Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Butters

    Toho je strašně moc ale první roli tady budou hrát příběhovky:  Fallout 1 / 2 - bezkonkurenčně... srdeční záležitost (možná i New Vegas)

    2. Last of US 1 / 2

    3. Mass Effect trilogie

    Asi by se tam vešel i zaklínač a Deus Ex a možná i pár adventur.

    • MaxHovado

      Fallout!!! Naprostý souhlas ;) Ta volnost, dospělost, ta hudba... stále se mi vybavuje i po těch letech.

  • Jednoznacne Dark Souls. Neco tak jineho jsem od te doby (cca 2013 pro me) opravdu nezazil. Ten prvotni zazitek s timto zanrem zapusobi nejspis na kazdeho (at uz dobre ci spatne), nicmene ja doufam, ze se nekdy objevi hra, ktera by ty pocity neznama a udivu ve mne dokazala vyvolat znovu. 

    Predstavuji si, ze takove velmi rozlehle MMO, kdy kazdy krucek dal znamena krok do mene probadane oblasti se stupnujicim se nebezpecim (neco jako v EVE online), jen vy a vase parta, zadna mapa, zadna guida, nahodna setkani, by mohlo mit neco do sebe.

  • triptich

    asi žiadnu. väčšinu hier som si užil aj vďaka aktuálnemu rozpoloženiu a životnej etape, v ktorej som ich hral. dnes by som už zrejme tie hry vnímal inak a kto vie, či by mali s aktuálnymi životnými skúsenosťami a poznatkami rovnaký dopad.

    ale nebránil by som sa zažiť ešte raz to očarenie svetom baldurs gate, rome total war, alebo ten prvý pocit z doom 3, ktorý bol... iný ako som čakal. prvé kroky s cate archer v no one lives forever, fascinácia otvoreným svetom far cry. za tie roky hry poskytli nepreberné množstvo emócií, ktoré stoja za zapamätanie a človek by ich chcel prežívať zas a znovu.

  • Vážně jsem úplně první, který zmiňuje Mass Effect?

  • Vůbec nechápu, že v celé diskusi chybí Outer Wilds. Skvělá exploration hra, která právě stojí na tom odhalování světa a jeho fungování. Spousta lokací je na začátku nedostupná ne tím, že nemáte nějaký klíč. Ale jen tím, že nevíte jak je otevřít. Takže ta hra prostě podruhé nemůže být stejná jako poprvé, protože už ty znalosti máte a můžete tou hrou projít v úplně jiném pořadí, než je zamýšleno :-/

    Takže tohle je hra, kteoru si lze fakt naplno užít jen poprvé. A na podruhé by to chtělo ztrátu paměti.

  • Dark souls

  • Beep_Beep_I_am_Jeep

    Mafia, Firewatch, Death Stranding, It Takes Two, What Remains of Edith Finch.

  • Sierra117

     Prvního stalkera a Torment: Tides of Numenera. Rhinin dej mě po dlouhý době celkem příjemne dojal :) 

  • Určitě bych chtěl své poprvé ve Feablu 1. Na tu hru a karma systém nikdy nezapomenu.

    • ravux

      Az na to, ze jsi uz zapomnel i to, jak se to spravne pise.

      • No a co ?

  • KrPa

    valkyria chronicles 4, horizon zero dawn, metro last light, homeworld 1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit