Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Večer se Dan Vávra ožere jak prase.

    S tímto moudrem se s vámi loučím a přeji krásné sny.
    • Zaslouží si to. http://s18.postimg.org/y17ldgyqv/6bso0.gif *1*
  • Keyz
    Dojmy o Kingdom Come: Deliverance od RPS
    http://www.rockpapershotgun.com/2014/01/22/mega-impressions-kingdom-come-deliverance/
  • Nekdo se tady ptal na nejoptimističtější Danův odhad situace vývoje prvních dnů kampaně na Kickstarteru. Tady je aktuální odpověď od Warhorse Studios:

    "We made some predictions and slightly over 100k in 24hours was our highly optimistic version. 165k in abou 13 hours? You guys rock! We love you all! PS: Most of the team is asleep right now as there is 1a.m. in Prague. I want to see their faces in the morning!"
  • Asi jsem slaboch, ale když jsem viděl to video na Kickstarteru, ukápla mi slza. Tohle je hra, na kterou čekám už tak dlouho a co víc, je to česká hra. Samozřejmě jsem ji podpořil a budu se těšit, jak se bude celému projektu dařit. Já velmi doufám, že se to podaří dotáhnout. Našlápnuto mají skvěle, aspoň doufám.

    Jak už tu mnozí napsali, nyní je potřeba informovat o hře další hráče a klidně i nehráče. Dan zatím ukazuje, že ví, co dělá a že to dělá dobře.
  • 170 000liber krása... teď přichází na řadu Amerika pánové... kolem oběda čekám 300.00...
    • Podle současného vývoje odhaduji, že by mohlo být dosaženo 300 000 GBP v pátek okolo šesté hodiny večer. Kolem dnešního oběda by mohli dosáhnout 220 000 GBP.
    • A zitra odpoledne cekam, ze po Vaclavaku bude behat nahaty Dan Vavra a nemalo lidi se k nemu prida.
      • smejki
        A bude zpívat "Warriors of the World!"
        Já mu budu držet noty.
  • Cosi
    Gimme your money! http://imageshack.com/a/img21/1296/9gs3.jpg
    • Vyborne by bylo udelat gif, to se Danovi opravdu povedlo, zaroven by meli do hry pridat easter egg ozraleho vesnicana, ktery bude vypadat jako Dan, bude chodit po okoli a zebrat penize prave s touto hlaskou, neni nutne ji predabovavat, je vynikajici.
      • x_ander
        Doufám, že si tohle Dan přečte, protože to v té hře prostě musí být :-D
      • Cosi
        Tady je Gif sdílejte, šiřte dále: https://imgflip.com/gif/6bso0
        Meme: http://memecreator.cz/media/created/god4g3.jpg
  • jako čekal jsem víc než jen kopírku mount and blade warband. radši si dám chivalry medieval warfare. tady meli publisheri pravdu a tohle neni atraktivni hra.
    nemluve o technickem provedeni, ty animace hruza
    • Zabanujte ten hnuj co napsal tento komentář na který reaguji admini.Děkuji
      • Když na jednom foru co tady někdo postoval bylo napsáno že to bude myšleno jako chystanej "Mount and blade III" tak ten člověk co to napsal je na facku a na zabanování! Tak to řeknu takhle ty hry bude lepší prostě neporovnávat protože tim pádem budou dosti odlišné,takže každá znich je(bude) něčím originální a na KCD se těším a doufám že lidé nebudou zklamáni jelikož se tam má odehrát "pouze" jedna velká bitva a jinak souboje 1vs1.
        • O to nejde.Jde celkově o jeho posty jako takové, které jsou na urovni dítěte v předškolním věku.Připočteme-li k tomu ten fakt s + a - co si přidává jak d*ment doslova tak není v tomto případě co řešit. :)
    • Právě že tohle bude od Mount and Blade velmi odlišný už jen z toho důvodu že to bude first-person a nebude to mít multiplayer.
      tim pádem to prostě na MaB(Warband,později Bannerlord) mít nebude ať si je grafika a hratelnost či příběh(né moc ovlivnitelný) sebelepší jakkoli.
    • I kdyby tam Dan začal před kamerou sr*t atomové hřiby tak bys stále mektal jen o tom, jak bys čekal víc... Tady není problém u Dana ani u projektu, ale u tebe a dobře to víš ...
    • walltar
      Hlavně těch 164K Liber v prvním dnu vyloženě ukazuje, jak je to neatraktivní hra. *7*

      Ale tak kdyby tohle nenapsal, tak to ani není joe. Určitě se hned cítí líp.
    • Ty máš dost chlapče *1*
    • Superman_z_pekla
      Trol nakažený Chaosem detekován. Smrt upálením ve jménu boha Císaře!
      • I m behind you Brother Superma_z_pekla. For Ultramar! CHARGE!
    • P.S.
      jinak vavra si mohl dat alespon tu namahu a trochu procvicit anglickou vyslovnost skoro jsem mu nerozumel a to pri tom plynule mluvim anglicky.
      • nj vyslovnost ma spatnou ale je mu v pohode rozumet kazde slovo ..
      • wenceslaus
        Jestli ti taky někdo plynule rozumí :-)
      • Kdybys pri svem studiu anglictiny mluvil s nekym jinym, nez se zdi a nemel otocenou ucebnici o 180°, tak bys mu rozumnel.
      • Superman_z_pekla
        Ty a mluvit anglicky? Neumíš psát ani česky pako. Jinak angličtina byla naprosto v pohodě, to jenom ty jsi retardovaný trolí odpad.
        • Butthurt!!!!!!!!!!!!!!
        • Mě jen zajímá proč pořád a nepoučitelně reagujete na trolling ?
        • proč zase píšeš pod jinym nickem vesko *11* *11*
          • Veskoslav
            Proč bych to asi dělal debille?
  • People ask about Acts, so here is some explanation: Kingdom Come: Deliverance, Act I, as it is planned, is a full scale, stand-alone game. It has 30+ hours of gameplay, complete open world map, all quests and closed story line. Most (if not all) game mechanics described above will be included: horse riding, combat, castle sieges, there will be at least one large-scale battle. Acts II & III extend the story, add new environment in separate maps, new quests, gear and weapons. They will also add new quests to the map of Act I. It will be possible to travel between maps of all Acts, some quests will require you to visit all of them.

    We definitely intend to make Acts II & III and release them as soon as possible. However, our funding and schedule does not reach past first Act. We will finalize our plans for the release of Acts II & III when we get closer to the release date of Act I. For these reasons we don’t want to offer and promise them as a Kickstarter reward in their own right. We want to use them as a token of our gratitude to higher tiers backers, but you should think about it more like 100% discount offer than a guaranteed reward.
  • FAQ z Kickstarter (omlouvám se, zda to zde už bylo)

    ?: What language versions do you plan?
    ----------------------------------------------------------------
    !: We’re creating the game in English and with English voiceovers. We would like to make French, Italian, German and Spanish versions of the game as well.

    Our past experience also suggests there will be a Polish, Russian and Czech version of the game, not necessarily with voiceovers, though.
    • U mě český dabing zážitek prohlubuje nedokážu si představit Mafii bez cz dabingu ..že v té době většina obyvatel mluvila německy je irelevantní i když se možná najde pár nadšenců co budou hrát v nemčině.
    • Kravicka
      Ceska hra, odehravajici se na ''Ceskem'' uzemi bez ''ceskeho'' dabingu by bylo docela zklamani.
      • radeji kvalitni anglicky dabing nez obvykle spatny cesky ... resp. at tam je, ale at se i u nas prodava multi verze a at jdou vypnout titulky odvadejici pozornost ..
      • XXDarthVaderXX
        Zvlášť když v té době většina národa mluvila NĚMECKY :-D
        Což se ani nelze divit, když naše území spadalo pod Svatou říší římskou *3*
      • ceska hra odehravajici se na ceskem uzemi kde 30% lidi mluvilo cesky a to znamena skutecne cesky, ne tim dobrovskeho/ jungmanovym paskvilem a 70% nemecky. Doporucuji nejdriv odlozit ucebnici dejepisu pro zakladni skolu a pote se podivat na nejake fundovanejsi clanky, pak pochopis problematiku sudet, ktere tu sou od 12st. a problematiku ceskeho jazyka. Me teda ceska verze nechybi, ackoliv chapu ze preklady pana Kanturka jsou fantasticke, i tak jsem nenasel nic co by se v anglictine nedalo rici lepe nez v cestine.
        • walltar
          Já bych si klidně CZ s dabingem zahrál, ale musel by mít televizní kvalitu někdy před 20+ lety ... o dabing od dnešních dabérů za dumpingové ceny, vážně nemám zájem. Takže já jsem taky za pořádné jedno namluvení, než 10 špatných.
          • XXDarthVaderXX
            Také bych bral v potaz to, že AJ byl, je a bude naproti CZ stále hodně podobná. Dát tam vhodnou Češtinu(+ by tam pro realističnost měla být NJ)? Pánové a dámy, kdo by tomu pořádně rozuměl? Pomalu nikdo.
          • Naprosto souhlasim, kvuli novym cesky daberum jsem musel zacit prohlubovat sve znalosti francouzstiny, spanelstiny a nemciny, nez poslouchat ten otresny preklad, to se ten cizi jazyk radeji naucim, byt by me to melo stat mnohokrat vic usili, nez jedno zhlednuti spatne nadabovaneho filmu.
          • Keyz
            Přesně. Kvalitně EN + CZ titulky by snad mělo být. Další dabované jazyk mě jsou osobně jedno, ale kdyby to bylo CZ, tak bych to vyzkoušel. Třeba by to překvapilo. I to je možný.
        • Nemluvily v te dobe cesky predevsim nejniz postavene socialni vrstvy obyvatel? Spodina.
          • ne
      • Veskoslav
        Tak ono je pochopitelné docela. Ale někde říkali, že pokud budou finance, tak vznikne i český, polský a ruský dabing. A osobně mám rád pouze dvě hry v českém dabingu. Warcraft 3 a kupodivu 1. zaklínač, u druhého polština+české titulky.
        • Chybí ti tam Mafie 1.
        • A propó, dá se někde legálně sehnat ten Warcraft 3 s čekým dabingem? Na Battlenetu to nemaj :).
          • wenceslaus
            Ne! Jen to ne! :-DD Trhal jsem se u něj smíchy.
            • Přesně :D, byl to neskutečnej zážitek... akorát jsem tehdy měl buhvíjakou kopii a teď už to nejde rozumně sehnat :-(
          • Veskoslav
            Taky jsem měl problém. Nakonec jsem koupil na aukru. Všechno v pohodě, problém byl jenom sehnat poslední verzi patche na český dabing, aby jel i battlenet. Jinak digitální kopie je v angličtině i když máš médium v češtině.
  • A pojďme to trochu šířit! Zatím jsem to jen řekl všem koho jsem potkal a napsal to do pár herních skupin na FB. Asi zitra prolezu nějaké servery v hrách a nabouchám jim tam link na kickstarter :-D.
    • Bylo by fajn, kdyby dal echo treba Angy Joe (na kanalu youtube), Yogscast, Athenewins, ale to by museli mit seriozni zajem, vsichni vyse uvedeni by podle meho nazoru meli byt Kingdom Come: Deliverance nadseni.
      • To oni ale ze zásady nedělaj, přeci jen koncept může být sebelepší, ale když to nedopadne tak je to může poškodit.
      • Keyz
        Možná i TotalBiscuit který často nadává na hovadiny v PC hrách a kvalita grafiky.

        I když většinou se věnuje něčemu co může hrát. Tohle zatím hrát nemůže.
        • Zrovna dneska se k tomu TB částečně vyjadřoval i když v rámci toho že si Xbox platí skrze Machinimu youtubery aby promovali jejich hry a říkal že promoval jen za prachy na živo,myslim že si chce udržet určitou profesionalitu
    • Hmm já znám jen jednoho člověka co hraje :)
    • ucho
      neměli by to spíš hodit na steam do greenlightu (jestli to ještě frčí)? tím se to dostane mezi další lidi...
    • To já bych také rád šířil aspoň slovně, ale asi by na mě každý v mém okolí nechápavě koukal *1* Bohužel mezi kámošema sem jediný hráč...tak to asi musím zatáhnout za ně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit