Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Trailer je dobrý. Ale ten hromotluk(vrah králu) se pohybuje strasně pomalu a dva rytíři, lučištník a Mág ho nedají? :) Bejt tam Hawke,Carver,Varric a Bethany, tak na závěr nebude skákat šipku, ale jeho mrtvola bude padat z lodě. *2*
    • :-D jsem nevěřil že existuje člověk který si myslí že sh*t jako DA2 je lepší než Zaklínač 2 :-D
      • Spiíš jde o to, že porovnávat postavy ze dvou různých světů je kravina. Stejně jako v našem světe můžeš porovnávat pouze porovnatelné věci. V obou světech vládnou jiné zákony, jiné síly.
      • Cahir
        Woow slovanská národní hrdost v akci. *11*
        • jaká slovanská hrdost - proste DA2 je i oproti DA:O nehorázná s*ačka. Doufám že se trojku opraví
        • Nemyslím si že je to o Slovanské hrdosti... Já nemám rád moc nacionalismus a DAII považuji taky za sh*t... Na druhou stranu nikomu nevytýkám že to hraje :-)
          • Ono na těch dvou hrách je tak trochu vidět smýšlení amerika versus slovani xD, ale tak jsem to nemyslel,mě třeba mrzí, že dao2 už neni jako jednička protože jsem se na pokračování fakt těšil, zabouch jsem se totiž do morrigan a chtěl jsem vědět, jak to mezi náma dopadne :)))
            • :-) No jo Amíci maj všeobecně problémy se středověkými reáliemi (Kromě Martina a jeho Písně)
      • Nj to jsou plody bioware marketingu, mladíci co jsou unešeni kruto husto přísnou ukázkou, jak už psal někdo výše, šminkování krve po obličeji a emo procházkou hl.hrdiny, při který jseem čekal, že každou chvíli upadne.

        Kam se hrabe na pragmatickýho zaklínče ;)
      • No právě Dragon age vykrádá právě Zaklínače, ale i další knižní tituly...
        • s tim vykrádáním, když jsem hrál dao1, tak právě mi to přišlo jako mišmaš všeho, ale tam mi to díky hratelnosti a atmosféře přišlo ještě snesitelný a i přes tu určitou kýčovitost, jsem si hru fakt užil, DAO2 jsem podle toho co jsem čet a viděl asi ani nezkusim.. .
    • Pohybuje se pomalu, protože je zpomalený čas ve videu ;) *8*
      • DarkHawk
        To jo, ale celkově je to hromotluk a ti jsou vždycky pomalý.
        • Ne nadopovaní Zaklínači, u kterých se po zkoušce trav ( jo není to moc dobrej název) změní metabolismus a nejde je moc srovnávat s lidmi... Jsou to mutanti určení k zabíjení, ne mazání a šmudlání si krve po nose *3*
          • DarkHawk
            Krvavý Mág a specializace na oheň a živelné pohromy. A Muže být mutant se zaklínadlama jaký chce, ale stejně by nepochodil.
            • Kolik ti je chlapče? 10?
            • kotty
              Takhle jsem porovnavali neporovnatelne na zakladni skole. Ale preju prijemnou zabavu *1*
        • vis ze napr. vzperac ma vetsi zrychleni nez sprinter, kdyz uz to chces porovnavat s realitou, navic zaklinaci jsou zmutovani, takze pro ne neplati to co pro normalni lidi. A jestli se predtim nadopoval nejakym elixirem....
    • Hawke,Carver,Varric a Bethan... To je kdo?
      • postavy z Dragon Age 2..
        • DarkHawk
          Když se to tak veme, tak toho královraha by porazil Hawke s přehledem i sám, když sejmul Arishoka, to je větší silnější a mocnější nepřítel než ten Letho, ale Geralt porazil Letha taky sám než utekl, a jestli ho dorazil i na podruhé to nevím, protože sem to pak už nehrál. Ale určitě jo když se motá celý příběh kolem královrahova zabití a pomsty za Foltesta.
          • smejki
            Hawke souloží ve spodním prádle, kthxbye *2*
            • smejki
              no jo, herní sex v mainstreamových dílech je na úrovni filmových líbaček z padesátých letech.
            • Cahir
              A nátělník se počítá??

              A Hawke opravdu nesouloží, neprovádí onen charakteristický pohyb "dopředu-dozadu". To je mimochodem pro Američany téměř nepřípustné, všimni si, že při milostných scénách se po sobě aktéři většinou maximálně tak plazej. Kdyby začali předvádět "houpačku" - klidně i ve spodním prádle - šlo by pegi na 18 let...
            • smejki
              pche, Cahire, duši poetická, tys nikdy nesouložil oblečen? (ponožky se nepočítají)
            • Cahir
              Tak to není pravda. Akorát je ta hardocre scéna ustřihlá - podobně jako v americkejch filmech.
          • Ty seš úplně mimo jak můžes srovnávat DA2 a Witcher 2 postavy
          • zaklinaci jsou hlavne trenovani na zabijeni typku co vypadaji jako ti tvoji Arishokove...
  • Vy-ni-ka-jíc-ně! Ani nevím zda sem v poslední době něco tak propracovanýho viděl, napadá mě jen Diablo 3.
  • Xykon
    Poprvé co vidím někoho v traileru smrkat. Úžasné!
  • MrSanta
    Moc pěkné. Pro mě bohužel škoda, že se musí hrát za Geralta. Kdyby tam tak byl nějaký "nový" zaklínač... Geralt mi je nesympatický *9*
    • Cahir
      Geralt knižní je supr postava, ale měli ho nechat spát. Ve spojení s hrami je jeho příběh těžce překombinovaná a nastavovaná kaše. Je to prostě starej dědek, co toho už má za sebou moc.
      • Ve dvojce určitě :-) Ale o tom jsem se bavili už minule *1*
      • Překombinovaná je pouze Paní jezera, kde se Sapkowski vyložěne ztratil a nechal všechny postavy poumírat.Paní jezera je proti předešlým 6dílům vyložěně špatná.
    • Já bych bral Vesemira, ale ten asi nemel zivot plnej carodejek jako Geralt :-D
      • Když ne Geralta ,tak jedině Ciri :-)
      • MrSanta
        Já spíš myslel "fungl" novej zaklínač, s kterým by hráč začínal hezky od nuly v jedničce a pokračoval ve dvojce. Původně se snad i plánovalo, že se bude v jednotce hrát za nového zaklínače, ale pak to změnili, aby tam byl "slavný" Geralt. Nevím, co je na tom pravdy. To by mi bylo milejší. Nic proti hrám, svou kvalitu mají, jednotku mám a možná se k ní i někdy dostanu. Ale ten Geralt mi prostě nesedí. Proto jsem i ten první díl zatím odložil.
      • Ten měl jen jednu slečnu. Potom radši přijal místo učitele na Kaer Morhen
  • Seka to jak hovado, dajte sem laskavo YT a prestente pouzivat ten hovadsky prehravac.
    • Anal.S
      Vypni si HD, nebo si kup novej stroj. Chyba je na vašem příjímači.
    • To neni prehravacem
  • Tak tohle je skoro umění *4* ...

    Jinak těm kdo tady zpochybňují umění lukostřelce doporučuji shlédnout takřka jakýkoliv akční film... a až tam budou po hrdinovi střilet tři týpci a ani jeden se překvapivě netrefí tak pyskujte :-p.
  • septicflesh
    Úchvatný trailer, úplně láká to zase vytáhnout z poličky *4*
  • pekne intro.
  • Jo Letho je borec. Není nad zaklínačskej výcvik.
  • Anal.S
    Tak tohle CGI v překonává i některé kousky od Blizzardu. Však dneska šel blizz taky s kvalitou hodně dolů.
    Naprostá paráda. Ale zajímalo by mě, kolik produkce může stát peněz?
    Btw.: není to trailer ale intro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit