Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Celkem sem tu vyvolal bouřlivou diskuzi na téma Mágové vs Zaklínači. Nejlepší volba je fakt udělat nějakou anketu, kde si každý zahlasuje. Dohadovat se o tom mužem do nekonečna.
    • Mayuri12
      V souboji Mágové vs Zaklínači by vyhrál Chuck Norris nevím co řešíš.
    • Hairy_Ass
      To už bychom se mohli dohadovat, jak by dopadl souboj Batman vs asteroid z filmu Armageddon. *2*
      • To nevím jak by dopadl souboj, ale vím že asteroid by určitě dopadl. :-D
    • Já myslím že Geralt se s jedním mágem už utkal. A to nebyl žádnej sr*č jako Ti z moderních her kteří jsou závislí jen na destruktivní magii. Jsem si docela jistej že mu ten mág nakopal zadek dřevěnou holí a to byl Geralt v plné fyzičce. ;-)
      • rozhodně to nebyla dřevěná hůl, byla magická a navíc si myslim že ten čaroděj určitě nehrál zrovna fér když měl reflexy ještě rychlejší než Geralt což může znamenat nějaký kouzlo.
      • To ved takovou debatu s Istredem, když se dohadovali o Yennefer o tom proč čarodějové namají rádi zaklínače a geralt musel naonec sám uznat, že proti nim jsou jejich zaklíání jenom pouťový triky :)
        • Však jo, Zaklínačská znamení jsou jen prskavky....každopádně zabít mága může téměř každý, záleží na podmínkách, ve spánku...ze zadu, atd. Zatímco zabít zaklínače nemůže opravdu každý. :-D
          • jasný, já tim chtěl jenom říct, že sou v tomhle světě mágové fakt mocný, alze zaklínači zase rychlý a vychcaný xD

            vidle +2 si mě dosal xd
          • Pokud to není sedlák s Vidle +2 ....
            • +2 Vidle teda abych byl korektní :)
    • Ja bych udelal anketu na tema, jestli je normalni, aby se dospeli lide hadali o tom, jestli by zvitezil zaklinac nebo kouzelni...
      • A do to by mohla padnout anketa, zda souhlasíme s tím, aby se vždy obevil nějaký mudrc, který tu začne moralizovat v souvislosti s normálností a smyslem daných debat.
        • " objevil " samozřejmě. Jen abych někoho nepohoršil. :)
      • jo kamaráde, to je vliv émerické kultůry, nechci bejt tendenční a jenom na ně nadávat, za plno věcí si jich vážim,ale tohle je prostě fakt. Doteď si pamatuju, jak v jednom díle brothers in arms si před misí vojáci vášnivě rozebírali kdo by vyhrál, jestli spiderman nebo batman a já jenom čuměl z otevřenou papulou :)
        • Mayuri12
          Nechápu co tě tak udivylo.
    • Hlavně si uvědom, že co fantasy to jiná zákonitost.... Těžko můžeš integrovat Ušmudlaného nosa do Zaklínačské ságy a naopak
      Připomínáš mi bratra, jenž se v dětství pořád ptal kdo by vyhrál kdyby se potkali -Velryba či Slon.
      • DarkHawk
        Ale ho*no integrovat. fanboyi ušmudléného bělovlase.
        A s tím bratem si taky mimo. Versus ankety ti asi neříkají co? Tam hlasujou lidi.. ať už to jsou herní,komiksový nebo filmový hrdinové.
        • smejki
          versus ankety jsou tak gayné, že ani nemá cenu zdravit Königa.
        • Ale mně jsou nějaké tvoje ankety dost u mého ctěného pozadí... To vůbec není směrodatný.
          S tebou diskuze nemá cenu - stejně máš jen tendenci vyvolat flame o ničem. Bez jakékoliv rozumné argumentace. BB
          • DarkHawk
            Za prvé nejsou moje.. ja nedělám. A ty tvoje kecy mají k rozumné argumentaci daleko. viz ušmudleného a další sra*ky co vyplodíš.
  • Nové obrázky su tiež nadherné.
  • Zaklínača 1 a 2 netreba zorvnávať so zapadnými americkými hrami. Hry od Bethesdy, Biovare ...čiže napríklad Elder Scrolls, Dragon Age, Kingdoms of Amalur...- ja nenadávam na tie hry to ale ja tak maju bližsie k sebe i keď niesu úplne podobne ako k Zaklínačovi keď sa zamyslíme na ich Príbehmy alebo dizajnom sveta a lokácii ale napriek to som nepovedal že su to zle hry ani na nich nenadávam ale zrejem toršku viac o akcii. Trailer je genialný všetko od lokácii, príbehov , postáv, deatilov sveta proste CD Projekt je najpoctivejšie štúdio robi to s chuťou stará sa o hru .
  • Umaroth
    Video je úchvatné, teď se jdu VELICE zajmat o dark edici.
  • preju hodne pordanych kusus a dufam v jeste lepsi nebo obstojne pokracovani, tady je videt jak se hra ma prodavat a starat se o zakazniky!!!
  • Veskoslav
    A jéjé. Tady někdo zase nečetl o jakou hru se jedná? Ten "obtloustlý" zabiják je poněkud jiného druhu než člověk, je to spíše mutant, Zaklínač, tudíž to, že dokáže porazit lukostřelce, dva rytíře a dvorního mága, to není nic překvapivého. A když někdo napsal hrdiny z DA2, tak ty by si Zaklnínači dali k snídani....


    A k videu. Nádhera:) Udělat celý film. U Blizzardu to říkám od videí ze Warcraftu III, která si budu pamatovat ještě hodně dlouho.
    • Cahir
      "Zaklínač, tudíž to, že dokáže porazit lukostřelce, dva rytíře a dvorního mága, to není nic překvapivého." - Mágové jsou v Sapkowského světě mnohem větší esa než Zaklínači. Nikdy nezestárnou a zaklínačská znamení považují pouťové triky. Zaklínač má proti mágovi šanci jedině v případě, že stojí kousek od něj a sejme ho dřív, než mág stihne čarovat. Ani to však nemusí být pravda, viz Vilgefortz. Ve výsledku není Zaklínač nic jiného než silnější, obratnější a odolnější bojovník.

      Ten trailer sice hezky vypadá, ale je trochu přihlouplý. Mág měl hned po zachránění krále vyvolat portál, aby mohli utéct, místo toho tam stojí jako trubky a čekají co bude. Přesto by i tak Zaklínače pravděpodobně usmažil, místo toho absolutně nereaguje, přičemž jsou mágové spoustu kouzel schopni vyvolat téměř okamžitě.
      • Veskoslav
        Tady mág nestihl čarovat nebo ano? Pokud vím vyvolal smrtící kouzlo, co zasáhlo vlastního místo Zaklínače, což se i v knižním světě stalo:) Vím, že mágové jsou nejmocnější z bytostí, ale i ta nejsmocnější bytost může zemřít mečem. A proboha když jsem dočetl zbytek, moc to řešíš, opravdu. Třeba to kouzlo, co vyvolal Zaklínač způsobilo nemožnost otevření portálu. Nebo v té kritické chvíli si čaroděj nedokázal vybavit žádné místo zcela přesně, aby mohl vyvolat otevření portálu a nezkončili by oba i s králem pádem do hlubin či se neutopili. Myslím, že otevření portálu není taková sranda, že člověk mávne rukou a portál je na světe. Četl jsem toho hodně ze světa fantasy, ale ani ti nejmocnější mágové neuměli hned vyvolat portál;)
        • Cahir
          Vyvolat portál v knihách o Zaklínači byla pro mágy celkem "sranda". Ja se teda všiml, že akorát tak zmrazil loď - čarovat mág mohl, takže nevidím důvod, proč by neměl fungovat portál. To, jak se ten mág choval a jak jeho kouzlu následně Leto uhnul, bylo prostě trapný. Toť můj názor.

          Je to pěknej a originální trailer, prodchnutej středověkou atmosférou. Ale pouze do doby, než Leto hodí tu ampulku, pak je z toho zběsilá a hloupá ztřeštěnost, podobně jako u západních "AAA" her.
          • Cahir: Já bych to zase uklidnil... Kdyby jsme tady měli začít rozebírat logiku bioware fantasy tak by jsme asi koukali... Triss to málem zabilo, když vyvolávala štít u Flotsamu. Nevidím na tom nic špatného. Interpretace knihy může být navíc různá :-)
            • Lučišníka a mága bych bral... Ale spíš ty ozbrojence nechápu. Ty jsou během jeho útoku v dost divný póze *4*
            • MrSanta
              Cahir: jj, modly jsou švanda. Ale nazaujatý člověk se při čtení aspoň pobaví, akorát někdy nereagovat na jasné bludy dá krapet práci.
              PS: Co ty TOR? Už si pořídil, nebo stále uvažuješ?
            • Cahir
              To nepopírám. 1) Jen jsem se vyjádřil k traileru. 2) Baví mě, jak dokážou být lidé nekritičtí ke svým modlám. Nic víc.
            • Já jsem hrál jedničku a demo dvojky a už s toho samotného dema by se dalo dosti failu vyjmenovat. O jedničce, která ještě jakž takž ušla ani nebudu mluvit tam to zabili hned na začátku *4*
            • Veskoslav
              Tak stačilo by rozebrat chyby v DA2 a do konce soudného dne máme o zábavu postaráno *1*
          • Veskoslav
            A co mněl asi tak dělat proti celé posádce lodi? Mág to není, znamení jsou v tuto hvíli nepoužitená, protože to mág odrazí prstem v nose. A neznám moc podobnývh trailerů, které by mně nadchly podobným způsobem.

            A pokud si pamatuji knížky, tak spousta mágu při vyvolání portálu utekla pouze sama, jelikož neměla sílu jej udržet pro více osob. Navíc je jednodušší vyvolat portál, když na Tebe nikdo neútočí a máš pevnou půdu pod nohama než když stojíš tváří k elitnímu zabijákovi, co předtím vykuchal dva strážné. Navíc když by se to zrychlilo, tak 3-4 sekundy to mohlo trvat ne k nim doběhl. Navíc mág vyvolal ještě obranné kouzlo a pa útočné, možná, že se zásoba energie vypotřebovala a neměl sílu na vyvolání portálu, jelikož to patří mezi nejtěžší kouzla.
            • Tady maš absolutní pravdu a Cahir je mimo... Vyvolat obrané kouzlo a pak se teleportovat s králem ... nesmysl... to by zvládlo jen pár vyvolených, ale spíš jenom jeden ze Sapkowskeho universa
            • Cahir
              Nemluvím o tom, když už je Leto seká. Mluvím o tom, když je v úkrytu a všichni čekají, co bude. Ale to je jedno, nechme to být, začíná to nabírat směšné obrátky.
            • DarkHawk
              heh sám seš šašek. A nevyjadřuj se zbytečně jako hov*do. A pamatuj si Mág win! Zaklínač sucks! :D
      • DarkHawk
        To jo. Ale tady ty ovce si neumí přiznat, že Mágové Zaklínače prostě trumfnou, ať už je to v jakémkoliv Fantasy světě.
        • zaklinače bych přirovnal ke spartanum u thermopyl jedni z nejlepsích bojovníku ale nejsou nesmrtelní navic znamení nejsou triky jako spise kouzla učedníka na zakladní urovní navic virgeforz byl rvac bijec bojovník předtím než se stal magem + očarovaná hul
        • Zkus si přečíst Malazskou sérii chlapče.. pak poznáš co je fantasy.. ty tvoje kecy jsou už vyloženě trapné
          • Hairy_Ass
            Tam je zase odpovědí skoro na všechno sapérská munice. *15*
        • Veskoslav
          Ovce? Kdo má jiný názor je ovce? Tak táhni blbe někam, kde budou ostatní bekat, jak ty si přeješ....


          Navíc zeptej se mágů Chaosu, jaké je to zemřít rukou trpaslíka Gotreka. Tam mohli být sebemocnější mágové a zkončili rozpůlení vedví. Je to o štěstí, síle, okolnostem atd. Není to o tom, že mág vždycky vyhraje....Ale jak tak čtu tvé příspěvky, tak je to, jako bych mlátil malým beranidlem do bran Minas Tirith, žádný efekt. Chtělo by to Groma.
          • Mayuri12
            Ti mágové pokud máš namysli Lhogoira a Kelmaina bojovali s Teclisem a Gotrek toho jen využil jako ostatně téměř vždy.
          • Mayuri12
            No jo jenže Gotrek je Gotrek a toho nesundá nikdo no možná Chuck Norris
          • DarkHawk
            Ne ja respektují jiné názory blbe :) Ovce bylo myšleno celkově, protože většina z vás je z těch Zaklínaču uplně hotových a nesmyslně tady vyvrací fakt, že Mág je prostě silnější bojovník.
            • Já bych o těch ovcích pomlčel... Za prvý tvoje argumentace a avatar dost jasně ukazují že jsi Fanoušek Bioware. Za druhý Negeneralizoval bych jedno pojetí mága na celý fantasy...
            • Veskoslav
              Respektuješ? Nenech se vysmát šašku. Kdyby jsi respektoval názory jiných, tak nepíšeš takové h*vna a tímto s tebou končím. To opravdu nemá smysl. A kdyby byli mágové nejsilnější bojovníci, proč jich tolik ve světa fantasy umírá? Ať už rukou bojovníků, mágu, vrahů atd.?
      • Třeba to byl nějakej nedouk jako mrakoplaš xD
        • Vyvolaní portálu je velice nestabilní na takovou dálku a z lodi tím tuplem a navíc není bezpečno brát víc lidi než sám sebe
        • Cahir
          Nedouk a dvorní čaroděj zároveň...
          • to byl vtip xD. Jasný že bi si ho ten mág dal ;)
            • ikdyž jak píše dole veskoslav, možná si prostě nas*al do gatí :)
    • DarkHawk
      Na Mágy s Kirkwallu jsou všichni Zaklínači krátci. *3*
      • Veskoslav
        Nemyslel jsi Mágy z Kirkwallu? A nevím, i nejsilnější mág může být zabit otravenou dýkou mrknutím oka. Navíc si myslíš, že by Zaklínač šel přímou cestou proti mágovi? Tady musel, ale když nemusí, ani si mág nevšimne, že je mrtvý.
        • Hairy_Ass
          Hádat se tady o to, která fantasy postava je silnější, ale no tak. *3*
          • A proč by nemohli?
            • Hairy_Ass
              Protože tenhle spor nelze objektivně rozhodnout.
          • Veskoslav
            Ale no tak. O něco se hádat člověk musí:) Furt lepší se hádat, jestli by Arthas porazil Conana než se hádat o politice;)
            • Cahir
              Komandér Šeprd by je všechny rozstřílel na srač*y...
            • chléb a hry :)
            • a oba dva by pak na kupu zmydlil barbar cohen
            • DarkHawk
              Jasně Arthas by proti Conanovi neměl šanci.
            • Conan by vyhral
          • DarkHawk
            S tím nesouhlasím. Jo myslím Mágy s Kirkwallu. Chtělo by to to anketu.

            http://s.cdaction.pl/obrazki/geralt-vs-hawke_4b77.jpg
  • Vydělávat na videoreklamě umístěné před trailerem ukradeným z GameTrailers, kteří ho mají exkluzivně? No good,zvlášť vědomě od šéfredaktora
    • RavenHolm
      Zdravím pane Doskočil.
    • na tom neni nic spatneho, kdyz je uvedeny zdroj
  • Bude ta hra takhle vypadat? :D
    • MrSanta
      Ale jo, tak asi za 10 až 15 let *1*
  • Řekl jsem to Blizzardu, řeknu to i CD Projectu. Udělejte film! Tohle je pastva pro oči, uši i duši:)
    • Natočit trailer a fulltime film je dost rozdíl. U traileru vás nadchne samotná grafika a hudba, od filmu čekáte solidní scénář a dialogy.
      • smejki
        No... nikdy nevíš. Jeden nejmenovaný patlal je se svými baykovinami celkem úspěšný. *1*
  • užasná práce, vtip, elegance, "badassovitost", detailnost, charaktery parádní a to ani nemuseli promluvit a bylo mi líto, že umřela celá posádka, Kingslayer zase nezklamal, je to prává ukázka toho, že Geralt není bůh... btw, klidně bych si dal hru za někoho jako je Letho, vidět tu obracenou stranu mince.. protože v téhle serii, není vše jak na první pohled vypadá... tleskám tvůrcům, řadim to mezi nejlepší cgička, který jsem kdy viděl a tohle se rovná kvalitě Blizzard filmečků prostě..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit