Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikde jsem se nedočetl jestli se ve hre budou vyskytovat nemoci nebo jestli muzes něco chytit atd.... *5*
    • urcite mor, a celu hru budes lezat na posteli nech je to realisticke *1*
      • mor budou roznaset krysi a bude jich vic a vic a vic moru kdyz mrtvoly nebudes ulizet....originalni ne?
    • walltar
      Jen pohlavně přenosné ...
      • kterych se ctenari games.cz obavat nemusi
  • Jsem blbej já, když si myslím že 9 čtverečních km = 9X9 nebo diskutující na EG co tvrdí, že je to 3X3? :-D
    • Typickej paran, od rana do vecera na PC pak se nema cas ucit. Zakladni skolu proparil :D
    • To jste fakt takový idi*ti nebo děti ze základní školy to už je fakt po několikáte co se někdo na tohle ptá.. *7*
    • asi ty, nerika se tomu ctverec pro nic za nic (to je po staru na druhou, takze 3*3=km ctverecnich)
      • Tak jsem teda blbej. Je vidět, že jsem za ty 4 roky od poslední matematiky ledacos zapomněl :-(
        • walltar
          Njn, ale zapomenout výpočet obsahu čtverce je fakt síla.
          • nj tohle snad ani neni o matematice a zapomenuti vzorce .. tohle v kategorii: Kdyz nakup stoji 33 korun, ja dam prodavacce 50ti korunu, kolik mi vrati ?
          • Jsem spíš uměleckýho zaměření, jakožto grafik. Přírodní vědy pro mě byly vždycky španělská vesnice, kterou jsem proplouval s taháky.
            • Knoxx: A díky vám mi tahle situace už nehrozí :-D
            • To jsou základní znalosti to nemá s matematikou nic společného. Jaj to by bylo vtipné kdyby si šel kupovat pozemek např. na barák který má 80m2 v domění 80x80 *1*
            • ... anonym: Předešlý ročníky jsem nedělal já, proto jsem psal o letošním ročníku.

              Wenceslaus: Setkám i když né se vším zmiňovaným, nedělám DTP a na to ostatní jsou aplikace a google. Nechci se tím nějak hájit, ale mám prostě na vzorečky a čísla špatnou paměť.
            • Když se dívám na předešlé ročníky, tak to vypadá spíš jak práce ve Wordu...

              https://www.google.cz/search?q=mezi+bloky&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YuHgUumOJPT2ygObwICAAg&sqi=2&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=695&bih=343
            • wenceslaus
              Hmm... ty se jako grafik nesetkáš s matematikou? Poměr stran, Mpx, DPI, přepočty formátů...
            • ...anonym: Zajdi na letošní festival Mezibloky, ponese mý logo.
            • Tak aspoň doufám, že nejsí takový grafik jako matematik...
    • S = a . a

      9x9 = 18m2
      3x3 = 9m2

      Stačí takhle?
      • http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/53/1_km2.png/793px-1_km2.png
        Je 9 devět na 9, žádný 3 na 3.

        Edit: Beru zpět.
        • Jaký je v tom rozdíl?
          • Asharak
            Asi 387M čtverečních kilometrů (jk)
      • Jsem id*ot :)

        9x9 = 81km2
        3x3 = 9km2
  • wenceslaus
    http://www.kickstarter.com/projects/11447722/rubber-band-machine-gun-0/?ref=kicktraq
    • wenceslaus
      http://www.kickstarter.com/projects/1164366293/just-print-play-international-collaboration?ref=home_popular
    • wenceslaus
      Pardon, mela být reakce ale muj mobil ma debilni vkladani odkazu...
  • JD už na Eurogameru útočí, zmizel například komentář, který polemizoval nad známkou 9/10 pro DAII v kontrastu s kritikou KC.
    • proč vlastně džedáj " *1* to chodí někde v kostýmu po ulici,jako ***il? *1*
  • DeDy
    Pět důvodů proč podpořím KC: D
    1. Dan je šílenec v přístupu ke hrám
    2. Což dokazuje ve videu
    3. Které ukazuje skvělé herní mechaniky a atmosféru
    4. V týmu je i génius Martin Klíma!
    5. Vlastenectví
    Jen by mě zajímalo zda se bude střídat den / noc a bude nutné se i pravidelně vyspat, jinak bude postava unavená.
    • Podle Rockpaper shotgun se den a noc střídat budou... psali tam něco o hodině a půl trvajícím herním dni a nutností se vyspat alespoň jednou za 48 hodin, jinak začnou klesat statistiky a stamina.
  • Vyzerá to luxusne, ale Q4 2015? Akoby ma Star Citizen dostatočne nemučil *15*
  • Tak Bakala už může v klidu poslat peníze do Warhorse *1* Už jen 90tis. £. Jsem zvědav, co za věc vypustí Vávra, při dosazení čáskty.
  • Mam dotaz . Jaké sou pravidla když projekt na kickstarteru vybere např. 200+%? Může si firma přebytek peněz nechat na jiný projekt? Jinak Kingdom come fandím , myslím že se jim těch pár:) možná hodně , procent navíc bude hodit.
    • wenceslaus
      Ber to trochu jako předobjednávky. Takže ano, nechá si je. Co zbyde po pokrytí nákladů je prostě zisk (jasně, ještě daně atd.)
      Hezký je například pronekt papírový vlaštovky na dálkový ovládání, co místo pár tisíc dolarů vybral milion... Autoři tak musí udělat desetitisíce vlaštovek a rozeslat je po světě, ale mají milion dolarú....
      • wenceslaus
        Podobný to měl i totsční kulomet na gumičky.... lidé fakt netuší coby :-D
        • http://www.kickstarter.com/projects/11447722/rubber-band-machine-gun-0?ref=live
        • Nějaký link by nebyl?
    • Vše co vybere (i navíc), to dostane. Celková částka se zkrouhne akorát o daň a provizi Kickstarteru.
    • x_ander
      Moc nerozumím, jak jsi to myslel. Pokud vybere víc než požadovanou částku a má tak přebytek (tzn. 300k +), tak většinou oznámí nějaké stretch goals, tzn. pokud vyberou třeba 350k, tak do hry zahrnou i další jazyky, pokud 400k, tak přidají víc questů, pokud 500k, tak bude větší herní svět atp.

      Ale pokud jsi to myslel tak, že nevyberou všechno, o co žádají (třeba 200k +), tak bude projekt neúspěšný, nikomu se žádné peníze nestrhnou a je konec.
      • DeDy
        Jenže přidávat nové prvky do hry znamená i více práce = času na dokončení. Doufám, že bude Dan opatrný.
        • ucho
          problém je, že Dan nevybírá finance na celý projekt, ale jen nepatrný zlomek financí. na základě toho nemá moc prostor s nějakými stretch goals, takže jsem zvědav, s čím přijde...
        • Myslím si, že to na KS hned nevybalili vše a počítali s případnými "stretch goals". Prostě zveřejní další věci, se kterými už více méně počítali.
    • walltar
      To je čistě na firmě co s penězma udělá ... musí jen splnit to co ti slíbila jako odměnu (prakticky nemusí, ale to se mě nechce rozebírat).

      Ale o tohle bych se u KC nebál ... hra bude stát mnohem víc, než těch 300K, než vybrali. Tenhle KS funguje jako ukázka, že lidi mají zájem.
  • x_ander
    Ale co mě vedle dosavadního úspěchu KC těší je to, že tady na games je přes tisíc komentářů a jen minimum z nich je nepřejících nebo trollovacích. Hateři asi při sledování naskakování těch peněz jen tiše sedí v koutě.
    • septicflesh
      Neboj, bude to mít klasický vývoj. Spoustu těch, co běžně nemají vlastní názor momentálně jdou s většinou, kteří hře úspěch přejí. Protože čísla mluví jasně :-) Za pár dnů to tady ale začne - vytvoří se skupina lidí co by to všechno udělali jinak, lépe, lidí co nemají rádi Vávru, nemají rádi rpg, nemají rádi historii, nemají rádi hry :-) Prostě AntiVA
      • Nemám rád RPG (čest výjímkám) a nemám rád historii, ale tahle hra mě teda kurevsky zajímá, protože to vypadá jako něco, co bych si opravdu rád zahrál. Snaha o co největší realističnost s absencí jakýchkoliv draků, skřetů a podobných píčovin jsou pro mne hlavní taháky.
    • yenda1
      Těchle lidí je vždycky minimum. Akorát hodně řvou (píšou) takže to občas vypadá jako by jich bylo dost, ale není. A teď ještě ke všemu ani nemají co říct - trailer, ukázky ze hry, Kickstater počítadlo řítící se nezadržielně k cíli jim jednoduše uzavřela pusinky.
      • Pokud vím, nejvíce "hatu" bylo spojeno s postavou Dana Vávry, nikoli s hrou. Proti té nemůže zatím říct nikdo ani popel.
  • Rano vstanu a nestacim se divit:) 200 000 je solidni mazec:)
    • Přesně mě napadlo to samé. dneska by to fak mohli dát, jestli se to nějak extra nezpomalí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší