Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle... a ted prosim pozor, je to revolucni myslenka... co takhle, kdyby si tu hru kazdy hral jak chce?
  • Presne.. lidi vyzdvihuji do nebes Cities Skylines jako modlu budovatelskych strategii, pritom to nenabizi nic, co by nemel Sim City 4 s par modama... Naopak to ma min funkci....
  • walltar
    No nevím, osobně bych nováčkům zrovna autopilota co lítá za ně nedoporučil... Jakmile ho jednou začneš používat, tak už ho používáš pořád. Spíš je lepší se ty manévry naučit sám a začít autopilot používat později.

    Prostě jen na takové to klasické obejití rutiny... třeba stavím meziplanetární loď na orbitě, tak mechjeba použiju aby mě dostal ty kousky na 100/100 orbitu a potom si je manuálně zadokuju tam kam potřebuju.

    Co má ale mechjeb dobré, tak manoeuvre planner, který člověku nahodí rychle manévry které potřebuje. I když pro meziplanetární let používám spíš protractor, to je větší sranda.
  • nesouhlasím, létat od začátku s autopilotem připraví o značnou část zábavy při objevování problémů a jejich následném překonávání *4*
  • ano, a ta dojmologie mě říká, že je Kerbal ve všech směrech (snad krom grafiky) lepší hrou než Call of Duty, tudíž si zaslouží vyšší hodnocení *4*
  • Shania
    Mechjeb, flight assistant a dalších 50 modů, bych to nehrál. Složitější manévry fakt nezvládám, se klidně přiznám, ale i kdyby, tak možnost snadného manévrovaní při vyšších zrychleních jsou k nezaplacení.

    Hlavně pro nováčkům bych autopilota doporučil, líp pak pochopí jak má manévry fungují, než kdyby se to učili bez něj.
  • Shania
    Teď když jde používat jiná komprese textur, tak to s tím nárůstem paměti už není taková hrůza, ale pořád je co zlepšovat. Už se hra předělává na novou verzi Unity, tak by mělo dojít k zlepšení, včetně funkřního 64 bit klienta, snad to nepotrvá dlouho.
  • Este by som doplnil ako velke plus komunitu okolo tejto hry. S KSP to taham uz od verzie 0.19 a taku priatelsku a pomocnu komunitu som este pri ziadnej hre nevidel
  • Tak osobně jsem Mechjeb nikdy nepoužil, ale chápu, že kdo má nahráno stovky hodin a staví si například obří orbitální stanici na Duně, asi ho nebude příliš vzrušovat dělat všechny úkoly ručmo, některé úkony si zautomatizuje a věnuje se tomu, co ho baví.
  • walltar
    No tak to že toho mám nalítáno tolik, že mě nebaví provádět manévry je vcelku normální výmluva... Osobně mě třeba takový ten klasický Start, otočka, cirkularizace až tak nebaví... hlavně když letím podesátý s tou úplně stejnou raketou protože potřebuju satelit kterej by pokryl nějakou další planetu.

    Akorát moje rakety většinou Mechjeb nezvládne takže si je stejně musím odpilotovat sám. *1*
  • walltar
    Samozřejmě, že používám.
  • Recenze vystihuje chyby hry, i její klady, oceňuji.
    Ale dožadovat se mít ve hře jako stock součást automatického pilota?!?!?
    A co takhle i mod pro automatickou výstavbu raket? A co takhle pak jen zapnout hru, přijmout kontrakt a zmáčknout "Start Auto".
    Mechjeb je pro lemply co neumějí létat a nechápou podstatu hry (a výmluvy typu, že "už toho mám nalétáno tolik, že už mě ty manévry nebaví provádět"?!? - ale no tak...)

    Zkuste si módy KIS a KAS (Kontejnery a montáž předmětů ve hře (tedy takový Minecraft v KSP :) ), Precise Node (lépe se člověk trefí k dalekým objektům) , Window Plan Launcher (ten vám i ukáže kdy je nejvhodnější čas se nechat vypálit k jiným tělesům), Stage Recovery (ten vás pak motivuje nenechat odpadlé části jen se rozstřískat o zem, ale i zachovat je a ušetřit) a pro Hardcore blázny třeba Remote Tech (ten přidává spoždění signálů pro nepilotované satelity a nutnost si vytvořit satelitní síť k pokrytí signálu - prostě sranda plánovat třeba 10 minut dopředu manévr a pak ho nebejt schopnej už jakkoliv ovlivnit :D )
  • http://forum.kerbalspaceprogram.com/threads/59005-1-0-Release-5-0-April-28-2015-Active-Texture-Management-Save-RAM!

    nepoužíváš? od takových 25 modů je to nutnost
  • jsou prostě hry které nejsou pro akční voly co chtějí lítat se čtyřma čudlíkama a myší.
    ono celkově hry degenerovaly do jednoduchých ovládacích úkonů zejména u strategií a rpg je to tragika
  • lukas to recenzoval ted v levelu
  • PreidaQ
    Tahle hra je opravdový Sandbox s velkým S. S těmi bugy a nedodělanostmi to osobně nevidím zase tak špatně (pokud člověk zůstává jakž takž v rozumných mezích). Největší předností je neskutečný vzdělávací potenciál, protože nic vám nepomůže vesmírné lety pochopit lépe než KSP. A kromě toho, třeba moje první přistání na měsíci se může řadit mezi ty nejlepší herní okamžiky mého života.

    Za mě (minimálně i tak nějak z principu) jasné absolutorium.
  • Jack1947
    Jako Minecraft? Pff radši néé. *3*
  • Upřímně jsem zklamaný, že recenzi nepsal Lukáš. No ale za ten výborný gamesplay mu to odpouštím. *3*

    Hodnocení 8 je ok. Hra vážně není bez chyb a narazit na nějakou technickou nepříjemnost se dá docela snadno. Hodnocení je tedy správně přísné. Škoda, že takto přísní nejste i u jiných her.

    KSP je jen pro určité typy lidí. Je to ale hra, kterou já hrdě ukazuju svému okolí jako příklad dobré hry. Zatímco za celou řadu her bych se styděl, za KSP ani náhodou. Grafika je velmi zjednodušená a má značné rezervy. Přesto se mi líbí, ale bral bych lepší. Aspoň že obyvatelé Kerbalu jsou fakt vtipní a když mi některý umře, je mi to fakt líto. Na hře se mi líbí snaha ukázat, jak je vlastně strašně těžký celý ten vesmírný program a to my hráči KSP to máme velmi zjednodušené! KSP osobně nepovažuju za simulátor. Je jen na půl cesty k simulátoru.

    KSP je koncepcí ojedinělý. Má dobře udělané herní mechaniky. Není bez chyb. Je ale pro ty správné hráče opravdu nekonečnou zábavou. A to vše za nějakých 30 Euro (já to kupoval ještě za dvacet). Jen musíte překonat první nezdary a naučit se žít s ne úplně ideálním technickým stavem hry.
  • walltar
    Super... Tak na to budu čekat
  • Vidlec
    Teď psali v devblogu, že portují na Unity 5. Což znamená 64b vývojové tooly = 64b hra. Bude lépe :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit