Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta grafika je super, taková open world hra s takovou grafikou tu prostě ještě nebyla, jak píše Beam. Jen škoda, že to nevyšlo na PC, zajímaly by mě nároky a možná by někteří pc-masters elite hráči byli překvapeni, že by to na takové detaily, jak je vidíme na PS4, potřebovalo 7950/7970.
    • Jack1947
      Ja jsem rad kvuli blbcum ze to na PC neni, kdyz nekdo ma na konzole ma a neresi... to uz by mohli bejt na komp i Forzy GTy atp... a cela konzolova scena by sla do hajzlu.

      Nejsem zlej, preju to ale proste nektere hry na konzole patri a na pc by jen ztracely svuj potencial.
      • A čemu by vadilo, kdyby to vyšlo na PC? By si majitelé konzolí nemohli vychvalovat zase svoje pindíky? Mně by se naopak líbilo, kdyby hry vycházely všude, kde by to HW a ovladač umožnil. (
  • ucho
    hm, dopadlo to lépe, než jsem doufal. což je samozřejmě ta lepší varianta :)
  • Brace yourselves, angry PC gamers are coming
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí,,,... *2*
    • Jack1947
      Ne kdyz se smaze diskuze *2* a vlakno s timto machrikem. 48hodin ? co kdyby to bylo 48dni... vzdyt to vede jen k tomu jednomu a to byva povetsinou Nenavist a zast vuci ostatnim ucastnikum.
  • Koukám, ta diskuze je ještě řevnivější než ta o Krymu, a to už je co říct *1* Že vás to baví...ať si každej hraje na čem. Každá platforma má nějaké výhody a nějaké nevýhody...
  • skvěla a zatim nejlepší recenze!!!
    • God-of-War
      Asi tak. Recenzent chválí superlativy, to ale pár lidí nedokáže překousnout. Je to prostě bomba! Deal With It!
  • Je to sice už na seznamu napsané, ale podtrhuji si!

    PS: moc pěkná recenze pane Rybář.
  • to je jak ty debilni hadky jestli je lepsi android nebo ios presne takle se hadaji deti ve skolce ja osobne nedam na pc dopustit ale taky mam konzoli je to prosty mam rad hry dobry hry takze me predefsim zajima hra hlavne kvalita hry a je mi jedno jestli je to takzavane AAA titul nebo idie titul nejednou se totis stalo ze indie titul proslavil mali vyvojarsky tym ze dne na den
  • WhySoSad
    Vypadá to tuze pěkně ! *4*
  • KIMCID
    na to že ps4 začiná dost dobrý
    • Tato architektura ma dost daleko od nejakeho zaciatku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit