Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    lol tak to bolo epic. musel som to kuknut 2x. fakt nadhera! neskutocne
  • Já sem tada fandil tomu lučištníkovi...čekal jsem že se aspoň jednou trefí když si dával ty koule. Vlastně jsem fandil všem krom toho přežil :D Jinak moc pěkné.
    • Já teda fandil mágovi, protože jako jediný věděl co se děje ještě dřív než ostatní, místo aby se bavil a chvástal jako to mágové v tomhle světě věčinou dělaj :)
      • Já jsem fandil Lethovi, protože je to real badass *15*. Ale stejně jsem ho na konci dvojky nechal jít.
    • sleepless
      Já to tomu lučištníkovi taky strašně přál! :)
  • Gratuluju konzolistům že mají i oni tu výsadu si zapařit jedno z nejlepších RPG co se nám tady urodilo. Mimochodem to video je fakt úžasný klobouk dolů *3*
  • krása, klobúk dole...
  • Jako filmeček je to úžasný, precizní práce.. Ale nějak se mi to k zaklínačský tématice nehodí :( Ale jinak pěkná práce !:)
  • RakeW
    Je to moc pěkný, zvlášť ten závěr.

    Jen jsem tedy do poslední chvíle doufal, že ten vrahoun schytá od toho ostrostřelce alespoň "an arrow in the knee". Mírný humor by tomu videu jedině prospěl.
    • Prdící šašci ti nestačili? *1*
  • tomuhle se rika kulervouci trailer .)
  • nasus
    Luxusní. Od těchto chlápků chci animovaný filmeček tak na dvě hoďky s touto tématikou :-) , vážně dokonalý .... !!!!!!!
  • Chudák Lučišník - do poslední chvíle se choval jako profik *3*
    Pořád jsem ohromenej s té detailnosti - prostě paráda. Na tomhle si někdo hodně dlouho hrál :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit