Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    JD never fails:
    http://www.eurogamer.cz/articles/2014-01-22-glosa-hrozba-megalomanske-nemoci-kingdom-come
    *7*
    • Radioaktivni_surikata
      Ono když si doprostřed článku dá někdo vlastní fotku, která s kontextem absolutně nesouvisí, tak to vypovídá samo o sobě.
    • Veskoslav
      Neskutečný kok*t a zm*d. Nic víc.
    • Nevim proč všici na něj nadáváte, jeho myšlenky stojí minimálně k zamyšlení. Každopádně to neznamená, že chci kritizovat hru jako takovou, osobně si přeji její uspěch a to se vším, co naslibovali včetně množství obsahu. Ale je to skutečně reálné za danou dobu. Pokud ano pak by dokázali, že na tom opravdu zamakali a neflakali se, a poukazali by na ostatní tvůrce, že to v takovém čase jde stihnout a i s menším týmem (tedy že ostatní se flakají).

      Jak známo, existují situace u vývojů her, kdy se daná hra neustále předělává. Viz komentáře k blizzardu a třeba i potům... mechaniku potování předělávali několikrát, až jim sedla. Pokud je ale mechanika promyšlena už od začátku dobře, není potřeba strávit čas nad jednou věcí třikrát delší.
    • No nevím, ale mně to přijde, že trochu pravdy v tom článku je. Také mám tak trochu pocit, že toho Vávra nasliboval tolik, že to snad nemůže být ani splnitelné s daným rozpočtem (jeho celkovou výši ale samozřejmě neznáme) a nebo může, ale půjde o to, v jaké kvalitě to bude. Přeci jen když zmiňuje při tvorbě své hry slova jako Witcher, Skyrim, RDR, M&B, tak to budou mít lidé opravdu velká očekávání, tak jen doufám, že si nevzali příliš velké sousto. Co se týče například náplně questů, sdílím podobné obavy, pokud se chtějí opravdu vyhnout těm generickým "přines tohle, zabij tamto". Na druhou stranu je fakt, že zmiňovaný Witcher si s tímhle poradit dokázal, takže to není nemožné. Zdali budou svázáni tím, že se chtějí držet historických reálií, toť otázka.
      Celkově je ale pravda, že takhle rychle to smést ze stolu nemusel. I když pokud člověk pročte i zahraniční fóra, tak mezi tou euforii, která teď kolem tohohle titulu panuje, se pořád najde dost lidí, kteří mají podobné názory/obavy jako pán z EG. Ale doufejme v to lepší.
      • kubi-wan
        Nezapomínat na to, že bylo řečeno, že pokud se částka na kickstarteru vybere, zbytek peněz jim dá Bakala...
    • Že ho zrouna tak ještě někdo nenakopal do prdele,debila..
    • Divím se, že na eurogamer někdo vůbec chodí.JD je stejně ubohý jako celý jejich web vlastněný Xzonem :)
      btw mě pobavily komentáře toho Idirize, který tam zcela nečekaně jako EG recenzent souhlasí :)) Když se ztrapnit tak pořádně i se svými sluhy :))
      • spoock
        tak proti EG mám výhrady, ale chodím tam a poslouchám podcasty, nazorově se mnohokrát neshodnu, ale je to pořád jeden z největších webů tady se zázemím, to že to má parta ukřivděných blbů je dost smutné
        • Velký web není dán zázemím, ale návštěvností.A přiznejme si, že jestli je něco co z EG nedělá velkým webem tak je to jeho sestava a jeho vlastník, kterému píší recenze, ačkoliv dělají že to tak není, na míru :)
      • Ten web je toho paczuráka Schovance?
        • Ano on je všechny vlastní :)
    • Njn, závist.
    • dilinja
      eugamer bude mít nejspíš nízkou nastevnost proto JD trolí *3*
      • x_ander
        Ale jak se tak dívám na ty komenty pod jeho článkem, tak JD bude mít plné ruce práce s mazáním a banováním, protože s ním nesouhlasí skoro nikdo :-D Ten bude mít pěkně blbej den :-D
        • BookerDeWitt
          Dobře mu tak, blbe*kovi zamindrákovanýmu.
    • x_ander
      JD je zavistivý kokot, to je jasné už dávno. Nakonec, co jiného než závidět mu zbývá. Sám nedokázal vůbec nic a najednou se objeví Vávra, který za 20 hodin na kickstarteru vybere 200k liber na svou hru. Myslím, že až se JD ráno vzbudí, tak mu praskne hlava :-D
      • septicflesh
        Četl jsem to tedy jen do půlky, ale přijde mi to jako okatá snaha jít proti proudu a tím se (EG) zviditelnit.
  • 200k liber za ceskou hru, ktera neexistuje. Lide to chteji. jak je mozny, ze zadnej z 10 vydavatelu tohle neodhadnul? Priznavam, ze takovy zajem jsem take neocekaval, ale oni by snad nejaky pojem o nabidce poptavce meli mit? Nebo jsou na tehle mistech lide tak neschopni jak se traduje
    ?
    • otazka je, jestli nejakych 15k lidi a 300k liber, je pro velkeho investora duvod k zamysleni, oni vetsinou chteji, aby to koupily miliony

      mozna uz predtim Vavrovi rekli, mate peknou hru, ale odhadujeme, ze to koupi tak 1m fanousku a my chceme aby se toho prodalo 10x tolik
    • Paulcz
      Obecně to je nejspíše zcela normální, spousta dnes úspěšných lidí nebo věcí byla na začátku odmítnuta s tím, že to nebude nikdy fungovat. Občas je těžké rozpoznat potenciál, zejména v případě, že podobných projektů vidí investor 10 za měsíc. A taky to je o rizikovosti investice. Co se týče herního průmyslu ten v problémech je, ale stejně nějaké nabídky Warhorse určitě dostalo, nebuďme naivní :)
  • £200 000 ! Nádhera .. *4*
  • dilinja
    £200,069 -- konecne muzu jit spat
  • vybráno: 6 721.98 CZK ..a stále 28 dní !!!
  • 7:31 místního času.
    Přes 200 000 liber.

    Luxus ^_^
  • Může mi někdo říct jak je to s poštovným?
    • Pro US a EU je doprava zdarma.

      (The shipping is free for backers in US and EU. Backers in the rest of the world please add £10 for shipping.)
      • Ano to jsem pobral, ale pro jistotu se ještě zeptám jestli mi něco neuniklo, protože mi příjde divné, že za poštovné pro psychical pack se nic neplatí. Poslat balík z CZ do USA není zrovna nejlevnější.
        • Paulcz
          to co platí pro běžného člověka neplatí pro firmy a už vůbec ne pro korporace :)
    • Mas to tam napsano, staci si to precist.
  • XXDarthVaderXX
    nick: joe

    Opravdu, ale opravdu trapné si přidávat plusy a někomu dávat mínusy. Aby se to otočilo cca o 40 znamének za sotva tři hodiny(a zvláště v dobu kdy 90% lidí řeže dříví)...raději bez komentáře.

    Navrhuji povinnou registraci a zrušení znamének.

    To co se tady na diskusích děje...to je jak někde ve školce...ještě horší
    • Ale vy to nechapete, to je uplne jinak, on jine znaky nezna. Maminka mu napise komentar a rekne : "tak, ted si hezky klikej, ja jdu do prace"
    • to už se tu řešilo několikrát, redakce si je toho vědoma a přemýšlí nad zrušením +/-, myslím že o tom mluvili nedávno ve FC.
    • XXDarthVaderXX
      Za pravdu klidně 100 mínusek!
  • smajdal
    Doufám, že v lesích narazíme alespoň na Asterixe s Obelixem.
    • Zmikund jako dlc ? *14*
    • Mě by stačil Vávra s krucifixem.
  • Právě (2:35 am CET) dosáhli 180 000 GBP ~ 60% za 15 hodin od zahájení kampaně na Kickstarteru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit