Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    ten sis tam mohl napsat už před vydáním ;) Sucker Punch se dá věřit
  • vlastik.plaminek
    Crack nikdy, pouze přírodní halucinogeny a THC.
  • ucho
    a žádného většího pokroku se v těchto oblastech už ani nedočkáš...
  • nejsou jen o grafice, taky o fyzice, AI, příběhu, zvuku.. a ve většině těch oblastí cítím opravdu jen hodně vlažný pokrok...
  • ucho
    hry nejsou jen o grafice, ale hlavně o hratelnosti. takhle vypadá starej infamous 2 na ps3, minulý měsíc jsem ho zrovna dohrál a rozhodně jsem s grafikou problém neměl: http://youtu.be/L5X8VcrloAY
    tohle mi u her bohatě stačí, no a u ps4 je to ještě o velký skok hezčí, takže vlastně co víc chtít? polygony jim tam opravdu počítat nebudu.
  • protože nextgen by tak nějak z principu neměl vypadat hůř než PC hry před několika lety? *3*
  • frag.ment
    Přesně tak.. Nechápu, proč se u každé konzolové hry vyrojí milion lidí, kteří řeší to, že na PC by hra vypadala lépe a podobné žvásty. No a? Koho to zajíma? Já se chci dozvědět, jak hra vypadá a jak se hraje na PS4. Už se konečně trochu vzpamatujte..
  • Tak toto sme tu este nemali, dalsi jasnovidec
  • Ok tak tedy :-D hraji to od úterý a včéra večer jsem to dohral na(za) "hodňáka" a musím říct, že je to vážně pecka! Takhle mě dlouho něco nechytlo, určitě bych nejvíce vypíchl hratelnost a grafiku !!! Je bomba samozřejmě i příběh který mě osobně bral, předtím jsem se dost bál, že budu hrát za 20letého spratka ale opak je pravdou jeho postava a charakter mi hodně sedl a bavilo mě to za něj a rozhodně jsem si užíval to hrat za dobráka a o víkendu mě čeká temná strana síly :-D tak jsem zvědav jak moc se ten děj změní :)

    Hodně mě zaujalo zpracování toho města , není to největší mapa co jsem kdy hrál ale za to je každy kousek Seatlu vážně propracovanej a hlavně to město ŽIJE ať už někde něco uděláte a občané na to reagují nebo jenom když jdete po městě a lidi na vás křičej že jste jejich hrdina, fotí si vás nebo vám dá svůj obdiv ne jedna slečna :-D
  • Tilwaen
    Když to říká Vlastík Plamínek, tak to bude pravda, on v tom má už nějakou praxi *2*
  • tak si rikam ze si prectu nejake zajimave informace o tehle hre a co vidim! Blbecci se zase hadaji jaka platforma je nejlepsi, bezte uz do rite . Hraje to uz nekdo? Rad bych slysel nazor od nekoho jineho nez od recenzenta
  • Nevím proč si v každé diskuzi musí PC hráč poměřovat velikost pindíka s konzolistou. Pokud vám vyhovuje některá z konzolí, kupte si ji, pokud PC, hrajte na něm. Řešte kvalitu hry/recenze, jinak se jděte hádat na píseček před sídliště, tam si můžete sypat do vlásků i písek. Jinak já dneska Second Son objednal, věřím že mě bude hodně bavit a to jsem vzal v potaz i některé negativní recenze na konkurenčních webech. Je to hra u které jde hlavně o visuál a velkou akční zábavu. A přesně na to mám právě náladu a nic víc od toho nečekám. Těším se a díky za recenzi!
  • C-BEAM
    áno konzole sú silnými platformami, kde je ľahšie predať hru aj vtedy keď cena často neodpovedá kvalite alebo dĺžke hry.

    Najočakávanajšie AAA hry ako watch dogs, division alebo wolfenstein vyjdú aj na PC takže rozhodne sa neboj, že by PC scéna nemala čo hrať alebo že by nebodaj končila. Teraz konzole bojujú o miesto na trhu takže bude viac exkluzivít, postupne to opadne a bude sa pravidelne portovať na PC.

    Navyše PC čakajú skvelé indie hry s fantastickou hratelnosťou, osobne sa teším na hry typu Routine ktorá zase nevýde na konzolách. Myslím, že je to dobre rozdelené a malo by to tak zostať.
  • Samo, protože PS4 je silná platforma, proto si můžou dovolit udělat dohody s vydavatelem. PC je na pokraji srdečního infarktu, proto se exkluzivity na PC nehrnou a spíše naopak odcházejí viz CD Project Red a jeho Witcher, Blizzard s Diablem.
  • C-BEAM
    *1*
    film Order 1866 a Deep Down sú PS4 exkluzivity, na PC sa neobjavia kvôli dohode medzi sony a výrobcom hry. Navyše PC je tu v rovnakom postavení ako konzoloví hráči s Xone, vlastne to môžem otočiť proti tebe a napísať, že na xone nie sú peniaze preto tam tieto hry nevýjdu *1*
  • To podobnou architekturou se klidně nadále můžeš uklidňovat. Oba dobře víme, že nikdy nešlo o to jestli to jde zportit nebo ne. Order 1866, Destiny, Deep Down a další a další se na pc neobjeví a jen kvůli slabé finanční hodnotě pc. Kde není zisk, nejsou hry.
  • C-BEAM
    Alucard pobláznený, nechcem búrať tvoje naivné sny ale vďaka podobnej architektúre sa budú AAA hry na PC portovať častejšie ako u predošlej generácie. A keďže PC má k tomu bohatú indie scénu a žánre ktoré na konzolách akosi nefungujú (a teda nie sú naštastie prznené masovými "nárokmi") bude na PC vždy čo hrať a z čoho vyberať.
  • vlastik.plaminek
    Věštecká koule to asi nebude. Spíš bych to typoval na takové ty hrudky, které praskají, když je nahříváš.
  • C-BEAM
    " co se vizualu tyce, ale jinak to nevypada nijak extra, respektive se to niajk extra nevymika jinym hram. "

    kde z toho vyplýva, že hovoríš iba o aktuálnych next-gen tituloch dokonca o tých ktoré ešte nevyšli ? Hovoríš tu o nejakom štandarde... tak nabudúce napíš že píšeš o štandarde vrámci hier ktoré sa chystajú, s tým by sa dalo súhlasiť.

    "Pouze jsem reagoval na tvrzeni, ze ta grafika je skvela a kdo to nevidi, ze si ma vytahnout hlavu z ..."

    nič také som nenapísal *7* Písal som, že tá grafika je nextgenová a kto to nevidí nech si ... Alebo ty nesúhlasíš, že tá grafika je nextgenová ? veď sám píšeš, že vrámci nextgen hier je to štandard, nie ? a v tom prípade nerozumiem čo to tu vlastne predvádzaš.
  • Erien
    Sláva, po několika měsících kdy nebylo co hrát na PS4, přišla aspoň jedna zajimavá hra. Lepší pozdě než nikdy že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit