Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi lučíšníkův počáteční um, proměna lodi v zmrzlou tříštivou kostku a ohnivé ochranné kouzlo, nelíbí, že lučišník čtyřmi šípy bleskurychle a mistrovsky trefí a dvěma pak ne (poprvé mine horu svalů z několika metrů, podruhé se jeho šíp plíží, když hora svalů se mu dokáže vyhnout), navíc onen královrah doplave k lodi hnané větrem a to ještě ve zbroji, z moře vyskočí až na palubu (nebo tam vyleze?), je imunní vůči ledové proměně, neboří se při běhu po zmrzlé palubě a rozpůlená loď se střídavě naklání, napřimuje, aby po useknutí hlavy vmžiku zmizela pod vodou.
    • pekny, vrah sice porez, ale ja na dva razy jednou rukou nozikem usekne hlavu, to je vic hruby nez realny, bych rek
      • ne, to je v pohodě. Předevčírem se mi to konečně povedlo...
        • A až to zvládneš přiborovým nožem tak budeš stejně dobrej jako já :-D
    • jak psal kolega nahoře a proti ledovýmu kouzlu se bránil znamením quen...
    • Hairy_Ass
      Poprvé ho minul, protože se zmrzla loď zatřásla, a na další je jediná odpověď = zaklínač. *3*
      • Zaklínač se neutopí obtěžkán výstrojí a výzbrojí? Svede plavat rychlostí vyšší, než loď ve videu? Zvládne vyskočit z hladiny na palubu? (či umí lézt po lodním boku?). Při úprku palubou ji nezatěžuje váhou svého těla a výstroje? A při vyhýbání se šípu svede rotovat rychlostí, která by člověka odstředivou silou roztrhala? Lučišník šíp vystřelil až poté, co se vrátil do svého postoje (ne při otřesu), že královrah na sebe aplikoval kouzlo proti mrazu, OK. Nepřirozené naklánění, potápění lodi - já to myslel ve vztahu k času, během kterého se bojová scéna odehrává (nesouvisí to se schopnostmi zaklínače).
        • lod plula pomalu kral si tam pořadal zabavu takže to tězko mohlo prout rychleji ohledně vyzbroje predstav si zaklinace jako spartana ze recka ti dokazila fakt hodně behat klidně v plné zbroji oni to bylo v podstatě NADLIDI navic to neni rotace ale otocka na dalsí nocomment
          • Na videu v 0:52 loď pluje s napnutými plachtami - její rychlost je dle mého příliš velká k tomu, aby scéna kraulujícího zaklínače dostihávajícího loď působila už jen v rámci tohoto videa přirozeně. Zaklínači jistě svedou běhat se značnou zátěží, ale to neznamená, že by je neměla stáhnout ke dnu, k čemuž by podle mě v případě dotyčného královraha, byť zaklínače, došlo. Rotace nebo otočka - já popisuji, co se děje s tělem a ty uvádíš název, kterým se tento druh pohybu označuje v bojové hantýrce.
        • Hairy_Ass
          Moc to řešíš, tohle je video k fantasy rpg, ne k vojenskému simulátoru... *7*
          • Já si jen na rozdíl od tebe myslím, že Sapkowski by nesouhlasil s tím, že zaklínači se takto vymykají fyzikálním zákonům.
            • vlastik.plaminek, na tvém místě bych ke každému tvrzení, se kterým nesouhlasíš, vypsal knihu a stránku, na které je tvrzení vyvráceno. Začal bych tedy číslem stránky potvrzující, že zaklínače na rozdíl od běžných smrtelníků nestáhne ke dnu koženo-kovová zbroj... neb místo rozumných argumentů tady podobně jako Hairy_Ass jen píšeš, jaký že údajně jsem (toto že jsem nečetl, támhleto zase moc řeším).
            • vlastik.plaminek
              V tom případě jsi asi nečetl zaklínače
  • Úžasné! Zvlášt ten strážný rozprsknutý fireballem byl efektní.
    Na assasina trochu nezvyklá posatava, i když proč ne.

    No a že říkáte, že to není zaklínač. Z části pravda, ale na Thaneddu se také děli pěkné věci.
  • A to už som sa bál že zaklínač 2 na xboxe vyjde do vzduchoprázdna. Po takomto mega trailery sa už bojím podstatne menej.. Držím palce nech predajú aspoň tetramilión kusov :-)..
  • Hairy_Ass
    Lukostřelec a mág byli docela profíci a sympaťáci, bohužel mi bylo od prvního pohledu na vraha jasný, že bez Geralda nemají šanci. *15* Jinak video parádní!
  • MidnighT91
    To já fandil šaškům protože si pochodní zapalovali prdy královy do ksichtu a to jsem vážení ještě neviděl xD
    • MidnighT91
      Jinak fakt kulervoucí trailer. BTW redakce nebylo by zajímvé udělat článek s výběrem třeba 30 nejnašlapanějších trailerů historie ???
  • Amylee.Anderson
    Fakt nádherný... Ale jak tu někdo psal, zaklínač ne-e :/
  • 4 a skoro půl minuty patří mezi to nejlepší mezi trailery co jsem zatím v životě viděl. Pěkně mě namíchnul ten lučištník, že se netrefil, dokonce ani nepřežil! To byl sympaťák vod pohledu. Video vymazlený, že to snad ani není možný a já si ten Xbox na starý kolena pořídím, jen abych si mohl tudle verzi Zaklínače zahrát.
  • misho8723
    Najlepšie na tom je, že PC hráči čo už majú kúpenú hru, dostanú všetky vylepšenia čo aj Xbox360 verzia (4 hodiny nového obsahu, nové lokácie, nové postavy, rôzne vylepšenia, 33 minút nových animácií priamo v hre, nové intro, atď) úplne ZADARMO.. proste CD Projekt RED
  • Nevim jak vy ,ale já se těším na duben jak si to zahraji se všemi těmito parádními animacemi...
  • akurat tam posobilo trosku rusivo ked sa taka masa svalov baletacky vyhne sipu :D to uz mohol na anime styl deflectnut dykou
    • nepočul si nikdy o zaklínačovi? tak na čo sa tu vyjadruješ??
    • trolo
      no ani nie ale radsej nebudem spoilovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit