Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvěla a zatim nejlepší recenze!!!
  • deridon
    *1*
  • God-of-War
    To sou chudáci ty vole:D
  • God-of-War
    Bože ať už je zítřek. *14*
  • Hráno s přáteli na kolejích. Po prvních hodinách bych tomu dal 5/10, pokud jste fanda značky, přičtěte si dva body k dobru *4*
  • nepovažujem, obycajny priemer
  • kennyB
    Reklama na pc u konzolové hry???
  • ucho
    hm, dopadlo to lépe, než jsem doufal. což je samozřejmě ta lepší varianta :)
  • RazorProduction
    videorecenzia prosim ot Lukase *11*
  • KIMCID
    na to že ps4 začiná dost dobrý
  • Jake odlisne nazory? Lidi, kteri to nehrali? Nebo zahranicni recenze, ktere se pohybuji 7-10? Jasne, nijak neoslni...zavid dal...
  • kennyB
    A držkování může začít *1*
  • WhySoSad
    Vypadá to tuze pěkně ! *4*
  • kickasl
    Jedna z par exkluzivit co bych si rad zahral. Na PC bylo neco podobneho(nazev si nevzpomenu) a byla to skvela hra.
  • Oproti PS3 ano, oroti možnostem dnešní doby? Ne.

    Ani oproti low-endu to není neskutešný. Protože lehce za stejnou cenu máš počítáš kde nebude sdílená VRAM a RAM = více kvalitních textur a pouze tohle se = lepší.

    A kdyby to bylo i na počítač a udělali by tam možnosti pro lepší stroje, pak by to bylo opravdu rozdíl.
  • mě grafika přijde jako takové míň variabilní GTA V
  • Bože ty si chudák. Tvoje komplexy by opravdu nechtěl mít.
  • Jako vážně? Buď jsi konzolista, který doted nic jiného než oldgen neviděl. A nebo potřebuješ brýle. Tak nějak.
  • Neskutečná? Otevři oči pořádně, chápu, že tě pohltil AA, protož na něj nejsi zvyklý, ale podívej se pořádně na textury a některé efekty, to že všechno bliká (a nijak extra kvalitně).

    Graficky je to na pohled pěkné, ale při bližším prozkoumání (ano viděl jsem to naživo) to není nic neskutečného nebo něco, co by tu už nebylo (teda bereme li i pc, na konzolích je to jedno z nejlepších, to jo ..)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit