Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl jsem to Blizzardu, řeknu to i CD Projectu. Udělejte film! Tohle je pastva pro oči, uši i duši:)
  • postavy z Dragon Age 2..
  • Hawke,Carver,Varric a Bethan... To je kdo?
  • užasná práce, vtip, elegance, "badassovitost", detailnost, charaktery parádní a to ani nemuseli promluvit a bylo mi líto, že umřela celá posádka, Kingslayer zase nezklamal, je to prává ukázka toho, že Geralt není bůh... btw, klidně bych si dal hru za někoho jako je Letho, vidět tu obracenou stranu mince.. protože v téhle serii, není vše jak na první pohled vypadá... tleskám tvůrcům, řadim to mezi nejlepší cgička, který jsem kdy viděl a tohle se rovná kvalitě Blizzard filmečků prostě..
  • DarkHawk
    Trailer je dobrý. Ale ten hromotluk(vrah králu) se pohybuje strasně pomalu a dva rytíři, lučištník a Mág ho nedají? :) Bejt tam Hawke,Carver,Varric a Bethany, tak na závěr nebude skákat šipku, ale jeho mrtvola bude padat z lodě. *2*
  • Vy-ni-ka-jíc-ně! Ani nevím zda sem v poslední době něco tak propracovanýho viděl, napadá mě jen Diablo 3.
  • Anal.S
    Vypni si HD, nebo si kup novej stroj. Chyba je na vašem příjímači.
  • Xykon
    Poprvé co vidím někoho v traileru smrkat. Úžasné!
  • Ten měl jen jednu slečnu. Potom radši přijal místo učitele na Kaer Morhen
  • Já bych bral Vesemira, ale ten asi nemel zivot plnej carodejek jako Geralt :-D
  • MrSanta
    Moc pěkné. Pro mě bohužel škoda, že se musí hrát za Geralta. Kdyby tam tak byl nějaký "nový" zaklínač... Geralt mi je nesympatický *9*
  • To neni prehravacem
  • Seka to jak hovado, dajte sem laskavo YT a prestente pouzivat ten hovadsky prehravac.
  • A až to zvládneš přiborovým nožem tak budeš stejně dobrej jako já :-D
  • Tak tohle je skoro umění *4* ...

    Jinak těm kdo tady zpochybňují umění lukostřelce doporučuji shlédnout takřka jakýkoliv akční film... a až tam budou po hrdinovi střilet tři týpci a ani jeden se překvapivě netrefí tak pyskujte :-p.
  • septicflesh
    Úchvatný trailer, úplně láká to zase vytáhnout z poličky *4*
  • pekne intro.
  • Jo Letho je borec. Není nad zaklínačskej výcvik.
  • Anal.S
    Tak tohle CGI v překonává i některé kousky od Blizzardu. Však dneska šel blizz taky s kvalitou hodně dolů.
    Naprostá paráda. Ale zajímalo by mě, kolik produkce může stát peněz?
    Btw.: není to trailer ale intro.
  • ne, to je v pohodě. Předevčírem se mi to konečně povedlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit