Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jako dostanem DLC zdarma? Bez nutnosti pokaždý spouštět nějaky program, který mi sleduje dění v pc? V dnešní době nevýdané.
    • Umaroth
      odkdy se píše vYdět ?
      • trolo
        Who actually cares?
        1) Nobody
        2) Nobody
        3) Nobody
        4) Grammar nazi
      • Asi nikdy nepochopim tudle posedlost opravovat češtinu ostatních.
        Tak mu třeba nejde čeština, no a co?
        Svět se nezboří .
        • Ale nechteho když nemá chudák nic jinýho na práci než opravovat na forech překlepy ...
        • Na anglofonních diskusních fórech to taky takhle často "neřeší a svět se nezboří".

          Výsledek je ten, že nezřídka abys pochopil co vůbec ten druhej píše, tak musíš být místní. V opačnym případě z toho nemáš šanci poznat, co se píše.

          Jasnej přiklad: their x they're x there
      • Sry překlep. Od tebe bych opravování překlepů nečekal....
        • Umaroth
          překlep a fatální gramatická chyba je rozdíl a jelokož Y/I jso una kalvesnici hoodne daleko....tak o preklep urco nejde *7*
          • blahorodie
            chujko *11*
          • MrSanta
            To je fakt, třeba přehození "o" a "i" se dá jako překlep pochopit. Stejně tak se dá pochopit přesmyčka písmenek, obzvláště, když je člověk zvyklý psát všemi 10. *3*
            • Nechápu tuhle posedlost opravovat každou hrubku ve věte. Pochopil jsi tu větu ? No jo vysokoškoláci.
  • Trailer opravdu pěkný..........a ta druhá loď vedle? To se celá posádka koukala, jak jim vraždí krále? *7*
    • zdeeneek
      Me by spis zajimalo kde se ten vrah jen tak objevil uprostred oceanu. Vzhledem k tomu jakou mel ten hromotluk obrovitou postavu byl taky prekvapive obratnej.
      • Je to zaklínač! Je sice pravda, že Lethova obrovská postava mi taky nesedí k zaklínačskému výcviku, který je spíš o obratnosti a rychlosti, ale pořžád- není to hromotluk, ale lidský mutant vychovaný pro boj.
        • zdeeneek
          Njn, me knizni serie Zaklinace bohuzel minula. Ale uz to napravuju a ctu prvni dil, dalsi ctyri uz cekaji v policce v knihovne. Doplnuju si vzdelani *3*
          • To tě nyní čeká něco krásného. Kdo se hlásí o to mi pořádně nabančit, čímž mi způsobí selektivní amnézii na Sapkowského dílo? Prožít znovu ten epický příběh poprvé by bylo mé zbožné přání.
            Jenom mírně odbočím. Která je Vaše nejoblíbenější postava z Geraltova univerza? Za mě samotného musím jednoznačně říct Leo Bonhart! Tento starý sadistický lovec odměn si od první chvíle získal mé srdce.
      • zdeeneek
        Sakra, jsem nepozornej. Oni nejsou uprostred oceanu, ale na rece. Takze tam asi doplaval ze brehu.
        • Mayuri12
          Nebo se tam teleportoval.
    • Druhou loď vyvraždil preventivně předtím. Copak jsi nikdy nehrál žádný stealth hry?
    • To bys chtel seskocit do motoroveho clunu a udelat vysadek nebo jak? Podle me se to vse sehralo strasne rychle.
  • Cahir
    MrSanta: Akorát nedávno jsem se tě v nějaké diskuzi ptal na tvé dojmy o TORu, žel bohu jsi mi neodpověděl. *9*

    Stále nevím, čekám na recenzi od Aleše Smutného, vypadá to, že si na ní dává opravdu záležet. Tvoje dojmy by taktéž nebyly k zahození.

    Času je zatím dost, na hraní se totiž mohu vrhnout až po zkouškovém. První je na mém listu Mass Effect, pak bych případně šel do SW.
    • MrSanta
      Já jsem odpověděl, ale až když to bylo asi tak na 3. stránce. Zjevně si to minul. Tuto link: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/patch-1-1-k-sw-tor-bude-mit-zpozdeni-58183/?page=2
      • Cahir
        No jo, nevšiml jsem si. Tak to vypadá, že do toho asi půjdu. Když už nic jiného, tak alespoň jako single... Mám ale pár kámošů, co to hrajou, takže pokud bude i end content zábava, třeba mi to vydrží. Navíc, ona příběhová kampaň se má nadále rozšiřovat, ne??
        • MrSanta
          Nemám přesné informace, ale moc bych se divil, kdyby s příběhem dál nepracovali. Nevím sice, jak je zakončen, ale určitě si něco schovávají *1*
  • 03:00 srlsy ? *12*
    • PreidaQ
      A já čekal, že ten šíp jako správný zaklínač odrazí *7* .
      • Dýkou?
        • Tak ho mal chytiť medzi zuby no.
          • A nebo mezi půlky zadnice, je mi to jasný...
    • misho8723
      Je to zaklínač, čiže veľmi obratný, reflexy má nadľudsky rýchle
  • Výborný trailer, možná ne s myšlenkou jako třeba dead island, ale řemeslně promakaný do posledního detailu. A taky je krásné vidět, jak vlastně Letho zabil Demawanda. A obzvláště v tomhle traileru vypadá Letho jako obrovský sympaťák! :) (já věděl, že dobře dělám, když jsem s ním na konci hry nebojoval)
    • zaklínači jsou přeci vždy neutrální. A Geraltovi Letho nic neudělal, naopak, pomohl mu zjistit, kde má hledat Yenefer. Tak proč bych ho zabíjel? mezi těma dvěma žádná zlá krev není.
      • Co si vzpomínám tak zrovna Letho nebyl moc neutrální a dosti hanobil tu slavnou neutralitu tím jak jednal.Navíc v druhém díle se rozhoduješ tak,že neutrální možnost není.Prostě se někam přidáš a nebo uděláš rozhodnutí s následky.Záleží jak si to pak zdůvodníš.

        Já ho třeba zabil.Zdůvodnil jsem to tím,že tím jak svévolně zabíjel a jednal hanobil zaklínače.Možná chabí důvod,ale takový jsem mněl :)
      • Pro mě bylo důležitý, že když jste ke konci nešli zachránit Triss, zachránil ji za Vás a ochránil ji a o Yen se staral, ikdyž Geralt už zmizel a jenom kvůli slibu a Geraltovi na ni dávali pozor a pomáhali jí ti Zaklínači ze školy zmije, včetně Letha
        • vidíš.... a na tenhle "detail" jsem už úplně zapomněl. každopádně letho byl moc fajn chlapík, a nebýt toho, že je to královrah, jsem přesvědčenej, že by si někdy s geraltem výborně rozumněli :) Doufám že bude ve trojce! (pokud ho nekrouhnete)
          • MrSanta
            Budoucí zákazníci z řad majitelů X360, neznalí druhého dílu, ti budou dozajista vděčni za přiblížení děje hry, na kterou se teprva chystají *7*
          • Fajn chlapík jo? :D Letho měl rozhodně super charakter, ale jinak to byla strašná . Vždyť se mu povedlo v severních královstvích rozpoutat totální chaos, a připravil tak krásně půdu pro Nilfgardská vojska. Ale je fakt že na konci už je asi celkem jedno jestli ho zabiješ nebo ne, mluví s tebou zcela upřímně a byla by to jen další zbytečná smrt.. ale kdo ví jak bude příběh pokračovat :)
            • a v čem byl lepší henselt, foltest nebo kdokoli z těch "klaďasů"? Letho alespoň netoužil po osobním zisku, jeho pohnutky byly skoro šlechetný.
    • Co te vedlo k tomu ze si ho nechal?
  • Smekam vsechny sve vlasy jeden z nejlepsich traileru poslednich let....
  • Škoda toho lučištníka měl fakt talent ale ten král se k tomu aspoň mohl postavit jako chlap.
  • Vsechny manofily veset za pytliky do pruvanu!
  • Preed
    No tak mag samozrejme je v zasade silnejsi ako Zaklinec,resp. jeho kuzla su nicive,ale ak sa Zaklinacovi podari dostat dostatocne blizko a mag nie je schopny reagovat v boji na blizko tak je proste mrtvy,lebo kto cital knihy tak vie,ze Geralt dostal pomerne na pi*u od maga,ktory zvladal melee combat. :)
    • S tím jak Vilgefortz (pokud to píšu špatně sorry, ale knížku jsem dlouho neměl v ruce, což hodlám napravit :D) namlátil holí Geraltovi se prostě nemůžu smířit! :D Nebyl to prostě fér boj, ta blbá hůl byla očarovaná :D Pak mě celou dobu štvalo, že Geralt kulhá a už mi nepřišel tak über *1*
    • njn a takovou Yen, ktera taky nebyla zadny ucen v magii, dostali zeleznou kulickou ;]
    • No to sice jo ale taky to určitě nebylo za úplně fér podmínek
  • fallkenow
    Neuvěřitelný .... excelentní práce, nejlepší trailer, co jsem kdy viděl, bez pochyb ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit