Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Win Diesel..
  • lol aky udatny kral *1* .......a ten kto to prejde na najtazsej urovni je proste zaklinac *8*
  • *8* wow, už sa teším na 3ku
  • IK IK IK :D peckovní video pánům z CD projektu muže třeba takové ID .......:D
  • blahorodie
    pekne
  • Ikdyž první díl měl dle mého názoru lepší atmosféru a rozmanitější herní prostředí, dvojka je bezesporu nejlépe techicky zvládnutá hra, kterou jsem kdy hrál ... a to platí i o animacích ... dokonalé. CDPR prostě umí ...
  • Zajímavé jak si jde v jednom krátkém videjku oblíbit neznámou postavu (lučišník), hold věděli jak na to ti tvůrci traileru :-)
    • Přesně ...
  • created by platige http://www.platige.com/index.php?lng=en
  • Grafika není na nejvyšší příčce, ale vymyšlenej je skvěle.
    • Grafika je naprosto v poho, jenom některé pohyby postav jsou podle mně mírně nevyladěné (např. mimika, jak ten král pije z číše...), ale to je hodně těžký udělat dokonale realisticky.

      Jinak škoda toho lučišníka, dokázal sestřelit 4 letící koule, ale do hromotluka se nestrefil :(
      • Kazdy zaklinac se dokaze vyhnout/odrazit strele z luku.
        • To není tak úplně pravda, pokud se dobře pamatuji, Geralt byl v tomhle směru výjimka, protože podstoupil a přežil nejvyšší stupeň Zkoušky trav, a většina ostatních takové reflexy neměla...Ale nejsem si teď jistý :-)
      • Ten hromotluk, jak říkáš, je Zaklínač, tak proč ho asi netrefil, co myslíš? :D Řekl bych, že tím, jak sestřelil ty 4 koule a pak netrefil toho.....hromotluka.....tak tím pouze autoři chtěli ukázat, jak je prostě Assasin dobrej :)
        • A tys někdy střílel z luku na pohybující se cíl na nestabilní podlaze ze 4 metrů? Přijde mi, že je tady nějak moc sportovních lukostřelců.
          • No rozhodne mi to prijde mnohem jednodussi nez sestrelit na několik metru byt jedinou nekolikrat mensi kouli letici smerem od tebe, kde musi pocitat se zakrivenou trajektorii a rychlosti jak sipu, tak koule. Ale tak jestli ten zaklinac ma nejakou spec. schopnost na vyhnuti se, tak to chapu...
            • Jaka specialni schopnost? Pouzil treba lektvar, ktery zvysuje reflexy a zlepsuje pohyblivost. Pokud jsi hral prvni dil nebo cetl knihy, urcite vys, o cem byt Zaklinacem je. Ale i kdyby ho trefil, stejne by ho to nezastavilo.;-)
          • Sry to mělo být na toho nad tebou
  • Trailer naprostej majstrštyk, ikdyž je pravda, že jsem celou dobu fandil magičovi... spíš bych chtěl upozornit na to, že v Zaklináči 2 někdo tvrdil, že krále Aedirnu zabil sice Letho, ale že ho málem chytli jak se plížil z hradu. Mam tušení, že to říkali ti jeho dva kumpáni, když se Geralt převtělil do jednoho z nich... nebo že by to dokonce řikal samotný Letho. Na tento detail si už opravdu nevzpomínam, ale na 90% si myslim, že ve hře padlo, to jak Letha při té vraždě málem chytli při útěku z nějakého paláce nebo hradu...
    • Milda8
      Máš naprosto pravdu. Tohle ve hře opravdu padlo a ještě tam byl jeden z těch flashbacků, ve kterým sedí ten král na trůně a pije z poháru načež ho upouští a vypadá to jako když ho otrávil Letho...tak by mě zajímalo jak tohle skloubí ve hře samotný.
      • To sem rád, že jsem měl pravdu... byl jsem si skoro jistej, že to tak opravdu bylo.
        Mno takže jsem asi rozseknul tu diskuzi o tom, proč všichni vojáci a mág čumí, zatímco Letho si v klídku jde zabít krále *5* ... páč tenhle trailer byla určitě nějaká hospodská povídačka co si vymyslel Marigold a.k.a. Dandelion, nebo Zoltan aby dostali pívo zadara *1*
        • Vojaci a mag cumi? Vojaci se snazi bojovat a mag,pokud jsi si nevsiml,drzi ohnivy stit aby taky nezmrzli. A pak uz je pozde. nezapomen ze je to zpomalene *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit