Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 150 000 £ vyzbieranych :)
  • mají 150 k a 5031 .....to jsem necekal takovou rychlost
  • Sr_Lobo
    Super, tak dneska muzu jit s klidem spat ze muj Baron pomohl dobre veci , protoze 150 tacu za jeden den je slusny skore *5*
  • Llour
    SEČ 23:04:23 a 150 000 liber *14* *14*
  • Už mají 150. :)

    Teď už jen těch zbylých 50%
  • septicflesh
    ty krávo 150k
    • Koukám na to také, jak blázen...půl dne sem pryč a taková částka *4* Což mě moc těší, že je o ten projekt takový zájem. A jak sem na jiné diskuzi před Vánoci slíbil, tak také něco přidám...na hru, sice to je za dlouho, se těším. Myslím, že celé Warhorse studio může dnes konečně v klidu spát.
  • Tisíc komentů za jeden den? Bravo, to tu neměl snad žádnej článek... :D
    • http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711

      jeden jo :D
      • Vávra prostě hýbe českou herní scénou... a to už od dob Mafie *5*
      • A zase ten Vávra :D
  • kulhy_parici_spici
    Zapekl jsem digitálního Barona. Díky Warhorse, budíte ve mně národní cítění. :D
  • Sakra, mají už přes 140. Oni těch 150 dneska možná daj!.
    • Erien
      145 to víš že dají a s přehledem. Mnohem zajímavější je tahle statistika http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
      • USER47
        Kicktraq ti zatím neřekne vůbec nic. Ta současná kalkulace nepočítá s nevyhnutelným zpomalením po prvních dnech, takže ty čísla jsou nesmyslný. Teprve až bude dost dat na výpočet v záložce Projection, začne se to blížit reálnejm možnostem.
        • Erien
          Samozřejmě to počítá jen aktualní úbytek, ale časem to bude přesnější. A tímhle ani nechci říct že by to vybralo 4 miliony o tom pochybuju. Spíš bude zajimavé tu statistiku sledovat, kolik by to mohlo být.
      • spise by me zajimalo narodnostni zastoupeni
  • Až tohle uvidí Bakala, tak se jim vysere na nějaký dofinancovávání z vlastních zdrojů a řekne jim, že musí stačit to co vyberou na Kickstarteru *1*
    • To by byla pěkná sviňárna, ale snad k tomu nedojde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit