Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jak ty debilni hadky jestli je lepsi android nebo ios presne takle se hadaji deti ve skolce ja osobne nedam na pc dopustit ale taky mam konzoli je to prosty mam rad hry dobry hry takze me predefsim zajima hra hlavne kvalita hry a je mi jedno jestli je to takzavane AAA titul nebo idie titul nejednou se totis stalo ze indie titul proslavil mali vyvojarsky tym ze dne na den
  • ciste nahodou jsem videl gameplay z teto hry a hruza co tam hrajete na ps4 *11* týpek skáče ze strechy a je nesmrtelnej, kulky ho netrefí nebo mu neublíží, animace hruza a ma nejakej ohnivej bič misto ruky nebo co.
  • Ty tak něco cítíš, ty mamlasi. Ty v první řadě nemáš PS4 a pravděpodobně ani ne to PC. Sbal si aktovku a táhni do školy, smrade. Tyhle tvoje žvásty ti tady nikdo nežere.
  • Jack1947
    Ne kdyz se smaze diskuze *2* a vlakno s timto machrikem. 48hodin ? co kdyby to bylo 48dni... vzdyt to vede jen k tomu jednomu a to byva povetsinou Nenavist a zast vuci ostatnim ucastnikum.
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí,,,... *2*
  • Jestli umí číst stejně jako psát, tak z klasické recenze nic nemá...
  • A čemu by vadilo, kdyby to vyšlo na PC? By si majitelé konzolí nemohli vychvalovat zase svoje pindíky? Mně by se naopak líbilo, kdyby hry vycházely všude, kde by to HW a ovladač umožnil. (
  • Hratelnost, grafika a tahle hra má dokonce fajn A.I. což jsem tak úplně nečekal.
  • RazorProduction
    lepsi je videt a slisetm, jak jen sliset...
  • Co ty si za osla :D myslíš jako, té všichni jedou hry na full ? Z 20 kamarádů jedou 3 na full. Moc lidi nemá pc za 30 k a navíc před 3 roky byla horsi grafika y:D:D
  • Parada, ps4 planuji na podzim a tohle si urcite poridim. Jsem rad, ze porad existuji vyvojari, kteri dbaji i na hratelnost.
  • Koukám, ta diskuze je ještě řevnivější než ta o Krymu, a to už je co říct *1* Že vás to baví...ať si každej hraje na čem. Každá platforma má nějaké výhody a nějaké nevýhody...
  • Jack1947
    Je to jako u otazky viry v tu jedinou dobrou a to krestanstvi, vsechno jine je jen trapna napodobenina ( prestoze to bylo jeste pred nasim letopoctem kdy zadny jezis nebyl).

    Nebo barvy (rasizmus) bila a o statni byt byli drive... no je pravda ze tu bylo nejdrive pc ale to jeste neznamena ze by konzole - byli nejak znevyhodneny ba naopak byli zde pred upadkem a jsou i po upadku, tech par mohykanu co stale veri v PC jedine pc scenu, by jsme si meli vazit.
    ( je to jen o tom umet se adaptovat na zdejsi opodminky, jak v v jinem casovem pasmu nebo na jine strane polokoule to je fuk... vyjde to niemlich na stejno).
  • Rozhodně, na konzole se může a msuí nadávat jak chce...přecijen když konzole podělaly herní průmysl a PC mělo našlápnuto k tomu, že by celý herní průmysl uživilo samo jen s podporou hardcore hráčů...prostě PC je omezováno konzolemi v rozletu. Konzole můžou za vše, co je špatné na herním průmyslu...
    (sarkazmus...)
  • kennyB
    A když je to naopak, je to v pořádku???
  • crack nikdy pouze prirodni halucinofeny.... jsem ten tvuj komentar precetl vytrzenej z kontextu. Dobry. Crack nikdy a kdyz uz tak...
  • nevim ze by tahle hra vypadala jak nejaka pred par lety. Kdyby vysla na PC chtel bych videt ten arzenal na full
  • Tak zrovna konzolak nadava pc hracum do deti:))) To je jak kdyz Putin tvrdi ze to je domoobrana:)))
  • A právě proto si koupím ps4 až nějdříve za rok, at si k tomu můžu pořídit nějaké hry.
  • To je next-gen konzolí ty primitive. A ukaž mi pc za 10000, které je tak výkoné jako ps4. Nemůžeš, protože žádné není. A za 30000 by si ps4 nikdo nekoupil. Už to trochu chápeš? Podle mě jen pc hráči závidí, že tu hru na svém supervýkoném pc vůbec hrát nemůžou, tak mají kecy. Že? Já to věděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit