Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moryk87

    Fallout 1, 2

    • MaxHovado

      Fallout!!! Naprostý souhlas 😉 Ta volnost, dospělost, ta hudba... stále se mi vybavuje i po těch letech.

  • omiklon

    Metal Gear Solid jedna až nevím kolik..

    Chrono Trigger

    a z novějších her asi Kingdom Come, hru jsem dá se říct projel 3x na 100%, ale při poslením průchou jsem zažíval nejedno deja vu..

  • Maxianimal

    Metal Gear Solid (především jedničku) a návrat do těch let...


  • 0011

    Takovýhle mindset jsem měl taky, ale nepotřebuju hru zapomenout abych si jí užil znovu. Nedokážu spočítat kolikrát jsem dohrál oba Baldury, Kotory, F.E.A.R, nové Deusy, Breath of the Wild jsem dohrál jenom letos 2X. Některé hry mám zkrátka jako takový "comfort food" a k některým z nich se vracím právě proto, že je znám - mnohdy nazpaměť - nehledě na to, že jsou hráči i žurnalisty považovány za legendy. A pak jsou hry s náhodně generovanou mapou, nebo obsahem od komunity jako Heroes of Might & Magic 3, to je mor...

  • Já bych rád vytěsnil Syberii 1+2. Enoce to určitě opět vybudí, ale prostě už víte co a jak...

  • Standa78

    Asi trosku netradicne zvolim rts a to supreme commander. Ve sve dobe dokonala grafika a kvanta jednotek. Co mne ale dostalo ze tam byly opravdove frontove strety kdy postupujciho nepritele v posledni chvili zastavilo nekolik bombarderu poslanych v zoufalstvi jeste pred vytvorenim kompletni letky. To proste bylo naproste wow ( nemyslim world of warcraft)

    • Derp_1337

      A nebo ty momenty v Supreme Commander, kdy hráč projel skoro celou misi a těsně před koncem AI dokázala najít skulinu v hráčově obraně a obrátit celou misi a člověk prohrál.

      Prostě neskutečná AI v Supreme Commander!!! Ještě jsem se v žádné jiné RTS tolik nezapotil (nepočítám ty případy, kdy AI podvádí a de facto cheatuje, aby vyrovnala své šance)

  • Carnage666

    Life is Strange 1, Fallout 3, KOToR, Mafia a asi Zaklínač 3 no. Každou z těch her si rád jednou za pár lét dávám znova teda až na Fallout 3 ta hra je buď rozbitá a nebo mě prostě přestane v půlce bavit, zpětně to není nic extra ale mam na ní pěkný vzpomínky právě z toho poprvé.

    • Carnage666

      Jo a zapomněl jsem na FF7 Crisis Core.

  • gothic a last of us jo to byly časy hodit se na škole na týden marod kvůli gothicu :D

  • Corejec

    Opravdu v tom seznamu i v diskuzi chybí Spec Ops: The Line. Ta neskutečná rozpolcenost, kdy člověk neví, jestli to co dělá je správně nebo ne, překvapení jaké důsledky jeho jednání má (i když vlastně není na výběr) to se nedá opakovat. Výjimečná hra. Vlastně film. Ale skvělý. 

  • Deus Ex , Portal, nebo třeba Zelda Botw - ten pocit z prozkoumávání světa bych chtěl zažít znova..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit