Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    videorecenzia prosim ot Lukase *11*
    • Ty vole, seš na ty videorecenze nějakej nadrženej, ne? Nic jinýho sem nepíšeš.
      • Jestli umí číst stejně jako psát, tak z klasické recenze nic nemá...
      • RazorProduction
        lepsi je videt a slisetm, jak jen sliset...
    • Taky.
  • No ja nevim teda. Gameplay video mi prijde docela nuda, ale nehral jsem to, tak treba na tom neco bude.
  • MARTASLJ19
    Hmm ako vidím ďalšia exkluzivita, ktorá nijako extra neoslní, keď pozerám odlišné názory.
    • Jake odlisne nazory? Lidi, kteri to nehrali? Nebo zahranicni recenze, ktere se pohybuji 7-10? Jasne, nijak neoslni...zavid dal...
  • Erien
    Sláva, po několika měsících kdy nebylo co hrát na PS4, přišla aspoň jedna zajimavá hra. Lepší pozdě než nikdy že.
    • A právě proto si koupím ps4 až nějdříve za rok, at si k tomu můžu pořídit nějaké hry.
  • kickasl
    Jedna z par exkluzivit co bych si rad zahral. Na PC bylo neco podobneho(nazev si nevzpomenu) a byla to skvela hra.
    • nekromant33
      Prototype?
      • kickasl
        Ano. Jedna z těch her, kde jsem splnil snad všechny vedlejši úkoly, protože mě prostě bavilo dělat pořád dokola "to samý"(zvlášť když se to dalo dělat pomerně kreativně aneb vražda na 1000 způsobů).
  • kennyB
    A držkování může začít *1*
  • Hráno s přáteli na kolejích. Po prvních hodinách bych tomu dal 5/10, pokud jste fanda značky, přičtěte si dva body k dobru *4*
    • Ty si sa s praitelmi na kolejich akurat sjel pupavou a davali ste si to navzajom.
    • deridon
      *1*
  • God-of-War
    Bože ať už je zítřek. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit