :-D
  • C-BEAM
    grafika je skvelá, je vidieť že to robia machri so zmyslom pre realizmus, čo je podstatnejšie ako to na akom z moderných enginov hra beží. Hrať ma to síce nijak neláka ale v tomto smere musím zložiť poklonu. A ten kto ani toto nepovažuje za nextgen grafiku by si mal asi vytiahnuť hlavu zo zadnice.
    • Mozna by sis tu hlavu ze zadnice mel vatahnout ty. Souhlasim s tebou v tom, ze tvurci maji smysl prp realismus, co se vizualu tyce, ale jinak to nevypada nijak extra, respektive se to niajk extra nevymika jinym hram.
      Takovy The Division, je po vizualni strance uplne jinde.
      • C-BEAM
        chlapci zlatí... tak za prvé, the Division ešte nevyšiel a za druhé ak píšete, že toto je priemerná grafika tak asi žijete v nejakej inej realite. Na tejto úrovni je v súčasnosti len pár hier ktoré spočítam na prstoch jednej ruky a v open-world hrách žiadna (ak nepočítam enb mod pre gta4 ktorý spustí tak 5% hráčov). Toto rozhodne nie je žiaden priemer, pretože takto majorita hier nevyzerá. A možno len nerozumiete čo to ten priemer je.
        • Mozna ze nekteri jedinci ziji v jine realite a nebo naopak jini jedinci vidi presne to, co videt chteji.
          Da se na to divat ruzne. *3*
          Ja si stojim za tim, ze v ramci "next-gen" her je tahle hra po vizualni strance takovy standard.
          Sice pekny standard, ale porad jen standard a rozhone nic, z ceho by se mel clovek posadit na zadek a nebo neco, co by melo predvest tu nezmernou silu PS4.
          • C-BEAM
            ty si o žiadnych "next-gen" hrách nepísal, takže stojíš si akurát za niečím čo si nenapísal ... a v tom prípade nerozumiem zmyslu tvojho predošlého komentára. Čo si mi ním chcel vlastne povedať ?
            • C-BEAM
              " co se vizualu tyce, ale jinak to nevypada nijak extra, respektive se to niajk extra nevymika jinym hram. "

              kde z toho vyplýva, že hovoríš iba o aktuálnych next-gen tituloch dokonca o tých ktoré ešte nevyšli ? Hovoríš tu o nejakom štandarde... tak nabudúce napíš že píšeš o štandarde vrámci hier ktoré sa chystajú, s tým by sa dalo súhlasiť.

              "Pouze jsem reagoval na tvrzeni, ze ta grafika je skvela a kdo to nevidi, ze si ma vytahnout hlavu z ..."

              nič také som nenapísal *7* Písal som, že tá grafika je nextgenová a kto to nevidí nech si ... Alebo ty nesúhlasíš, že tá grafika je nextgenová ? veď sám píšeš, že vrámci nextgen hier je to štandard, nie ? a v tom prípade nerozumiem čo to tu vlastne predvádzaš.
            • Zminil jsem napriklad The Division, to snad neni next-gen hra? A je snad logicke, ze budu hru srovnavat s aktualnimi hrami, tedy "next-gen" hrami.
              A co ze sem to chtel povedet? Pouze jsem reagoval na tvrzeni, ze ta grafika je skvela a kdo to nevidi, ze si ma vytahnout hlavu z ... s cimz ja proste nesouhlasim. Hra vypada hezky, ale nijak nevybocuje z rady a uz vubec to neni neco, z ceho by hracum mela spadnout brada.
              Porad je rec o vizualu, to jen pro jistotu, kdyby nekdo do toho chtel tahat gameplay, o kterym neni vubec rec.
        • Ale v porovnani s gta je toto skor taky sandboxicek *1* S tymi narokmi na enb neprehanaj, na spustenie netreba mat sestjadro a titan
    • nepovažujem, obycajny priemer
    • Jako vážně? Buď jsi konzolista, který doted nic jiného než oldgen neviděl. A nebo potřebuješ brýle. Tak nějak.
      • mě grafika přijde jako takové míň variabilní GTA V
  • Na to, že je to open world, tak je ta grafika neskutečná. Hmm začíná se ukazovat optimalizace a síla PS4. Budoucí hry budou vypadat jistě ještě lépe.
    • Oproti PS3 ano, oroti možnostem dnešní doby? Ne.

      Ani oproti low-endu to není neskutešný. Protože lehce za stejnou cenu máš počítáš kde nebude sdílená VRAM a RAM = více kvalitních textur a pouze tohle se = lepší.

      A kdyby to bylo i na počítač a udělali by tam možnosti pro lepší stroje, pak by to bylo opravdu rozdíl.
      • kennyB
        Reklama na pc u konzolové hry???
        • God-of-War
          To sou chudáci ty vole:D
    • Neskutečná? Otevři oči pořádně, chápu, že tě pohltil AA, protož na něj nejsi zvyklý, ale podívej se pořádně na textury a některé efekty, to že všechno bliká (a nijak extra kvalitně).

      Graficky je to na pohled pěkné, ale při bližším prozkoumání (ano viděl jsem to naživo) to není nic neskutečného nebo něco, co by tu už nebylo (teda bereme li i pc, na konzolích je to jedno z nejlepších, to jo ..)
      • Bože ty si chudák. Tvoje komplexy by opravdu nechtěl mít.
  • Nevím proč si v každé diskuzi musí PC hráč poměřovat velikost pindíka s konzolistou. Pokud vám vyhovuje některá z konzolí, kupte si ji, pokud PC, hrajte na něm. Řešte kvalitu hry/recenze, jinak se jděte hádat na píseček před sídliště, tam si můžete sypat do vlásků i písek. Jinak já dneska Second Son objednal, věřím že mě bude hodně bavit a to jsem vzal v potaz i některé negativní recenze na konkurenčních webech. Je to hra u které jde hlavně o visuál a velkou akční zábavu. A přesně na to mám právě náladu a nic víc od toho nečekám. Těším se a díky za recenzi!
  • MrSanta
    Tak PS4 má další bodík v mé soukromé válce kterou konzoli si pořídit.
    • ringmancz
      ten sis tam mohl napsat už před vydáním ;) Sucker Punch se dá věřit
  • Ronox
    Oproti meh pocitu z Shadowfallu a Knacka konečně dobrá hra na PS4. Fakt jsem se u toho bavil. Tempo je rychlejší oproti původním dílům a některý scenérie jsou fakt kouzelné. Nejvíc mě, ale dostávala kvalita obličejů a efekty schopností. Navíc docela zábavný aktivity v městě a to hlavně sprejování, který je boží a podle mě neomrzí. Navíc Delsin je borec prostě.
    • Tak Shadowfall je v podstate technologicke demo PS4. Pekne ale jako hra nepouzitelne. :)
    • jj Troy Baker je na spici! *5*
      • Ronox
        Jo Baker jede, ale teda tady se mi zdál, že hrál nejvíc sám sebe. Hlavně jsem myslel Delsina jako takovýho. Sympatickej "hrdina".
        • Perfektni vykon mel v Batman Arkham Origins.
          • Ronox
            Nejlepší jako Joel v The Last of Us podle mě pak jako Booker v Bioshocku. Jako Joker spíš kopíroval to, co mARK HAMill nastolil v AA a AC, ale ano byl tam taky dobrý.
            • Joel byl vynikajici! Ale jako Booker se mi nelibil vubec (tady bude asi otazka osobniho vkusu, coz zcela toleruji). A jako Joker ta zmena hlasu je neuveritelna! Klobouk dolu. Nebude Baker hrat i Ocelota v MGS:V (ted si nevybavuji)?
  • Pete.palis
    podle gameplay videa se to mělo jmenovat "InFlames" *1*
  • zahlédl tam někdo tu krev, před kterou tam varují na začátku?
  • Diky za spoiler hned v prvnim odstavci
    • kickasl
      "Úspěšné série jsou základní ingrediencí každé konzolové generace. Čtvrtý Playstation těch opravdu exkluzivních zatím nabízel poskrovnu, ale s příchodem inFamous: Scond Son se to mění."
      ?
      • Miserius
        Tak třeba nevěděl že to bude na PS4 a on mu to vyspoileroval... Asi chtěl být překvapený až to donese domu
        • Nejspíš myslel

          Hodňácký závěr druhého inFamous, který je vývojáři automaticky považován za oficiální kánon, vypadá i pár let od vydání hry jako definitivní tlustá čára za osudem Colea MacGratha. Coleovo rozhodnutí na konci dvojky vymazalo z povrchu zemského 91 % všech nadlidí. Zbylých devět procent se ovšem skrývalo pod zemí, v tajných vězeňských komplexech, kde na nich coby na pokusných králících probíhaly nejrůznější testy.

          ale hold to není první odstavec..
  • maros.goc
    Necakal som tak kvalitnu hru... Vyzera to famozne
    • kubi-wan
      inFamózně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit