Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový Zákon? Ne. Ovšem Bible není jenom Nový zákon, jak dobře víš. V různých odnožích křesťanství se přilládá jednotlivým částem Bible různý význam (a různé interpretace), ale neříkej mi, že pro katolíky je Starý zákon nic, to prostě není pravda.
  • Potlesk mistře, to že mi tu vypíšeš celou Toru nic nezmění na tom, že se jedná o židokřesťanského boha. Pro křesťana je ale určující pouze Nový zákon, co na tom nechápeš? To že tehdy přikázal bůh, jdi tam a pobij je, se týká pouze oné doby a jedná se pouze o Israel - a hlavně nevztahuje se to na budoucnost. Pane vy jste divný...
  • Ále AG = Assassins Greed :-) Holt došlo k zámněně písmena. Íčka ulítnou občas každému... AC udělal jako obvykle z Templářů Bad Guys...
  • Ono zbytečné reagovat, ale budíž, ani jedno si nečetl, pokud bys četl, nikdy nemůžeš srovnat Nový zákon s Koránem a mluvit o podezřelé podobnosti...
  • Opět opakuji, přečti si Korán a pak mi znovu řekni že já jsem Islamofob !!!

    Pokud oslavuješ nepřítele tvého lidu, pak opravdu nechápu tvé myšlenkové pochody... A nebo že bys byl původem Turek? To by pak mnohé vysvětlovalo...
  • Tohle jse,, přiznám se, nepochopil. Kde píšu něco o Starém nebo Novém zákoně?
  • Eh... to byl odkaz na Assassins Creed. Víš, to je ta hra, jejímž zasazením v historii se zabývá ten článek, pod kterým jsi rozpoutal svou křížovou výpravu.

    PS: členové žili, s měkkým "i", neb členové jsou životní :-)
  • Templáři, opět lež ála AG. Templáři narozdíl od jiných byl čistě mnišský řád, resp. řád bojových mnichů. Stal se nejbohatším řádem své doby a přitom jeho členové stále žily odříkavým způsobem života.

    K těm školám, možné je vše...
  • Áha, váš antisemitismus mnohé vysvětluje...
  • Copak se zlobíš, klídek nebo by ti mohla prasknout cévka. O Janičářích doslova lhal, zbytek jen subjektivně fabuloval...

    Takže ty bys byl radši, kdyby tě smetla kultura jiná? Docela slušné plivnutí do oka tvých předků...
  • Tady mi neustále i výše vypisuješ kousky z Tóry, kde je něco z Nového zákona?

    Díky křesťanství máš dnes auta/elektřinu atd. protože postupem doby docházelo k reformám církve. Kdybys žil v muslimské zemi, máš leda tak kulové, protože tam se nic reformovat nedá... Islám nemá téměř nic společného s křesťanstvím, je to víceméně obšlehnutá a upravená Tora a bohužel i Talmud.

    Inkvizice je demonizovaná, téměř každý měl možnost vyváznout. Pominuli Španělské čistky židů...
  • Prej diky bohu :D To mi pripomina Cimrmana: "Jsem bezvyhradny ateista, az se bojim, ze me pan buh potresta" :)
  • Chlape chlape, Nový zákon, nikoli Starý zákon... Pak bys nemohl napsat takový nesmysl jako že jsi sou velmi podobné... Četl si leda tak velké kulové...
  • Je videt ze jste sám nikde nebyl. Já nebyl z oněch zemí které jsem zmiňoval pouze v Alžírsku. V Řecku jsou úžasní silně věřící lidé. V Londýně a Paříží no go zones nejsou pro srandu králíkům, nutno podotknout že se jedná o muslimské čtvrtě, kam ani policajt nezavítá.

    Islam jé zrůdné náboženství, je to totalitní ideologie. Zjistěte si o tom něco více, aby jste nepsal takové bláboly, jako že Islám je náboženství jako káždé jiné... Protože rozhodně není...
  • Ano souhlasím, ale nic na tom jak to vidí muslimové to nemnění...
  • pojem "bílá kultura" jsem nikdy neslyšel. Co to má znamenat?
  • Nezbývá než přijmout následující vysvětlení: české univerzity ovládají templáři, kteří zde v rámci svého zločinného plánu na ovládnutí světa úmyslně glorifikují své bývalé nepřátele. Logické, jednoduché a elegantní vysvětlení - musí být tedy správné...
  • Díkybohu že jsem ateista :D ..a halucinace jiných tím pádem neřeším..
  • Tak on nám chybí i smysl pro humor?

    Mimochodem, o kus víš jsi po mě chtěl, abych si přečetl Bibli a Korán (po té, co jsi "odsoudil" Jméno růže jako "fiktivní román" (já myslím že to je skutečný román, mám ho v knihovničce a vypadá reálně). Jistě tě potěší, že jsem Bibli i Korán četl. Byly... podezřele podobné :-)
  • Ten sultán vypadá legračně... Jako by mu zarazili hlavu do obří cibule *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit