Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínača 1 a 2 netreba zorvnávať so zapadnými americkými hrami. Hry od Bethesdy, Biovare ...čiže napríklad Elder Scrolls, Dragon Age, Kingdoms of Amalur...- ja nenadávam na tie hry to ale ja tak maju bližsie k sebe i keď niesu úplne podobne ako k Zaklínačovi keď sa zamyslíme na ich Príbehmy alebo dizajnom sveta a lokácii ale napriek to som nepovedal že su to zle hry ani na nich nenadávam ale zrejem toršku viac o akcii. Trailer je genialný všetko od lokácii, príbehov , postáv, deatilov sveta proste CD Projekt je najpoctivejšie štúdio robi to s chuťou stará sa o hru .
  • Třeba to byl nějakej nedouk jako mrakoplaš xD
  • Cahir
    Woow slovanská národní hrdost v akci. *11*
  • na tom neni nic spatneho, kdyz je uvedeny zdroj
  • Cahir
    Tak to není pravda. Akorát je ta hardocre scéna ustřihlá - podobně jako v americkejch filmech.
  • s tim vykrádáním, když jsem hrál dao1, tak právě mi to přišlo jako mišmaš všeho, ale tam mi to díky hratelnosti a atmosféře přišlo ještě snesitelný a i přes tu určitou kýčovitost, jsem si hru fakt užil, DAO2 jsem podle toho co jsem čet a viděl asi ani nezkusim.. .
  • Cahir
    "Zaklínač, tudíž to, že dokáže porazit lukostřelce, dva rytíře a dvorního mága, to není nic překvapivého." - Mágové jsou v Sapkowského světě mnohem větší esa než Zaklínači. Nikdy nezestárnou a zaklínačská znamení považují pouťové triky. Zaklínač má proti mágovi šanci jedině v případě, že stojí kousek od něj a sejme ho dřív, než mág stihne čarovat. Ani to však nemusí být pravda, viz Vilgefortz. Ve výsledku není Zaklínač nic jiného než silnější, obratnější a odolnější bojovník.

    Ten trailer sice hezky vypadá, ale je trochu přihlouplý. Mág měl hned po zachránění krále vyvolat portál, aby mohli utéct, místo toho tam stojí jako trubky a čekají co bude. Přesto by i tak Zaklínače pravděpodobně usmažil, místo toho absolutně nereaguje, přičemž jsou mágové spoustu kouzel schopni vyvolat téměř okamžitě.
  • Umaroth
    Video je úchvatné, teď se jdu VELICE zajmat o dark edici.
  • Nj to jsou plody bioware marketingu, mladíci co jsou unešeni kruto husto přísnou ukázkou, jak už psal někdo výše, šminkování krve po obličeji a emo procházkou hl.hrdiny, při který jseem čekal, že každou chvíli upadne.

    Kam se hrabe na pragmatickýho zaklínče ;)
  • Když ne Geralta ,tak jedině Ciri :-)
  • chléb a hry :)
  • No právě Dragon age vykrádá právě Zaklínače, ale i další knižní tituly...
  • a oba dva by pak na kupu zmydlil barbar cohen
  • DarkHawk
    Jasně Arthas by proti Conanovi neměl šanci.
  • :-D jsem nevěřil že existuje člověk který si myslí že sh*t jako DA2 je lepší než Zaklínač 2 :-D
  • Conan by vyhral
  • Kolik ti je chlapče? 10?
  • Veskoslav
    Ale no tak. O něco se hádat člověk musí:) Furt lepší se hádat, jestli by Arthas porazil Conana než se hádat o politice;)
  • DarkHawk
    S tím nesouhlasím. Jo myslím Mágy s Kirkwallu. Chtělo by to to anketu.

    http://s.cdaction.pl/obrazki/geralt-vs-hawke_4b77.jpg
  • kotty
    Takhle jsem porovnavali neporovnatelne na zakladni skole. Ale preju prijemnou zabavu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší