Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Hádat se tady o to, která fantasy postava je silnější, ale no tak. *3*
  • preju hodne pordanych kusus a dufam v jeste lepsi nebo obstojne pokracovani, tady je videt jak se hra ma prodavat a starat se o zakazniky!!!
  • DarkHawk
    Krvavý Mág a specializace na oheň a živelné pohromy. A Muže být mutant se zaklínadlama jaký chce, ale stejně by nepochodil.
  • Veskoslav
    Nemyslel jsi Mágy z Kirkwallu? A nevím, i nejsilnější mág může být zabit otravenou dýkou mrknutím oka. Navíc si myslíš, že by Zaklínač šel přímou cestou proti mágovi? Tady musel, ale když nemusí, ani si mág nevšimne, že je mrtvý.
  • DarkHawk
    Na Mágy s Kirkwallu jsou všichni Zaklínači krátci. *3*
  • Veskoslav
    A jéjé. Tady někdo zase nečetl o jakou hru se jedná? Ten "obtloustlý" zabiják je poněkud jiného druhu než člověk, je to spíše mutant, Zaklínač, tudíž to, že dokáže porazit lukostřelce, dva rytíře a dvorního mága, to není nic překvapivého. A když někdo napsal hrdiny z DA2, tak ty by si Zaklnínači dali k snídani....


    A k videu. Nádhera:) Udělat celý film. U Blizzardu to říkám od videí ze Warcraftu III, která si budu pamatovat ještě hodně dlouho.
  • smejki
    No... nikdy nevíš. Jeden nejmenovaný patlal je se svými baykovinami celkem úspěšný. *1*
  • Natočit trailer a fulltime film je dost rozdíl. U traileru vás nadchne samotná grafika a hudba, od filmu čekáte solidní scénář a dialogy.
  • MrSanta
    Ale jo, tak asi za 10 až 15 let *1*
  • smejki
    Hawke souloží ve spodním prádle, kthxbye *2*
  • Ty seš úplně mimo jak můžes srovnávat DA2 a Witcher 2 postavy
  • zaklinaci jsou hlavne trenovani na zabijeni typku co vypadaji jako ti tvoji Arishokove...
  • Vydělávat na videoreklamě umístěné před trailerem ukradeným z GameTrailers, kteří ho mají exkluzivně? No good,zvlášť vědomě od šéfredaktora
  • MrSanta
    Já spíš myslel "fungl" novej zaklínač, s kterým by hráč začínal hezky od nuly v jedničce a pokračoval ve dvojce. Původně se snad i plánovalo, že se bude v jednotce hrát za nového zaklínače, ale pak to změnili, aby tam byl "slavný" Geralt. Nevím, co je na tom pravdy. To by mi bylo milejší. Nic proti hrám, svou kvalitu mají, jednotku mám a možná se k ní i někdy dostanu. Ale ten Geralt mi prostě nesedí. Proto jsem i ten první díl zatím odložil.
  • Ne nadopovaní Zaklínači, u kterých se po zkoušce trav ( jo není to moc dobrej název) změní metabolismus a nejde je moc srovnávat s lidmi... Jsou to mutanti určení k zabíjení, ne mazání a šmudlání si krve po nose *3*
  • vis ze napr. vzperac ma vetsi zrychleni nez sprinter, kdyz uz to chces porovnavat s realitou, navic zaklinaci jsou zmutovani, takze pro ne neplati to co pro normalni lidi. A jestli se predtim nadopoval nejakym elixirem....
  • DarkHawk
    To jo, ale celkově je to hromotluk a ti jsou vždycky pomalý.
  • Pohybuje se pomalu, protože je zpomalený čas ve videu ;) *8*
  • DarkHawk
    Když se to tak veme, tak toho královraha by porazil Hawke s přehledem i sám, když sejmul Arishoka, to je větší silnější a mocnější nepřítel než ten Letho, ale Geralt porazil Letha taky sám než utekl, a jestli ho dorazil i na podruhé to nevím, protože sem to pak už nehrál. Ale určitě jo když se motá celý příběh kolem královrahova zabití a pomsty za Foltesta.
  • Bude ta hra takhle vypadat? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit