Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli někdo nemá co vytknout Dragon Age II..........tak se ani nedivím, že to s hrami vypadá, tak jak to vypadá :) 

    • LessPh

      Mne teda DA2 maximalne sedlo a napodruhe jsem to vycistil na 100% na druhou nejtezsi obriznost.. treba u DAO jaem vzd vydrzel tak 2 hodiny max a smazal, zkousel jsem to nekolikrat. Ti kdo rikaji, ze DA2 je konzolove arpg hrali na easy, na vyssi obtiznosti je ten boj proste skvelej..

    • radim.zaty

      Přesně. U toho jsem si říkal, že pokud bych to chtěl vymazat z paměti, tak jen proto, jak velké zklamání to pro mě bylo. 

  • Davies182

    Rozhodně Life is Strange 1, protože ždímání emocí už potom nikdy v žádné hře nebylo tak brutálně krásné/smutné. 

  • Inquisitor

    Všechny. Mít deset let a oči navrch hlavy:)

    • zanek.s

      Mému synovi je 11 a nic než Minecraft ho nezajímá 😛

      Snad časem... 

      • MaxHovado

        Ono to přijde časem. A například It Takes Two hrajeme se synem (10 let) už několikátý týden (nehrajeme každý den) a stále nás to baví oba. Nikam nespěcháme a užíváme si ;) i když Minecraft je stálice.

        • zanek.s

          Zajímavý nápad. Myslím že je na to i slovenský fan překlad 

          • MaxHovado

            Překládám mu to sám "live" ;) Číst titulky stejně ještě nestíhá, a ani nechce - má pocit, že je to za trest :D Není to Pokemon komiks, na který má hafo času ;) Ale hratelnost je od Minecraftu o úroveň výš - rychlost, načasování, logické hádanky, rúzné vlastnosti postaviček, opravdová spolupráce (rozhodně ne tak triviální jako v Lego hrách)... navíc se každou úroveň mění, takže to baví i mě ;) Oba doporučujeme :D

  • KIMCID

    Souhlasím se seznamem , ale jak já říkám jedna hra je vždy ta nej.  Ale i když hraju hry od roku 1985. Pro mě bude vždy nej Hidden and Dangerous.

  • rozmaha se nam tu takovy nesvar

    misto recenzi je tu najednou temer pouze vata v podobe techto clanku

    zatimco by to melo byt naopak

    • triptich

      vidíš, mne sa zas články sekcie "téma" páčia stále viac a viac. kľudne sa môžu stať trvalou súčasťou games aj v čase bohatšom na recenzie. nie nešvár, ale príjemné rozšírenie webu.

    • Náhodou, tyhle články jsou velmi osvěžující. Jen houšť...

    • ales.smutny

      Byl bych strašně rád, kdyby byla spousta her, které by stály za recenzi. Jenže nejsou. Je extrémní sucho a jsem rád, když najdu dvě, tři věci, které stojí za pokus a zájem. Což sis mohl všimnout jak z kalendáře přehledových článků co vychází :)

      A k tomu, jak by to mělo být, netušil jsem, že je nějaký handbook, jak má herní web vypadat :) Mimochodem, tyhle tematické články jsou mnohonásobně  čtěnější než recenze na malé tituly a často i větší, takže zájem o tenhle druh obsahu je. A ty malé také recenzujeme, pokud nás zaujmou, ale aktuálně kde nic není... 🤷‍♂️

      • drasta

        Neni teda mozna na case prestat uplne ignorovat VR?

  • zanek.s

    Zaklínač 3 a Death Stranding 

    • MaxHovado

      Zaklínač 3... stovka hodin, kterou bych si dal znovu rád. Snad se dočkáme podobně rozmáchlé a inteligentí fantasy i v budoucnu.

  • skaven

    Planescape: Torment

    • Hzjena

      Sakra a to jsem myslel že budu první kdo ho zmíní :D Planescape je genesis, neopakovatelný a jedinečný. Praotec D&D rpg a mohu s klidem říct, že i kdybych už nikdy nehrál žádnou hru, tak umřu šťasný, že mohl a hrál zrovna tenhle masterpiece....

  • Ravencreast

    Za mě je to rozhodně Mass effect trilogie. Budování vztahu s posádkou v průběhu všech dílů a rozhodnuti co jsem musel učinit především ve 3. díle série..Na ty emoce už člověk nikdy nezapomene.

  • MaxHovado

    Za sebe: DEMO na Hlaf-Life 1 - kdy první setkání s vojáky bylo naprosto neskutečné :) Nikdy předtím jsem se necítil jako v "opravdovém" světě, kdy hlášky z jejich vysílaček mi naháněly husí kůži. Dnes běžná věc, tehdy neuvěřitelné "vaauuu" :D Hráli jsme jej s bratrem stále dokola, dokud jsme si nepořídili plnou hru (šetřili jsme si na originál a rozhodně jsme neprohloupili - dohráno několikrát).

  • Je toho dost. Urcite klasiky Fallout 1, 2 a New Vegas, prvni Witcher a Mass Effect, Deus Ex a z nedavne doby (tedy podle toho kdy jsem hry poprve dohral) DE Human Revolution a Mankind Divided. A treba jeste serii Shadowrun (Returns a pokracovani).

    • Derp_1337

      Shadowrun ma celkem vysokou znovu hratelnost. Je to fajn si to po pár letech dát znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit