Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    na to že ps4 začiná dost dobrý
    • Tato architektura ma dost daleko od nejakeho zaciatku.
  • kennyB
    A držkování může začít *1*
  • WhySoSad
    Vypadá to tuze pěkně ! *4*
  • kickasl
    Jedna z par exkluzivit co bych si rad zahral. Na PC bylo neco podobneho(nazev si nevzpomenu) a byla to skvela hra.
    • nekromant33
      Prototype?
      • kickasl
        Ano. Jedna z těch her, kde jsem splnil snad všechny vedlejši úkoly, protože mě prostě bavilo dělat pořád dokola "to samý"(zvlášť když se to dalo dělat pomerně kreativně aneb vražda na 1000 způsobů).
  • C-BEAM
    grafika je skvelá, je vidieť že to robia machri so zmyslom pre realizmus, čo je podstatnejšie ako to na akom z moderných enginov hra beží. Hrať ma to síce nijak neláka ale v tomto smere musím zložiť poklonu. A ten kto ani toto nepovažuje za nextgen grafiku by si mal asi vytiahnuť hlavu zo zadnice.
    • Mozna by sis tu hlavu ze zadnice mel vatahnout ty. Souhlasim s tebou v tom, ze tvurci maji smysl prp realismus, co se vizualu tyce, ale jinak to nevypada nijak extra, respektive se to niajk extra nevymika jinym hram.
      Takovy The Division, je po vizualni strance uplne jinde.
      • C-BEAM
        chlapci zlatí... tak za prvé, the Division ešte nevyšiel a za druhé ak píšete, že toto je priemerná grafika tak asi žijete v nejakej inej realite. Na tejto úrovni je v súčasnosti len pár hier ktoré spočítam na prstoch jednej ruky a v open-world hrách žiadna (ak nepočítam enb mod pre gta4 ktorý spustí tak 5% hráčov). Toto rozhodne nie je žiaden priemer, pretože takto majorita hier nevyzerá. A možno len nerozumiete čo to ten priemer je.
        • Mozna ze nekteri jedinci ziji v jine realite a nebo naopak jini jedinci vidi presne to, co videt chteji.
          Da se na to divat ruzne. *3*
          Ja si stojim za tim, ze v ramci "next-gen" her je tahle hra po vizualni strance takovy standard.
          Sice pekny standard, ale porad jen standard a rozhone nic, z ceho by se mel clovek posadit na zadek a nebo neco, co by melo predvest tu nezmernou silu PS4.
          • C-BEAM
            ty si o žiadnych "next-gen" hrách nepísal, takže stojíš si akurát za niečím čo si nenapísal ... a v tom prípade nerozumiem zmyslu tvojho predošlého komentára. Čo si mi ním chcel vlastne povedať ?
            • C-BEAM
              " co se vizualu tyce, ale jinak to nevypada nijak extra, respektive se to niajk extra nevymika jinym hram. "

              kde z toho vyplýva, že hovoríš iba o aktuálnych next-gen tituloch dokonca o tých ktoré ešte nevyšli ? Hovoríš tu o nejakom štandarde... tak nabudúce napíš že píšeš o štandarde vrámci hier ktoré sa chystajú, s tým by sa dalo súhlasiť.

              "Pouze jsem reagoval na tvrzeni, ze ta grafika je skvela a kdo to nevidi, ze si ma vytahnout hlavu z ..."

              nič také som nenapísal *7* Písal som, že tá grafika je nextgenová a kto to nevidí nech si ... Alebo ty nesúhlasíš, že tá grafika je nextgenová ? veď sám píšeš, že vrámci nextgen hier je to štandard, nie ? a v tom prípade nerozumiem čo to tu vlastne predvádzaš.
            • Zminil jsem napriklad The Division, to snad neni next-gen hra? A je snad logicke, ze budu hru srovnavat s aktualnimi hrami, tedy "next-gen" hrami.
              A co ze sem to chtel povedet? Pouze jsem reagoval na tvrzeni, ze ta grafika je skvela a kdo to nevidi, ze si ma vytahnout hlavu z ... s cimz ja proste nesouhlasim. Hra vypada hezky, ale nijak nevybocuje z rady a uz vubec to neni neco, z ceho by hracum mela spadnout brada.
              Porad je rec o vizualu, to jen pro jistotu, kdyby nekdo do toho chtel tahat gameplay, o kterym neni vubec rec.
        • Ale v porovnani s gta je toto skor taky sandboxicek *1* S tymi narokmi na enb neprehanaj, na spustenie netreba mat sestjadro a titan
    • nepovažujem, obycajny priemer
    • Jako vážně? Buď jsi konzolista, který doted nic jiného než oldgen neviděl. A nebo potřebuješ brýle. Tak nějak.
      • mě grafika přijde jako takové míň variabilní GTA V
  • zahlédl tam někdo tu krev, před kterou tam varují na začátku?
  • maros.goc
    Necakal som tak kvalitnu hru... Vyzera to famozne
    • kubi-wan
      inFamózně?
  • Brace yourselves, angry PC gamers are coming

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit